öteki boyut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet1662

Kayıtlı Üye
arkadaşlar cinleri görebilmek için söylenen zikirleri keşif ayetlerini okudum ancak değişen bişey yok. önerebileceğiniz bir hoca varmı? bazı alimler cinlerin yardımıyla fln açabiliyorlarmış

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Cinleri neden görmek istiyorsunuz? Bu televizyon izlemek gibi bir şey değil.
Sorunuz şuna benzemiş: ''Neden cephe savaşına gidip elime de bir keskin nişancı tüfeği alıp birilerini avlamama izin verilmiyor?Nasıl yapabilirim?''
Her şeyin bir prosedürü oluru ve olmazı var.
Göremezsiniz demiyorum, yolu çok var da zor ve gereksiz iş. En basitinden işin ehli hipnozla bile, hipnozdayken görmenizi veya hissetmenizi sağlayabilir..

ahmet1662

Kayıtlı Üye
Ben her zaman gormek istiyorum. Yanimdaki varlikla gorusebilmek istiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben her zaman gormek istiyorum. Yanimdaki varlikla gorusebilmek istiyorum.
Yanınızda sürekli hissettiğiniz bir varlık varsa ve varlığından eminseniz ona sorun talep edin. Yok genel olarak etraftakileri görmek istiyorum derseniz o iş öyle olmuyor. Kaldı ki 1 günlüğüne bile aralıksız bunu tecrübe etseniz muhtemelen akıl sağlığınızda büyük sıkıntılar yaşarsınız. Önce neyi neden istediğinizi anlamanız lazım.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Hiç tavsiye etmem yanınızdaki varlıktan korkmuyorsanız eğer gördükten sonra korkma ihtimaliniz yüksek, sonuçta insanoğlunun görmeye alışkın olmadığı şeyler bunlar ayrıca birebir kendini gostereceğini sanmıyorum.. Dikkat edin onu görmek yerine duymanız daha iyi olur illede istiyorsanız..

hopefull06

Kayıtlı Üye
Benim düşüncem, eğer onlar istese sizinle iletişime geçerler, siz istesenizde istemesenizde.. İnsanlar ne kadar meraklı olmuşlar bu işlere çevremdede görüyorum, aslında bu cin olayları insanları asosyal yapıyor, onlarla muhattap olmayı başaran kendine başta bir özgüven sonrada onların kölesi oluyor. Onlara 1-2 soru sorup yollayabileceğinizimi sanıyorsunuz.? Burada forumda çok söyleyen arkadaşlar olmuştu, unutmayın önünde sonunda siz onların elemanı olursunuz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Siz onları görürseniz, onlarda sizi görmüş demektir.
Eminmisiniz??

gümüş

Kayıtlı Üye
arkadaşlar cinleri görebilmek için söylenen zikirleri keşif ayetlerini okudum ancak değişen bişey yok. önerebileceğiniz bir hoca varmı? bazı alimler cinlerin yardımıyla fln açabiliyorlarmış

Eski konuları yeterince okudu iseniz hiç kimsenin size hiç bir hocayı önermeyeceğini de okumuş olmalısınız. Gözünüzden kaçtı ise belki yeterince dikkatli okumamışsınızdır ve "başka" şeyleri de gözden kaçırmışsınızdır. Lütfen en eski konulardan itibaren tekrar okuyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...