Odamda gördüğüm kişiler

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Bundan bir süre önce gece vakti ,uykuyla uyanıklık arasında odamda dolaşan küçük bir kız ,gördüm . Uzun siyah saçlı teni beyaz kristalizimsi 10 12 yaşlarında olabilecegini tahmin ettiğim bir kız çoçuğuydu. Ayaklarını görmedim yoktu sanırım.. uçuyor gibiydi odanın bir duvarından geçip gitti ..yine benzer bir olay bugünlerde yaşadım bu sefer ,rüyamda genç bir erkek koşup duruyor sonunda odamın kapısından çıkıp gidiyordu bende bu duruma çok şasıriyor anlam veremiyordum sizce ne anlama gelebilir

Saygılarımla

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Ayna boyutundan yansıma rüyalarına dahil olmuşsunuz. Ayna boyutu sizin geçmiş yaşantılarınızdan birine ait ya da bilinçaltınızda ki en güçlü ve kalıcı hatıralarınızı size yansıtır. Bu boyutta ki yansımaların fiziki formunuza ve yaşantınıza gereğinden fazla yansımaması gerekir. Aksi takdirde zihninizde kalıcı hasarlara ve kısır döngülere sebebiyet verebilir. Çevrenizde engelli bir kız çocuğu var mı?

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Ayna boyutundan yansıma rüyalarına dahil olmuşsunuz. Ayna boyutu sizin geçmiş yaşantılarınızdan birine ait ya da bilinçaltınızda ki en güçlü ve kalıcı hatıralarınızı size yansıtır. Bu boyutta ki yansımaların fiziki formunuza ve yaşantınıza gereğinden fazla yansımaması gerekir. Aksi takdirde zihninizde kalıcı hasarlara ve kısır döngülere sebebiyet verebilir. Çevrenizde engelli bir kız çocuğu var mı?
Ayna boyutu nedir biraz açıklayabilir misiniz hayır engelli biri yok koşan genç erkeği sevdiğim adam olduğunu düsündüm aramızda telepati var

SoldierO

Kayıtlı Üye
Günlük yaşantınızda değişik gelen olaylar yaşıyor musunuz? Geceleri dokunulma , fısıltılar duyma ,takip edilme hissi, ani korkuya kapilma vs?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Ayna boyutu nedir biraz açıklayabilir misiniz hayır engelli biri yok koşan genç erkeği sevdiğim adam olduğunu düsündüm aramızda telepati var
Merhaba,

X bir boyutta ki olayların, durumların, tüm oluşumların ya da varlıkların sizin enerjiniz ve formunuz üzerinden içinde bulunduğumuz boyuta geçmesi, yansımasıdır. Özellikle Atlantis, Frigya, Mısır ve Aztek uygarlıklarına ait kalıntılar da ve parşomenlerde "yansıç ya da gidum" adı verilen özel yetenekli varlıkların olduğundan bahsedilir. Bu yeteneğe sahip kişiler, farklı boyutları bizim boyutumuza, bizim boyutumuzu da farklı boyutlara yansıtabilirler. Bir nevi ayna görevini görürler. Boyutlar arası rüya üzerinden kapı açarlar. Hatta bu yetenekte ustalaşanlar bilinçli haldeyken bile portal açabilir duruma gelebilirler. Sizin de yaşadığınız bu durum "yansıma rüyasına" %98 derecede yakın. Çeşmeden bir bardak su alarak lütfen 24 ile 48 saat boyunca her daim gölgede kalan bir noktada suyu dinlendirin. Ardından bu suyun içerisine kehribar taşı, ay taşı atarak odanızın içine alın ve uyuyun. Eğer ki aynı durumları tekrar yaşarsanız ayrıca değerlendirmemiz gerekiyor.

wellness

Kayıtlı Üye
Önceden gördüğünüz çocukları hatırlamışsın. Ya da izlediğin bir filmden çok etkilenmişsin. Rüya görmüşsün o kadar. Cin şeytan gibi şeyler yoktur. Beyninizin size oynadığı bi illüzyon sadece.