nekrokinezi

dubdibudi

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar. Ben yeniyim nekrokinezi öğrenmek istiyorum ama bu konuda hiçbir bilgim yok. Nereden başlamalıyım yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

blasphemous

Kayıtlı Üye
Nekrokinezi öğrenebilmen için çok iyi telekinezi bilmen gerek. Sen canlıları öldürmek istediğine kesin karar verdin mi? Bir de sadece ufacık bir çiçeği bile öldürmen yıllarını alabilir, çok zor bir daldır nekrokinezi. İnternette derin bir araştırma yaparsan bulabilirsin ama önce telekinezide sadece telekinezide ama biyokinezi pyrokinezi değil telekinezide çok ustalaşmış olman gerek. Sonuçta bir insanı öldürmek için şah damarına baskı uygulaman lazım.

Sennin

Kayıtlı Üye
Sayın blasphemous;

Söyledikleriniz doğru ancak sorunlar var.Nekrokinezi için telekinezide ustalaşmak kesinlikle gereklidir doğru.Ancak sadece o yeterli değil.Biyokinezidede ilerlemeniz lazım.Ayrıntılara inersem konu çok uzar o yüzden biyokinezi olayını yüzeysel olarak geçiyorum.
Ayrıca biyoloji konusundada ilerlemiş olmanız lazım.Canlıyı tanımadan onun üzerinde nasıl bir etkiye neden olabilirsinizki ?

Nekrokinezinin çok zor bir dal olmasınız nedeni gerçekten güçlü bir kararlılık ve konsantrasyon gerektirmesi ve çok uğraşlar sonucunda bile ilk seviyelere anca ulaşılabilmesidir.Ayrıca diğer kinezilerin aksine nekrokinezide gelişmek için yardım alacağınız kaynak sayısı azdır.

Ayrıca bi insanı öldürmenin tek yolu şah damarı değildir.Bir insanı parmak uçlarından bile öldürmeniz mümkündür.Ancak en kolayı şah damarı,kalp,kader damarı ve kulak altı basınç noktalarına uygulanan basınçla öldürmektir.

Umarım yardımcı olabilimişimdir...
İyi Forumlar...