Nerden baslayabilirim,baslamali miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sanssiz1

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar bu aralar kafam cok dolu huzursuzum ve yaptigim hic bir ise konsantre olamiyorum ogrenciyim sinav donemindeyim ve kendimi veremiyorum bir turlu rahatlayamiyorum 2 haftadir meditasyon nefes egzersizi vs calismalar yapmaya calisiyorum ama onada bir turlu konsantre olamadim basaramiyorum bu cakralar ile ilgili konulari okudum ve etkilendim sorunumun cozumu olabilir diye dusundum ama tam olarak ne yapicam onu bulamadim.

Sizce ne yapmaliyim nasil bir yol izlemeliyim baska cozumler varmi ?

Tesekkurler..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu derece huzursuz olmanızın bir sebebi olmalı durduk yere pek olmaz bu derece huzursuzluk önce onu tespit etmeyi denediniz mi ?
Size EFT öneririm.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yaptıklarınıza ek olarak spor ve omega3-6, B vitamini takviyesi öneriyorum. Bu takviyelerin kullanımını da, yaşınız ve cinsiyetinize bağlı olarak, mutlaka ama mutlaka bir uzman tavsiyesi ve gözetimi ile şekillendirmenizi rica ediyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yoga yapabilirsiniz,zihninizi boşaltıp rahatlamanızı sağlayacaktır.
Meditasyon konsantre gerektirir.Biraz daha iyi hissedince meditasyona kısa sürelerle başlamanızı tavsiye ederim.
Üzerinizdeki negatif duruma dair bi tahmininiz varmı?Sebebi yazarsanız belki daha çok yardımcî olabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...