Bu nasıl rüya?

createtherules

Kayıtlı Üye
Konuşman bittiyse mantrana dönüp ameno veya o fortuna şarkısı eşliğinde demoncuğunu çağırmaya geri dön. Tavşan deliği görürsende sakın o tarafa gitme mazallah gerçek dünyaya gelirsin falan😂
Açıkçası sürekli iyigünler dedikten sonra yazmaya devam eden ben degilim. Rahatsız oluyorsan yazma. Kusura bakma insanlara kafana göre ahkam kesiyorsan cevap verilince de sıkılmayacaksın.
Bu arada...
Gerçekten demonlarla ilgili karşı koyulmaz ilgini bir an önce tatmin edip hepimizi rahat bırakmanı diliyorum. Ama demonlar senin gibi daha okuduğunu bile ters anlayanlarla çalışır mı, ona da emin değilim.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Açıkçası sürekli iyigünler dedikten sonra yazmaya devam eden ben degilim. Rahatsız oluyorsan yazma. Kusura bakma insanlara kafana göre ahkam kesiyorsan cevap verilince de sıkılmayacaksın.
Bu arada...
Gerçekten demonlarla ilgili karşı koyulmaz ilgini bir an önce tatmin edip hepimizi rahat bırakmanı diliyorum. Ama demonlar senin gibi daha okuduğunu bile ters anlayanlarla çalışır mı, ona da emin değilim.
Demonlara ilgisi olan ben değilim,ilgisi olanlar forumda çağırdığını idda ediyor,onlarla gurup konuşması yaptığını iddia ediyor zaten😂İlgili olan kişi çağırır ilgisiz olan değil.

createtherules

Kayıtlı Üye
Demonlar aşk hayatınla ilgilendiyse emin ol hayli hayli benle ilgilenirler 😘
Sen aklın sıra seri saçmalık yazarak karşındakini manipüle edeceğini sanıyorsun da...Senin şu an nasıl alakasızlıklar içinde bocaladığını okuyor herkes.
Benim nerede demon çağırıp aşk hayatımı şekillendirdiğini yazdığımı buraya ekleyemezsen hayal görüp saçmaladığını her saniye iyice tescil edeceksin.

Alakan

Kayıtlı Üye
Sen aklın sıra seri saçmalık yazarak karşındakini manipüle edeceğini sanıyorsun da...Senin şu an nasıl alakasızlıklar içinde bocaladığını okuyor herkes.
Benim nerede demon çağırıp aşk hayatımı şekillendirdiğini yazdığımı buraya ekleyemezsen hayal görüp saçmaladığını her saniye iyice tescil edeceksin.
Lütfen tartışmayın artık. Forumdan gönderilmenizi istemem. Sizin bilgilerinizin bana çok faydası oldu.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Kendimi herkese kanıtlamak gibi bir derdim yok.Bu yüzden yorumları herkes okuyabilir. Ama belliki senin birtakım haklı olduğunu göstermeye çalışma çabaların var o yüzdendir ki sürekli bir başkasını konuşmaya dahil ederek cümlelerini sarf ediyorsun. Güle güle😘

createtherules

Kayıtlı Üye
Lütfen tartışmayın artık. Forumdan gönderilmenizi istemem. Sizin bilgilerinizin bana çok faydası oldu.

Karşımda yazmadığım, yapmadığım şeyleri yaptığımı iddia ederek kendi saçmalıklarını örtmeye çalışan biri var. İspat da edemiyor. Nereden ne uydurup iftira atıyorsa...Çamur at izi kalsın diye bir dünya yok. Böyle gereksiz işler olmaz bu sitede zaten. Yazılan her şey belli, şeffaf görünüyor, kim yalancı, kim normal ortada.

