Onu unutamıyorum istesemde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Unutamıyorum.. Herşeyiyle (hatasız kul olmaz) çok sevmiştim.. Hala çok kıymetli.. Aylar odu ama aklıma geldikçe.. Neden hala ona sahip değilim neden yok diye üzülüyorum,, artık düşünmek hatırlamak hayıflanmak istemiyorum.. Hayatımda gerçek anlamda tepeden tırnağa sevdiğim tek insandı .. Neden bitti diye sorarsanız: beyefendi bana, "her çıkan evlenmek zorunda değil ki" dedi.. Ben hep onun yanında olmk isterrken... İşte nolur bişi deyin...ötılsım kolye türü psikolojik olarak kafamdan atıcağımı düşündürtecek uygulamalarda olur.. Teşekkür ederim şimdiden..

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Ufakken mahallemize birisi taşınmıştı sonra buna etrafı gezdirttim kendi elimle arkadaş olup destek olmuştum, sonrasında bi kızla çıktığını kendi arkadaşım gelip söylemişti demişti ki adımı söyleyip yeni gelen bi kızla takılıyor, Gelirmisin bi bakalım tamam dedim gittim kızı görmemiştim daha önceden belki görmüştüm o an sanki kalbim durmuştu kendi arkadaşımın çıktığı kıza ilgi duyar olmuştum buda beni derinden üzmüştü, Saçmalıktı belki ama çok sevmiştim sonrasında ayrıldılar kıza teklif ettim günler, haftalar, aylar, yıllar geçti 1 kere bile kabul etmedi ama hep korudum onu içimde sevdim tek taraflı platonik bi aşk çok acı veriyor yanımda olmasını ne kadar isterdim ama yaşım ufaktı yıllar geçtikce büyüdüm sonra dedim ki kendime bi yol seçmeliyim ve bi yol seçtim kızı felan bıraktım, 4 yıl neredeyse 4 yıldır sevdiğim aşık olduğum birisiydi hayatımda aşk nedir bilmezdim ama unuttum onun sayesinde ufak yaşta herşeye başlamıştım kız arkadaşıma haber salmış neden gelmiyor adımı verip? bende dedim, İş işten geçti artık gitsem ne fayda gitmesem ne fayda gerek yok peki dedi sen bilirsin o zaman parapsikoloji nedir bilmezdim çocuktum çünkü bu anımı neden anlatıyorum anlayın diye şimdi size ben sevgilisini u dönüşü yapıcak uygulama veririm 3 gün içinde ama ne gerek var? tılsıma büyüye duaya felan cidden gerek yok bu konuları kaçıncı okuyuşum hatırlamıyorum, İlla unutursunuz dünya büyük herşey olucağına varır yeni birisi çıkar karşınıza belki başka şeylere yönelin hobi vb bilinç altınızdan atarsanız düşünmezsiniz aşka felan inanıyonmu dersen hayır aşk bana göre mantık hatası saçmalık virüs anımı neden anlattım bilmiyorum belki birşeyler anlayın diye. Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Bu dünyada aşık olma durumumuz aslında sonsuza ulaşabilmek için bize sunulmuş bir fırsat. İnsanın aşktan elde edebileceği en mutlu ve güzel sonuç o kişi sayesinde Allaha ulaşabilmektir. Bu konuda çok beğendiğim bir söz var " Sevmek bu kadar güzelse, kim bilir sevmeyi yaratan ne kadar güzeldir?.."- Şems-i Tebrîzî

Allahtan geldik ve Allaha gideceğiz bu bizim özümüz ve mükemmel olan aslında bu. Eğer bu durumu amacından çıkartıp insan olan birine kendimiz için ilah olarak kabul edersek bunun bedelini öderiz acı çekmek, terkedilmek vs gibi. Bunlar benim düşüncelerim, sadece yazmak istedim katılıp katılmamanız size kalmış elbette.

