nolur cevap verin

boristanblue

Kayıtlı Üye
Gerçek mi bilmem ama , gerçek olup burada olsa, kendini ifşa edeceğini de zannetmiyorum.

boristanblue

Kayıtlı Üye
Bekleyin bende sizinle beraber bekleyeceğim, diğer arkadaşlar da eminim ki görüşlerini bildireceklerdir.

boristanblue

Kayıtlı Üye
Diğer konunuz da aynı içerik, sabırla bekleyin, bu konuda daha bilgili arkadaşlar okuyunca görüş bildireceklerdir.

skyvalker

Kayıtlı Üye
Belki kendileri de yarı şeytan olduklarını bilmiyorlardır sonradan öğrenmişte olabilirler

NaBe

Kayıtlı Üye
Half demon demiyelimde : cin insan ilişkisinden yarı cin yarı insan ( melez ) bu tür insanlar muhakak vardır ama cogu bundan bi haberdirler..

skyvalker

Kayıtlı Üye
Pekiii şöyle bir durum olabilir mi çocuk doğduğunda ve doğmadan önce şeytan çocuğun içine girmiş veya mühürlenmiş olabilir mi

NaBe

Kayıtlı Üye
Pekiii şöyle bir durum olabilir mi çocuk doğduğunda ve doğmadan önce şeytan çocuğun içine girmiş veya mühürlenmiş olabilir mi
Kendini mühürlüyemez, şöyle düşünün normal bir anne rahiminde cin musallat olabilir ama direk onla dünyaya gelmez sonradan oluşan hadiseler o şahısın dirayetine bağlıdır

Ama hiç kimse inkar edemez insan ve cin ilişkisinden meydana gelmiş cocukları, bununla ilgili bir çok bilgi mevcuttur

Es- Sealibi “Fıkhullüğa” da derki: Babası insan, annesi cin olan kişilerden doğana “El-has” denir. İnsan ile cin sihirbazından dünyaya gelene de “El-Amluk” denir.

skyvalker

Kayıtlı Üye
Aslında benim kastettiğim o değildi yani diyelim ki herhangi bir cin ırkından biri bir kişinin içine kötü bir amaçla girdi ama çıkamadı böyle bir şey mümkün mü

Ü

Üye silindi 58480

Half demonlardan kastiniz nedir bilemiyorum ama sanirim half demon yoktur demek abest olur :

Ayette bile `seytanin onlarin cocuklarina ortak olacagi` yazar. Bu ortaklik ana karnindan baslayip sonraki evrelerde tum bunyeyi esir alabilecek bir ortaklik ta olabilir.

Insan, cocuklukta ve ergenlikte illa ki belli acilimlar yakalayarak ruhunu kesveden bir varliktir.
Eger ki ruhuna seytan ortak oldu ise kendisindeki ruhi acilimlari da bu yonde kesvetmeye ve farkinda olmadan pesine dusmeye baslar. Belki kendisini iyi birsey yapar zannededebilir. Cunku rahmani de olsa Serri de olsa daha ana rahmindeyken aura bedeni ilgili varliklarca tespit edilmistir.

ℳ?????_ℬ???

Kayıtlı Üye
Half demonlardan kastiniz nedir bilemiyorum ama sanirim half demon yoktur demek abest olur :

Ayette bile `seytanin onlarin cocuklarina ortak olacagi` yazar. Bu ortaklik ana karnindan baslayip sonraki evrelerde tum bunyeyi esir alabilecek bir ortaklik ta olabilir.

Insan, cocuklukta ve ergenlikte illa ki belli acilimlar yakalayarak ruhunu kesveden bir varliktir.
Eger ki ruhuna seytan ortak oldu ise kendisindeki ruhi acilimlari da bu yonde kesvetmeye ve farkinda olmadan pesine dusmeye baslar. Belki kendisini iyi birsey yapar zannededebilir. Cunku rahmani de olsa Serri de olsa daha ana rahmindeyken aura bedeni ilgili varliklarca tespit edilmistir.
demon demek zaten iblis cin anlamına geliyor diye biliyorum

donzula

Kayıtlı Üye
Hepsi farklı varlıklardır ancak birbirlerine karıştırılırlar. Half demonlar var yada yok demek tam doğru olmaz sanırım ancak var olsalar bile kendilerini ortaya atıcaklarını düşünmüyorum. Bahsedilen her varlık inanıldığı kadar gerçektir. Ejderhasıyla tanışan insan da mevcut. Onları reddedenler de. Görmediğimiz yada duymadığımız şeylere yok diyemeyiz. Sevgiyle kalın.