Nohutlar nereye??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizemf

Kayıtlı Üye
Merhaba,

büyü icin kullanilmis nohutlari ne yapacagiz? Bozulmaya basladi.
Cvplar icin simdiden tskler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba,

büyü icin kullanilmis nohutlari ne yapacagiz? Bozulmaya basladi.
Cvplar icin simdiden tskler.

1.Hangi büyüyü yaptığınıza yazsaydınız iyi olurdu.

2.Büyü için kullanılmış malzemeler ya toprağa gömülür .Ya da sirkeli dua bekletilip denize ya da akarsuya atılır. Bazı büyüler de ise yakılır ama büyüye bağlı olarak yapılır . :)

sevgiyle kalın. :)

gizemf

Kayıtlı Üye
41 nohuta okudum ve suda kaynattim icine bir dua ekleyerek. bu yöntem kenzül havas kitabindada yaziyor muhabbet ve celb
icin. önemli mi bilmiyorum bu bilgi ama tutmadi büyü.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
41 nohuta okudum ve suda kaynattim icine bir dua ekleyerek. bu yöntem kenzül havas kitabindada yaziyor muhabbet ve celb
icin. önemli mi bilmiyorum bu bilgi ama tutmadi büyü.

Nohutları denize atabilirsiniz. :) Ya da toprağa gömebilirsiniz. :) Not:Büyünün tutup tutmaması size bağlı inanarak yapmanız lazım.Ve meditasyon yapmalısınız.Enerjiniz dengelenir .Çünkü büyüde de enerji akışı olur ve enerjinizi yönlendiremezseniz başarılı olmaz. :) Ve büyü yapmak başarılı olmak uzun çalışmalar ister . :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Muhakkak kitapta yazıyordur.O byünün altında yazmasa da kitabın genelinde bir açıklama olmalı,yoksa o kitabın tutarılığından şüphe ederim.Tai chinin söyledikleri doğrudur ama zaten tutmadıysa temiz bir beze sarın çöpe atın,evinizde de fazla tutmayın gitsin.Yok içinde dua yazıyor günah olur diyorsanız(ki gerçi diyeceğinizi sanmam çünkü dua ile büyü yaparak İslama göre zaten günah işlenmiş oluyor,bu durumda duayı çöpe atmak şuçluluk hissettirmemeli?)yakın gitsin,küllerini de ayak değmeyen bir yere gömün.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Bende açıp baktığımda toprağa gömmeniz gerektiği yazıyor.

İyi formlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...