bir de şunu eklemek isterim, bir arkadaşım da sizin gibi çok acı çekiyordu daha sonra uzman biriyle görüştü ve ilaç kullanmaya başladı. Sonrasında konuştuğumuzda, onu önceden her gün arardım fakat şimdi arama fikrini değil o bile aklıma gelmiyor dedi. Olmazsa sizde bir doktorla görüşün. Ve sevgiyle kalın.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Unutmaya zorlarsan kendini daha çok acı çeker ve hatırlarsın ancak duygularda kıyafetler gibidir zaman geçtikçe eski canlılığını kaybeder zamanla hiçbirşey eskisi gibi olmaz zaten ve unutmak üzerinden uzun zaman geçtiği için anıların silikleşmesidir.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
''Her çıkan evlenmek zorunda değil ki.'' Valla şimdi ne desem bilemedim ama doğru söylemiş hakkını yememek lazım. Bide yanlış anlamayın ama arkadaşı taktir ettim herkes bu şekilde acık konusmaya cesaret edemez. Kaybınız büyük, gecmiş olsun.

ruban

Kayıtlı Üye
Kader meselesi kadere kazaya inanan bir insan bundada vardır bu hayır [video=youtube_share;fYUPWzzIBQQ]http://youtu.be/fYUPWzzIBQQ[/video]

ruban

Kayıtlı Üye
ANA SAYFA************************HAKKIMIZDA************************ABONELİK************************KÜNYE VE İLETİŞİM********************

Aylık Aile Dergisi
ISSN 1306-0872

HER İŞTE BİR HAYIR VARDIR****

Semerkand Aile Dergisi****kaleme aldı,****DİĞER YAZILAR****bölümünde yayınlandı.****

Yavuz Sultan Selim Han kendisine sohbet arkadaşı edindiği Hasan Can’ı çok sever ve onun anlattıklarına çok değer verirdi. Yine bir gün ona “bre Hasan Can bir ibretlik hadise anlat da, biz de ders çıkaralım” deyince Hasan Can da şu hikayeyi anlatır; “Zamanın hükümdarlarının yanındaki has adamlarından biri, karşılaştıkları her olaydan sonra ‘Her şeyde bir hayır vardır’ der dururmuş. Eh… kötü bir temenni değil, sultan da pek ses etmezmiş…‘öyledir’ der geçermiş. Gel zaman git zaman bir gün ava çıktıklarında yollarını kaybetmişler; yağmurlu ve fırtınalı bir gecede bir kulübeye sığınmışlar. Güç bela buldukları birkaç odunu kırıp yakmak için uğraşırken sultanın gözüne bir kıymık kaçmış. Gözü bir anda kör olan sultan acı ile kıvranırken adamcağız her zamanki hali ile ‘üzülmeyin sultanım, her şeyde bir hayır vardır’ deyivermiş. Sultan dayanamayıp ‘efendi efendi gözüm kör oldu görmüyor musun? Bunun hayır neresindedir?’ demiş ve adamı kovmuş.****

prensess

Kayıtlı Üye
Insanlar ne asklar yasiyorlar ne sevdalardan vazgeciyorlar
Unutursun sende Unutursun

kıvep

Banlı Kullanıcı
Her çıkan evlenmiyor demiş, evlenmiyeceğini bile bile çıkarmıydın? Öyleyse ya bir hata yapmışsın yada kısa süreli bir mutluluk yaşamışsın.
Bundan sonra çıkmak istediğin kişiye sor bu bir evlilik teklifi mi?
L

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Evlilikten ziyade unutulmak düşüncesi çoğu insanı üzer her insanı da diyebiliriz. Hatırlanmayi ve sevilmeyi istemek fıtratımızda var. Çok sevmiş ve değer vermişseniz nasıl olsa unutulmayacagım düsüncesiyle gitmistir belki de. Diye bir mantık kurdum. Ama böyle konularda ne kadar felsefe yapsak da yazdıgımizla kalıyoruz. Cok ceşit insan var. Bazen özgür bırakmakta sevginin göstergesidir diye düşünüyorum.

baysal01

Kayıtlı Üye
6 yıldır aşığım. 3 senedir yüzünü facebook twitter vs haricinde görmedim. Aşkımda en ufak azalma olmadı. Gerçek aşka yakalandıysan işin çok zor.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Unutmak için mi aşık oluyor insan ?

