Odada başka birinin olması

Dimply

Kayıtlı Üye
Astral seyehatı denerken odada başka birinin o an uyuması astralı ne kadar etkiler ? Ranzadayım ve en üstte yatıyorum.Kardeşim altta yatıyor ve haliyle nefes seslerini duyuyorum sadece. Ya da onu engellemek için kulaklıkla çok hafif bi müzik açmak da kötü bir fikir midir?

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Astral seyehatı denerken odada başka birinin o an uyuması astralı ne kadar etkiler ? Ranzadayım ve en üstte yatıyorum.Kardeşim altta yatıyor ve haliyle nefes seslerini duyuyorum sadece. Ya da onu engellemek için kulaklıkla çok hafif bi müzik açmak da kötü bir fikir midir?

astral seyahat konusunda deneyimli kişiler için sorun olmaz, sizin için olabilir.
tecrübeli kişilerin tek başınıza yapın demesinin sebebi, odada başka bir şey olduğunu bildiğinizde ya da bir ses duyduğunuzda konsantresinizin kaybolması durumu.
gerekli tecrübeyi kazandıktan sonra, konsantre ve çıkış gücünüzü geliştirdiğinizde gürültülü ortamda dahi çıkabilirsiniz.

Lucy

Kayıtlı Üye
pardon başlığı görünce başka birşey sandım alakasız olacak ama
uyurken başka birinin varlığını hissettim odada daha önce başına böyle bi olay gelen var mı?

AğLan

Kayıtlı Üye
pardon başlığı görünce başka birşey sandım alakasız olacak ama
uyurken başka birinin varlığını hissettim odada daha önce başına böyle bi olay gelen var mı?
uyuyorsunuz olabilir arada öle şeyler banada olu,yor korkmanıza gerek yok üstünde durmayın piskolojinizi bozarsınız