Ormanda Cin Düğünü.

tekincem

Kayıtlı Üye
Bu arada yalanım yok bende Sivaslıyım.Şarkışla ilçesinden.Dediğiniz cin düğünleri burada çok olur.Dedem rastlamış.Yol üzerinde düğün yapılırken dedem selamun aleykum diyerek selam vermiş.Düğün oracıkta hemen dağılmış.Dedem tabi anlamış cin düğünü oldugunu Besmele çekip uzaklaşmış ordan.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Böyle vakalar bol ol oluyor her yerde benim bulunduğum yerde bir köyde bir samanlığın içinden aynı şekilde sesler geliyormuş geceleri böyle bir durumda yapılması gereken kendinizi ve bulunduğunuz mekanı koruma altına alıp normal hayatınıza devam etmek gündüz ise o mekana gidip orayı kutsanmış tuz,sikerli su vs gibi şeylerle temizlemek böyle olayların olduğu yerler normal yerler değildir zaten. sevgilerle.

teknik67

Kayıtlı Üye
doğru sözlü bir hoca nın bana anlattıklar ıse biraz farklı ; çok küçük yaşta iken anne baba yok yetimim evde yiyecek de yok mecburen ormanda yiyecek bir şeyler aramaya gittim karnımda öyle açki yiyecek ne bulurum diye bakınırken ileriden yaşlı bir kadın göründü kolundada bir sepet yanıma geldi oğlum açsın galiba al bu sepettekileri eve götür yeyin dedi sepete baktım bohça ,börek ne ararsan var sepeti aldım yaşlı teyze bir kaç adım attı ve gözümün önünde ip gibi ip ince olup kayboldu ne olduğunu anlayamadım o anki çocuk aklımla bir mana veremedim sonra eve geldim kardeşlerimle bir güzel yedik ama ne lezzet ben hayatımda şimdiye kadar böyle lezzetli bir yiyecek yemedim diye bana anlattı.yani anlatmak istediğim içlerinde kötüleri olduğu gibi iyileride var.aynen insanlar gibi.

dalore

Kayıtlı Üye
Arkadaşım öncelikle , köy gibi küçük insan topluluklarının yaşadığı yerlerde cinler çok olur ve daha çok görülür diye duymuştum bizi büyüklerimiz sürekli uyarır bu tür şeylere dikkat etmemiz gerektiğini sevgi ve ışıkla

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Hasan Karacadağ'dan beklediğimiz film Dabbe 5 Cin Düğünü :)
Demedi demeyin yapar bence.

kocero6666

Kayıtlı Üye
Çankırı'da köyde bir değirmendede benzeri bir olay yaşanmış. Ordaki köylüler konuşurken duymuştum. Değirmende davul zurna sesleri geliyormuş.

Junmen

Kayıtlı Üye
Daha evvel cin görmemiş cinlerin etkilerini vede güçlerini bilmeyenler için bu tür konular komik gelebilir . Oralara gidip o varlıkların negatif enerjilerinden dolayı vücutta oluşabilecek ani kramplar nedeni ile göğüs kafesinin kilitlenmesine akciğerlerin baskı altında kalmasına beyne az oksijen gitmesine bu nedenle geçici yada kalıcı kısmi veya bütünsel felç geçirilmesine sıklıkla rastlanılmıştır halk arasında buna Cin Çarpması diyorlar . Birden karşılarına olmadık bir surette görününce korkudan kaslar kramp girmesi suretiyle kasıl vaziyette kilitleniyor . İşte bu negatif enerji herkese farklı ediyor başkalarını felç edebilecek şeyler sana bana karıncalanma gibi geliyor mesela örnek verecek olursak .

Anlaşma gereği onlar insanların dünyasından ayrı durular bu nedenle insanların seyrek görüldüğü yerlerde bu tür durumlara sık sık rastlanır .

wamp

Kayıtlı Üye
Bunlara cidden inanıyor musunuz... İlginç

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Olabilir , bende sivaslıyım kuveyş alevi dedelerinin soyundanım. Çok denk geldik , çok duyduk , dedem çok tedavi etii.