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Bende özgür bıraktım zaten .. Bende evlilik delisi değilim ama beni geleceğine katmayan bi adamla ne kadar devam edebilirdim ki.. Sevdiğim halde , git dedim , oda zaten bana bu kelimeyi söyletmek için çabalamıştı.. Hani kırılmıyım diye.. Kendine bağlamıştı beni.. Hevesini aldı ilk başları prenses gibi davrandığı halde sonradan hevesini aldığından değişti.. Ne diyeyim sevilmemişim demek, yada geçici bi sevgiymişim.. Oda diyordu beni fazla seviyorsun diye,. Hakikaten ben elimden geleni yaptım gururumu bile düşünmeden çok seviyorum hayvan gibi :) dedim.. O gitmek için bahane ararken ... Yani o geri gelsin demiyorum !! Benden sıkıldıysa ve istemiyorsa baksın keyfine! Sadece unutmak istiyorum ! Mutlaka vardır bilinçaltını arındırmaya dair bişi ??!! :(

acid

Kayıtlı Üye
Forumda E.F.T teknikleri vardı kendinize uygulayabileceğiniz. Bunları araştırabilirsiniz. Farklı alanlarda da yararı olacaktır diye düşünüyorum.

STiNG44

Kayıtlı Üye
değerli kardeşim bende 3 yıllık sevgilim tarafından 2 ay önce aldatılıp terk edildim ama şuan çok rahatım rahat olmamın sebebi ise kendi kendime şu soruyu sordum o böyle bir alçaklığı yapıyorsa senin ona 1 gram değer vermen kendine eziyettir kendine zarardır dedim ve unuttum ama yinede zor bi durum anlıyabiliyorum umarım en kısa zamanda unutursunuz

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
şimdi size ben sevgilisini u dönüşü yapıcak uygulama veririm 3 gün içinde ama ne gerek var? tılsıma büyüye duaya felan cidden gerek yok bu konuları kaçıncı okuyuşum hatırlamıyorum.

Bu mesaj biraz ağır olabilir ama cidden bu tür konuların sayısı aşırı derecede fazlalaştı. Sayın Requiem For A Dream bu konuda haklı. Sevgilisinden ayrılan ya da psikolojik sorun yaşayan ( hatta yaşamayıp da illa yaşayacam diye tutturanlar da dahil) direk konu açıyor. Burası bir parapsikoloji formu. Tamam, yaşadığınız sorunla ilgili farklı düşünceleri almak istiyorsunuz olabilir ancak konuların geneli bu amacın dışındadır. Direk çözüm arıyorlar. Bir uzmana başvurmak her daim daha iyidir. Bunlar kendi düşüncelerim arkadaşlar tartışmaya açıktır.

İkinci konu, forumdaki büyü ile ilgili konuları araştıracak olursanız yoldan geçen herkesin büyü yapamayacağını, bunun yetenek istediğini fark edersiniz. Yapacağınız büyünün de etkisi ne yönde olur, sonuç nasıl olur, sizi tatmin eder mi bunları da hesaba katmanızı tavsiye ederim. Tamam yaptınız büyüyü sevdiğiniz size geri döndü ya da birini aşık ettiniz. Peki ya sonrası? Büyü ile ya da başka bir şey ile aşık etme konuları gitgide artıyor. İşin kolayına kaçmaktansa olaya farklı açılardan bakıp farklı çözümler üretmeniz daha mantıklıdır.

Son olarak cevapların çoğu nasip, kısmet ya da kader inancını içeriyor. Cevaplarınız doğru olabilir arkadaşlar ona bir şey demiyorum ancak unutulmamalıdır ki forumda sadece İslam inancına sahip üyeler bulunmuyor. Pek çok dinden kişi mevcut forumda. Cevaplarınız çözüm içerikli olmayabilir.

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Bu mesaj biraz ağır olabilir ama cidden bu tür konuların sayısı aşırı derecede fazlalaştı. Sayın Requiem For A Dream bu konuda haklı. Sevgilisinden ayrılan ya da psikolojik sorun yaşayan ( hatta yaşamayıp da illa yaşayacam diye tutturanlar da dahil) direk konu açıyor. Burası bir parapsikoloji formu. Tamam, yaşadığınız sorunla ilgili farklı düşünceleri almak istiyorsunuz olabilir ancak konuların geneli bu amacın dışındadır. Direk çözüm arıyorlar. Bir uzmana başvurmak her daim daha iyidir. Bunlar kendi düşüncelerim arkadaşlar tartışmaya açıktır.

