Ölü Dedemin Ruhunu Çağırmak İstiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

67890

Banlı Kullanıcı
ortam gerilmiş bayada bence çok sert çıkışlarda iyi değil.
neyse size bir şey anlatayım konuyla alakası yok ama uzun yıllar önce memlekette annem çocukken bir akraba varmış .adam çok hastaymış öldü ölecek.
rüyasında bir yerde uzanmış yatıyor iki kişi geliyor yanına .biri diyorki bu adamın defteri nerede ötekide yok kayıp bulamadım diğeride öyleyse ne yapacağız bu adamı.
bırakalım kalsın burada diyorlar önce.ama sonra biri acıyıp yazıktır götürüp yerine bırakalım diyor.
akrabamız uyanınca yaşadıklarını anlatıyor.beni götürmediler.geri getirip bıraktılar diye anlatıyor.
daha uzun bir yaşamdan sonra ölüyor.

dede

Kayıtlı Üye
Aleykumselam, öncelikle bu İslama göre yanlış, büyü olduğu içinde fetva vermek amaclı değil ancak cehennem
Gel gelelim İslami pesfektiften bakacak olursak ,biz de ölü ruhu çağırma diye birşey yok, eğerki deden büyük bir alım ulema molla felan değildiyse
Neden dersen, 1 kötüler yani cehenneme gidecek ruhlar şuan kabir lerinde zincirli ve cehennemi izliyor, cennete gideceklerse şuan kendilerine açılan pencereden cenneti izliyor
E deden 2 dakka ayrılıversin pencerenin dibinden, ama öyle olmuyo o , cehennemi izleyenlere 1 sn yıllar cenneti izleyenlereyse yıllar 1 kaç sanıye gibi geliyor

Hem öyle off çok özledim canım sıkıldı dedemle konuşuyum olmuyo ne o oyle telefondan ararmış gibi?

E gelenler var dıyolar, bu ruh gücüyle alakalı dıyım daha buranın jargonuyla, diğerleri ise cin, nerden biliyo peki sorduklarımı, e cin

67890

Banlı Kullanıcı
Neden dersen, 1 kötüler yani cehenneme gidecek ruhlar şuan kabir lerinde zincirli ve cehennemi izliyor, cennete gideceklerse şuan kendilerine açılan pencereden cenneti izliyor
E deden 2 dakka ayrılıversin pencerenin dibinden, ama öyle olmuyo o , cehennemi izleyenlere 1 sn yıllar cenneti izleyenlereyse yıllar 1 kaç sanıye gibi geliyor
iyide sevgili dede böyle bir şey nerede yazıyor.yani kabirlerinden cennet cehennemi izledikleri.
ölünce ruh bedenden ayrılıp gidiyor.
söylediğin şeyler kulaktan kulağa aktarılan sözler bence.

dede

Kayıtlı Üye
iyide sevgili dede böyle bir şey nerede yazıyor.yani kabirlerinden cennet cehennemi izledikleri.
ölünce ruh bedenden ayrılıp gidiyor.
söylediğin şeyler kulaktan kulağa aktarılan sözler bence.
Pardon dogru , burda herkezin kemiklesmis kainatin bile reddedmedigi kesin bilgileri kimsenin karsi koyamadigi kitaplarla ornek gosterilerek verilen bilgiler paylastigi bir platform oldugunu unutmusum boyle hikayelerle bukadar onemli bir konuya mesaj attigim icin uzgunum birdahakine isamda 3 aylik bir arastirma yapip yazicam

codzombi

Kayıtlı Üye
Ölünün ruhlarını çağırmak için bedri ruhselmanın ekolleri hakkında bilgi almanızı tavsiye ederim . Onun dışında ruh çağırılamaz diyenler için de muhiddini arabinin eserlerine bakmasını tavsiye ederim. Frekansa girip , bir sürü alimlerle peygamberlerin ruhlarıyla görüşmeler yaptığını söylüyor. muhiddinin yalancısıyım , ki kendisi büyük büyük havass ustasıdır.
Oija tahtası , fincan gibi yöntemler var. bir de duyduguma göre direk medyumun bedenineruh giriyor , medyumun ağzındna knuşarak görüşme gerçekleştirilebiliyor.

dede

Kayıtlı Üye
Ölünün ruhlarını çağırmak için bedri ruhselmanın ekolleri hakkında bilgi almanızı tavsiye ederim . Onun dışında ruh çağırılamaz diyenler için de muhiddini arabinin eserlerine bakmasını tavsiye ederim. Frekansa girip , bir sürü alimlerle peygamberlerin ruhlarıyla görüşmeler yaptığını söylüyor. muhiddinin yalancısıyım , ki kendisi büyük büyük havass ustasıdır.
Oija tahtası , fincan gibi yöntemler var. bir de duyduguma göre direk medyumun bedenineruh giriyor , medyumun ağzındna knuşarak görüşme gerçekleştirilebiliyor.
Dediğinizi üzerime alındığımdan yaıtlama gereği duydum

Ben yazımda söyledim, eğer dediniz alim ulema molla vb boyle buyuk bir zaat DEĞİLSE dşye , çünkü bu Allah dostları öldükten sonra bile bizlere yardım edebiliyorlar ama normal sıradan birisi nasıl yapsın, adam Dedem diyor
Zaten ozellıkle onu belirterek girmistim yazıma

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Asıl yaşayanlar için üzülmemiz gerek sevgili dostum. Dedeniz anlattığınız gibi bir insansa şuan keyfi bizden yerinde. Bence ruhunu rahat bırakın :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Dediğinizi üzerime alındığımdan yaıtlama gereği duydum

Ben yazımda söyledim, eğer dediniz alim ulema molla vb boyle buyuk bir zaat DEĞİLSE dşye , çünkü bu Allah dostları öldükten sonra bile bizlere yardım edebiliyorlar ama normal sıradan birisi nasıl yapsın, adam Dedem diyor
Zaten ozellıkle onu belirterek girmistim yazıma

Üzerine alınmasan iyi olurmuş ama , görüşebilmesi için molla alim olmasına gerek yok dedesinin . Böyle bir şey hiç bir yerde yazmıyor siz nerede okudunuz bunları üstat. Hatta bedri ruhselmanın dediğine göre yüksek vazifeli insanların ruhları ile görüşme daha zor.

han__ozan

Banlı Kullanıcı
bazı insanlar zamandan ve mekandan münezzehtir..Allah ın dünyadaki görünmeyen ordusudur bu insanlar...kimi insanlar görür kimi insanlar onların varlığını hisseder...nice evliyalar enbiyalar tebevvüt tabi ler insanların bi çoğu inanmak istemesede bunlar gerçektir.. demek istediğim bu dünyada olmicak şey yoktur her şey olabilir ... dünyada anlatılan bu kadar mucizenin milyonlarca yaşanmış hikayenin bence yalan olma ihtimali yoktur...99 yalan olsun illa ki bir tanesi doğrudur...ben böyle düşünüyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...