Önce sadece benimle derdi oldu sandım, uğraşmadım. Sonra baktım önüne gelene aynı konuyu dikte ederek yaftalamaya çalışıyor. Saplantı yapmış. İşin içinden çıkamayınca da olmayan şeyleri olmuş gibi yazıp suçlamaya çalışıyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Merhabalar, dün akşam daha önce deneyimlemediğim bir şey yaşadım.
Tam olarak uykuya daldım mı hatırlamıyorum ama bir anda uyanmış gibi oldum, karabasan/uyku felcinde olduğu gibi, gözlerim kapalıyken bir sembol gördüm siyah zemin üstüne beyaz yazılarla yazılmış tam olarak hatırlayamıyorum ama iç içe geçmiş dairelere benzer bir semboldü küçük bir sembolken tüm alana yayıldı birden. Sonra sağ tarafımdan çok güçlü bir ses duydum patlama sesi gibi bir ses, biraz haraket edip dua ederek koruma talep ettim. Genellikle korkarım ve kendimi uyandırmaya çalışırım bunda ısrar edip bekledim, astral seyahatte olduğu gibi vücudumda titreşim kulaklarımda çınlama olmadı. Uyandım odamdayım ama lucid rüya gibi de değil tarif edemiyorum ve ne yaşadığımı da o an anlamlandıramadım, evin içinde benden başka insanlarda vardı onları hiç tanımıyordum sanki onlarda me yapacağını bilmez halde geziyorlardı, yıllardır görmediğim arkadaşımı gördüm bizim evde gözleri kapalı vaziyette oturuyordu onu uyandırdım buraya nasıl geldiğini sordum o da şaşırdı onu da alıp çıktım, garip evlerin olduğu bir yerde bir sürü köpek vardı ama saldırmıyordu biri hariç gece gibi simsiyah çok güçlü bir köpek hariç nereye kaçarsak kaçalım peşimizden gelip bize saldırmaya çalıştı yakalasa öldürecek öyle sinirliydi. Rüyayı kontrol etmeye çalıştıkça garipleşti en sonunda kendimi yine odamda buldım bir ara yatakta bedenimi gördüm sonra yoktu, evde insanlardan başka pelerinili bir varlıkta vardı sırtı dönük yürüyordu başka bir oda içinde. Gördüğüm bir insana sordum nerdeyim ben nasıl bir rüya bu diye, ne lucid ne de astraldesin dedi. Bedenimi hissetmeye başladım haraket ettim çok geçmeden uyandım.
Bana en tuhaf geleni rüyanın bir sembolle başlaması, bilen biri aydınlatabilir mi?
Pelerini varlığı ben de merak ettim görünümü nasıldı nerden anladınız varlık olduğunu insan olamaz mı sırtı dönük görmüşsünüz varlık enerjisi mi aldınız?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Başkalarını yargılayarak ya da kişi üzerinden yorum yapmaya devam edersiniz konuyu kapatıp bu tarz forum kullarımıza aykırı üsluptan dolayı yapan kişileri yasaklayacağım. Forum kurallarını yeniden okuyunuz.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Pelerini varlığı ben de merak ettim görünümü nasıldı nerden anladınız varlık olduğunu insan olamaz mı sırtı dönük görmüşsünüz varlık enerjisi mi aldınız?
Yazdığınızı yeni farkettim, rüyamdaki herkes insandı köpek haricinde. Enerjisi de öyledi görüntüsü de diğerlerinden çok farklıydı kısa bir süre gördüm, onu görünce odadan ayrıldım

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Siyah köpekler genelde tanrıça hecateyi temsil eder. Cadılıkla hiç ilginiz var mıdır? Yani merakınız var mıdır? Kaç tane köpek vardı?
Cadılar mi görür siyah köpek.
Ben de uzun zaman önce görmüştüm ama daha rituel ne bilmeden. Tabi bana yapılan büyülerden dolayı olabilir bilmiyorum.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Siyah köpekler genelde tanrıça hecateyi temsil eder. Cadılıkla hiç ilginiz var mıdır? Yani merakınız var mıdır? Kaç tane köpek vardı?
Cadılıkla bir ilgim yok, ailemde cadı da yok diye biliyorum. İki tane biri normal kahverengi bağlı bir köpek ,diğeri tasmasız sinirli anlattığım köpek

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Cadılar mi görür siyah köpek.
Ben de uzun zaman önce görmüştüm ama daha rituel ne bilmeden. Tabi bana yapılan büyülerden dolayı olabilir bilmiyorum.
Genelde cadılar görür demek yanlış olur. Çünkü siyah köpekler birçok şeyle ilişkilendirilmiş. Bazı inanışlarda siyah köpekler tanrıça hecateyi temsil eder bu köpekler onun korumlarıdır ve hecate işlerini bu köpeklere yaptırır. Hecatemin yüzleri olan bakire,anne ve yaşlı kadını temsil etmek üzere 3 köpeği bulunur bu köpekler hecatenin dünya üzerindeki işlerini hallederken aynı zamanda bu köpekler kişilerin ruhlarını almakla görevlidir. Bazıları ise bu köpekleri dondonun köpekleri olarak tanımlar,bazıları ise yer altı tanrısı hades ile ilişkilendirir.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Genelde cadılar görür demek yanlış olur. Çünkü siyah köpekler birçok şeyle ilişkilendirilmiş. Bazı inanışlarda siyah köpekler tanrıça hecateyi temsil eder bu köpekler onun korumlarıdır ve hecate işlerini bu köpeklere yaptırır. Hecatemin yüzleri olan bakire,anne ve yaşlı kadını temsil etmek üzere 3 köpeği bulunur bu köpekler hecatenin dünya üzerindeki işlerini hallederken aynı zamanda bu köpekler kişilerin ruhlarını almakla görevlidir. Bazıları ise bu köpekleri dondonun köpekleri olarak tanımlar,bazıları ise yer altı tanrısı hades ile ilişkilendirir.
Pardon tamamen cadılar görmek demek yanlış olur*