İkinci konu, forumdaki büyü ile ilgili konuları araştıracak olursanız yoldan geçen herkesin büyü yapamayacağını, bunun yetenek istediğini fark edersiniz. Yapacağınız büyünün de etkisi ne yönde olur, sonuç nasıl olur, sizi tatmin eder mi bunları da hesaba katmanızı tavsiye ederim. Tamam yaptınız büyüyü sevdiğiniz size geri döndü ya da birini aşık ettiniz. Peki ya sonrası? Büyü ile ya da başka bir şey ile aşık etme konuları gitgide artıyor. İşin kolayına kaçmaktansa olaya farklı açılardan bakıp farklı çözümler üretmeniz daha mantıklıdır.

Son olarak cevapların çoğu nasip, kısmet ya da kader inancını içeriyor. Cevaplarınız doğru olabilir arkadaşlar ona bir şey demiyorum ancak unutulmamalıdır ki forumda sadece İslam inancına sahip üyeler bulunmuyor. Pek çok dinden kişi mevcut forumda. Cevaplarınız çözüm içerikli olmayabilir.
nasip kısmet din konusu ve her iki ayaklının büyü yapamayacağı konusunda hemfikiriz.. Ama farkındaysanız ben enerjimin gitmesinden korktuğum için buraya yazdım! Spritüel olarak gelişme çabası içinde biriyim ve aşk ta büyük bi enerjidir! Misal , yukarıda E.F.T tekniğiyle bu acılarımdan sıyrılabiliceğim söylenmiş.. Yani illa büyüye lüzum yok . Ki zaten yşne 2. Mesajımı okumayıp demişsiniz ki : "büyüyle yaptığınız kişi döndü yada aşık ettiniz de nolcak" bi kere ben zaten öyle bi niyette değilim , beni istemeyen bi herif için ne diye tüketeyim kendimi ! İşim gücüm yok büyü yapıcam ki aşık olsun! Beni seven olduğum gibi sevicek! Ayrıca burası zaten parapsikoloji , bunun bilincinde olarak buraya yazdım! Sevgili yule ve urum bile bana böyle ikazlarda bulunmazken siz nasıl benim kendimce kıymet verdiğim mabet üyelerimle fikir alış-verişi yapmamı kınarsınız !! Ben buraya evlilik için büyü verin yazmadım! Sadece unutayım dedim .. He ama çok şükür ki sosyal olarak açıldımkafamı dağıttım.. Sınavlarıma döndüm ve az bir burukluğun dışında bişi kalmadı.. Ben burayı saçma şeylerle kirletme peşinde değilim ama bu "ruha ızdırap veren aşk acısına çözümler" için mabet üyelerimin dedikleri mühim benim için ! Ruh,metafizik ,maneviyat, büyüler.. Burası parapsikoloji mekanı .. Ruh la direk bağlantılı bir bilim yani hatırlatmaktan gurur duyarım !

Ladyangell

Kayıtlı Üye
değerli kardeşim bende 3 yıllık sevgilim tarafından 2 ay önce aldatılıp terk edildim ama şuan çok rahatım rahat olmamın sebebi ise kendi kendime şu soruyu sordum o böyle bir alçaklığı yapıyorsa senin ona 1 gram değer vermen kendine eziyettir kendine zarardır dedim ve unuttum ama yinede zor bi durum anlıyabiliyorum umarım en kısa zamanda unutursunuz
Geçmiş olsun , çok teşekkür ederim :) ruhuma aşıladığım eberjiler ve yaşadığım mucizeler yaralarımı onarıyor , aynen öyle 1gr dahi kıymeti yok sadece kendi RUH sağlımı korumak ve acıyınsıfır yaşamak adına yazmıştım oh zaten geçiyoda iyiki yazmışım buraya çok teşekkür ederim beni dikkate alıp gerçekten samimi bir yorumda bulunduğunuz için ışığınız hep parlasın ve en güzel şeyler sizi yakalasın bizi yakalasın :)

