Normal olmayan bir kesik

business woman

Kayıtlı Üye
buraya yazmak istiyorum artık mecburen. 1 saat önce kardeşim elini su şişesine uzattığında tırnağının içine bşy battı. Baktık etrafında bşy yok. Eline ne battığını da bilmiyoruz birşey görünmüyor cam şişede. Normalde kötü de olmaz kan gördüğünde bi sürü kan aktı. Hiç normal gelmedi. Eline batacak hiçbirşey yok tutuşuyla bağırıp kan akmaya başlayışı bir oldu. Bende panik oldum. Sağ el yüzük parmağı. Bir fikriniz var mı? Bu paranormal. Aciliyeti var.

business woman

Kayıtlı Üye
Bakımda ne çıkabilir? Kimse ona büyü yaptırmaz ki kendi halinde işinde gücünde toplasan yeryüzünde sevmediği üç insan çıkmaz. Tatlı dilli bi çocuktur.

business woman

Kayıtlı Üye
Şimdi baktım kıymık batmış gibi de değil yatay bi kesik var o da diyor ki sanki küçük bi adam kılıçla kesip kaçmış gibi. Orda birşey yoktu.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bakımda ne çıkabilir? Kimse ona büyü yaptırmaz ki kendi halinde işinde gücünde toplasan yeryüzünde sevmediği üç insan çıkmaz. Tatlı dilli bi çocuktur.
Ona kimse yapmasa da sana yapılandan etkilenebilir. Ayrıca bir insanın herkese karşı iyi niyetli olması herkesin ona iyi niyetli olacağı anlamına gelmiyor maalesef. Kalbinde kötülük olmadığı için herkesi kendi gibi sanıyordur.

business woman

Kayıtlı Üye
Ona kimse yapmasa da sana yapılandan etkilenebilir. Ayrıca bir insanın herkese karşı iyi niyetli olması herkesin ona iyi niyetli olacağı anlamına gelmiyor maalesef. Kalbinde kötülük olmadığı için herkesi kendi gibi sanıyordur.
O böyle şeylere inanmaz hiç. Çevresinde genelde seküler insanlar var. Akrabalarla da 5 yıldır ziyareti yok. İş ve borsa dışında oyun arkadaşları var ve erkekler muhteşem anlaşırlar bilirsiniz biz kızlara göre. İnanılmaz tahammülleri var birbirlerine.
Bende büyü yok. Ben büyüye inanıyorum kendimce de bşyler deniyorum oluyorda. Acaba eve birşey musallat etmiş olabilir miyim?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
O böyle şeylere inanmaz hiç. Çevresinde genelde seküler insanlar var. Akrabalarla da 5 yıldır ziyareti yok. İş ve borsa dışında oyun arkadaşları var ve erkekler muhteşem anlaşırlar bilirsiniz biz kızlara göre. İnanılmaz tahammülleri var birbirlerine.
Bende büyü yok. Ben büyüye inanıyorum kendimce de bşyler deniyorum oluyorda. Acaba eve birşey musallat etmiş olabilir miyim?
Evet olabilir negatif işlemlerin yan etkisi de olabilir. Bakımda çıkar ancak. Ama büyüyle uğraşanların yakınlarına sıçrayabiliyor negatif enerji.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute evdeki büyük saksıda bi büyü saklıyorum iki haftadır. Çiçeğimin büyümesi durdu. Etrafındaki çiçekler de soldu.

Kardeşim olduğu için mi aynı evde ikamet ettiğimiz için mi?
Negatif işlemi saksıda saklamayı kim akıl edip te millete tavsiye ediyor ya kötü niyetli ya. ... Neyse.

Arkadaşlar negatif işlemleri evde tutmayın. İmkan varsa, evde yapmayın. Evde yaptıysanız o alanı arındırın.

İkinci soruya da cevap şöyle. Kardeşin savunmaları yoksa...

Negatif işlemin bı ufak geri tepmesi daima olur. Sizin savunmalarınız varsa en yakınınıza sıçrar.
Fakat benim kastettiğim büyüden çok uzak olan kişilere ve ailelere negatif gelebilir. Rhea yazdıydı.

business woman

Kayıtlı Üye
Negatif işlemi saksıda saklamayı kim akıl edip te millete tavsiye ediyor ya kötü niyetli ya. ... Neyse.

Arkadaşlar negatif işlemleri evde tutmayın. İmkan varsa, evde yapmayın. Evde yaptıysanız o alanı arındırın.

Negatif işlemin bı ufak geri tepmesi daima olur. Sizin savunmalarınız varsa en yakınınıza sıçrar.
Fakat benim kastettiğim büyüden çok uzak olan kişilere ve ailelere negatif gelebilir. Rhea yazdıydı.
Sorunu şuan net bi şekilde idrak ettim. Teşekkürler
.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

Evet mesela ben.. Bana yapılan büyüleri öğrenene kadar bilmezdim büyü hiç.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Absoluta Virtute evdeki büyük saksıda bi büyü saklıyorum iki haftadır. Çiçeğimin büyümesi durdu. Etrafındaki çiçekler de soldu.

Kardeşim olduğu için mi aynı evde ikamet ettiğimiz için mi?
Aynı hanede olana etki edermis. Hem kan bağı var hem aynı ev. Herhangi bir durumda hedef kardeşin olur senin koruman olduğundan. Ona da koruma gerekebilir bu durumda

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Benim kadrolu serefsizim bana en son ağır bir kara büyü yapmıştı ben o ara belirli arınma korunma çalışmaları yaptığımdam bana yapmaya çalıştığı sey kendi yakınının başına geldi. Ama bahsettiğim kişi pisliğin pisliği herkese her şeyi yapabilecek birisi.

business woman

Kayıtlı Üye
Benim kadrolu serefsizim bana en son ağır bir kara büyü yapmıştı ben o ara belirli arınma korunma çalışmaları yaptığımdam bana yapmaya çalıştığı sey kendi yakınının başına geldi. Ama bahsettiğim kişi pisliğin pisliği herkese her şeyi yapabilecek birisi.
Benim negatif büyüler öyle büyüler değil aslında. Mesela iş yaptığım insanlar paramı ödemediğinde almak için, yada çok kalbim kırılırsa aynısını yaşatmak için. Hakkım kadar. Onun dışında bereket huzur falan. Bunlarda pozitif.

business woman

Kayıtlı Üye
Bi tek gelecekle ilgili problemim var aşırı fal bakıyorum gelecek sorularıyla alakalı. Denemek için yarına küçük yem bırakıyorum tutturamıyorum bi de en negatifi bu sanırım.