Nöbet

Senechaux

Kayıtlı Üye
Herkese iyi akşamlar. Lütfen konu hakkında bilgisi olan kişilerden yorum bekliyorum. 3-4 ayda bir epilepsi nöbeti geçiriyorum. Eeg mr her test defalarca çekildi 6 kere eeg çektim, İstanbul, Ankarada en iyi uzmanlar eşliğinde. Hepsi temiz. Psikolojik rahatsızlık yok. 10-15 dakika önce nöbetten önceki anı yaşadım, odamdaki köpeğin bana hiç görmediğim şekilde baktığını gördüm. Hemen 7 kere ayetel kürsi, nas ve felak okudum. Şuan iyiyim. Beni çocukken gören seyit nazara çabuk yakalanacağımı ve böyle cinni sıkıntılarım olacağını söylemiş zamanında. Ben bilgisizim işin ehli insanlar bana bilgi verip yol gösterirlerse çok müteşekkir olurum.

Miel124

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhaba ; Bende çok nazara gelen birisiyim ama benim hatalarımdan oldunu biliyorum , öncelikle inanç burda çok önemli Namaz kılmaya başlamanı tavsıye ederim Gusül abdest temizliğini iyi yapman abdestlerın düzenli olmasına dikkat etmen lazım her gün korunma duaları mutla oku ve gerekirse cevsen tak ..Hepimiz ayrı imtihandayız..Tevekkül bırakamaman gerekir

Senechaux

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhaba ; Bende çok nazara gelen birisiyim ama benim hatalarımdan oldunu biliyorum , öncelikle inanç burda çok önemli Namaz kılmaya başlamanı tavsıye ederim Gusül abdest temizliğini iyi yapman abdestlerın düzenli olmasına dikkat etmen lazım her gün korunma duaları mutla oku ve gerekirse cevsen tak ..Hepimiz ayrı imtihandayız..Tevekkül bırakamaman gerekir
Çok şükür aklıma geldikçe okuyorum. Her gün gusül abdesti alıyorum. Namaza da hayırlısıyla başlayacağım. İmanım var. Biliyorum imtihan dünyası hiçbir sıkıntımdan şikayetçi değilim. Ancak bu cinniler ne amaçlıyor ve ne istiyor bunu anlamış değilim.

Miel124

Kayıtlı Üye
Onlardan sakın korkma belki küçükken bir yere yalnış bastın yada ailenin yaptı küçük bir olay şuan senden çıkıyor bazı sıkıntılar çekiyorım benfr çekmiyor değilim evinde sürekli Bakara suresi dinle özellikle Bakara yı aç bakalım neler olucak bu duayı sevmezler hiçbır duayı sevmezler

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ayetel Kürsi ve Amener Resulu ile korunma çemberi yap. Yasin suresi 9. ayeti oku 21 kez.

Miel124

Kayıtlı Üye
Kesinlikle doğru söylüyor ama evde özellikle Bakara suresi dinle 21 gün aralıklarla yap kuş gibi olucaksın

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Gündüz dene olmuyorsa :) Ağırlık çökmesi ağrı sancı duyman normal..

Senechaux

Kayıtlı Üye
Gündüz dene olmuyorsa :) Ağırlık çökmesi ağrı sancı duyman normal..
Yarın da denerim ama kekeleyip yanlış okuyorum kaç kere okuduğumu bilmiyorum işe yarar mı böyle? Ayrıca cinler zeki varlıklar diye biliyorum. Her neyse yoruldum teşekkürler bilgiler için

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yarın da denerim ama kekeleyip yanlış okuyorum kaç kere okuduğumu bilmiyorum işe yarar mı böyle? Ayrıca cinler zeki varlıklar diye biliyorum. Her neyse yoruldum teşekkürler bilgiler için

Bakara yada Yasin suresini aç sesini kıs, kendine korunma çemberi yap Amener Resulu ile öyle dene bir de :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ya Hafız, Ya Allah esmasını oku, korunmak için. La ilahe illallah zikri de etkili.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Auranız zayıf olduğundan böyle demiş olabilir çok bilmesem de belki bir ihtimal bu olabilir. Şöyle olacak böyle olacak şüphesinden takıntılarınıza duyduğunuz şüpheden kurtulun eğer varsa bunların geçmesine izin vermeyin iplerinizi kimsenin eline vermeyin. Auranızı sağlam tutmaya çalışın, korunmaya çalışın forumda araştırabilirsiniz.

Senechaux

Kayıtlı Üye
Auranız zayıf olduğundan böyle demiş olabilir çok bilmesem de belki bir ihtimal bu olabilir. Şöyle olacak böyle olacak şüphesinden takıntılarınıza duyduğunuz şüpheden kurtulun eğer varsa bunların geçmesine izin vermeyin iplerinizi kimsenin eline vermeyin. Auranızı sağlam tutmaya çalışın, korunmaya çalışın forumda araştırabilirsiniz.
Bana zarar gelecek diye takıntılarım yok, bunlar herkesin başına gelen şeyler. Duygularımın veya zihnimin beni yönetmesine izin vermiyorum.