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
nasip kısmet din konusu ve her iki ayaklının büyü yapamayacağı konusunda hemfikiriz.. Ama farkındaysanız ben enerjimin gitmesinden korktuğum için buraya yazdım! Spritüel olarak gelişme çabası içinde biriyim ve aşk ta büyük bi enerjidir! Misal , yukarıda E.F.T tekniğiyle bu acılarımdan sıyrılabiliceğim söylenmiş.. Yani illa büyüye lüzum yok . Ki zaten yşne 2. Mesajımı okumayıp demişsiniz ki : "büyüyle yaptığınız kişi döndü yada aşık ettiniz de nolcak" bi kere ben zaten öyle bi niyette değilim , beni istemeyen bi herif için ne diye tüketeyim kendimi ! İşim gücüm yok büyü yapıcam ki aşık olsun! Beni seven olduğum gibi sevicek! Ayrıca burası zaten parapsikoloji , bunun bilincinde olarak buraya yazdım! Sevgili yule ve urum bile bana böyle ikazlarda bulunmazken siz nasıl benim kendimce kıymet verdiğim mabet üyelerimle fikir alış-verişi yapmamı kınarsınız !! Ben buraya evlilik için büyü verin yazmadım! Sadece unutayım dedim .. He ama çok şükür ki sosyal olarak açıldımkafamı dağıttım.. Sınavlarıma döndüm ve az bir burukluğun dışında bişi kalmadı.. Ben burayı saçma şeylerle kirletme peşinde değilim ama bu "ruha ızdırap veren aşk acısına çözümler" için mabet üyelerimin dedikleri mühim benim için ! Ruh,metafizik ,maneviyat, büyüler.. Burası parapsikoloji mekanı .. Ruh la direk bağlantılı bir bilim yani hatırlatmaktan gurur duyarım !

Mesajımı nasıl bir önyargı ile okudunuz anlayamadım. Mesaj içeriği tamamen sizi hedef almıyor. Bir genelleme söz konusu. Mesajı tamamen üzerinize alınmışsınız. Örnek verdiğim bir durumda bile sizi hedef aldığımı düşünmüşsünüz. Ayrıca herhangi bir kınama söz konusu değil. Lütfen mesajlarımı okurken önyargılarınızı bir kenara bırakın! Cevapta zaten belirttim, farklı düşünceleri almak istiyor olabilirsiniz diye. Bu saldırganlığın nedeni nedir merak ediyorum doğrusu!

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Mesajımı nasıl bir önyargı ile okudunuz anlayamadım. Mesaj içeriği tamamen sizi hedef almıyor. Bir genelleme söz konusu. Mesajı tamamen üzerinize alınmışsınız. Örnek verdiğim bir durumda bile sizi hedef aldığımı düşünmüşsünüz. Ayrıca herhangi bir kınama söz konusu değil. Lütfen mesajlarımı okurken önyargılarınızı bir kenara bırakın! Cevapta zaten belirttim, farklı düşünceleri almak istiyor olabilirsiniz diye. Bu saldırganlığın nedeni nedir merak ediyorum doğrusu!
2. Mesajımı okumamış olmanız saygıdeğer insan, zaten benim durumumda olan arkadaşlarda bu konuyu okur faydalanır , bizi inciten şey daha doğrusu beni incittiğiniz nokta şu: burası parapsikoloji yeri böyle konuları açanlara yönelttiğiniz tutum.. Bizde biliyoruz GÜZİN ABLALIK ve PSİKOLOJİK DESTEK alınmadığını... Sadece enerji manasında yapılabileceklere odaklandık., ruhsal gelişim çabasındaki insanlar "bence" mabette fikir alış-verişi yapma hakkına sahiptir.. Benim fikir alışverişi yapmamın kısıtlanması gerektiğini sezdim mesajınızdan ve bu tip komuları açanları bir şekilde kınadığınızı.. Bu konular buraya ait değil hadi gidin der gibi.. Ama şu var sert çıktım biraz çünkü kimse kısıtlanmak istemez ve moderatörlerin dahi el atıp hiç bir şekilde ikaz etmediği bir konuda , açtığım konunun "yersiz " olduğunu ima eden bir şahısa nasıl davranabilirdim ama aslında sizde biliyorsunuz hedef aldığım bişi yok, genele olan cevaba genel olarak cevap verdim.. Lakin şunu belirtme gereği duyuyorum kiii ben buradaki tüm mabet üyelerine sonsuz sevgi ve saygı duyuyorum, şayet sizide incitip kırdıysam kendi adım özür dilerim sonsuz sevgi ve ışıkla ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...