Onrde

ONRDE

Kayıtlı Üye
Merhaba ;
Ben küçük yaşlarımdan başlayarak gördüğüm rüyaları anlamlandırmaya çalıştım.Yıllardır sadece tek rüya görüyorum ve artık burüyadan sonra ne olacağını kestirebiliyorum.Rüyamda hep bir çift mavi ya da yeşil göz görüyorum ve rüya gördükten birkaçgün içinde çevremdekilere kötü şeyler oluyor.Geçen gün ilk kez çok farklı bir rüya gördüm.
Çok sevdiğim ancak çeşitli sebeplerden dolayı bir araya gelemediğimiz eski erkek arkadaşımı gördüm.Evimize annesi, teyzesi ve kendisi gelidiler ve merdivendenlerden çıkarak bizim oturduğumuz yere ulaştılar.Ailem ve onun ailesi aynı odada oturduk ve gelme nedenlerinin bizim evlenmemiz olduğunu söylediler.Çok sevindim bunu duyunca .Birden o mutlu anı bırakıp evden çıktım ve karanlığın içine girdim hiçbirşey göremiyordum etrafta sadece ağaçların olduğunu hissediyordum.Biraz yürüdükten sonra heryer aydınlandı ve akan bir suyun üstünden geçtim sonra tekrar karanlık bir yer ancak bu sefer bir otelde buluyorum kendimi eşyalarımı toplamak için .Otelin önü o kadar kalabalık ki bir sürü tanımadığım erkekler var.Sonra o ortamdam kurtulmak istiyorum ve biranönce çıkıyorum otelden eşyalarımı tam olarak toplamadan.İlk baştaki evden çıkıp yütümeye başladığım yola geri dönüyorum yine akan bir suyun üstünden geçip karanlığa giriyorum .Bakıyorum ki eve gelmişim kapıyı bir açıyorum erkek arkadaşım bana gülerek bakıyor.:)

Sabit rüyamın dışında ilk kez farklı bir ruya gördüğümden dolayı bunu sizinle paylaştım ve yorumunuzu bekliyorum...