Nedir bilmiyorum ama benle uğraşip duruyor devamli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uzmanahmet

Banlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar,benimde sorunum var,ben bundan 12 sene önce sıkıntı yaşadım,her gece hiç şaşmadan gece 3.30 da iyi bir korkutuluyordum,bu yaklaşık 3 - 4 sene sürdü,sonra kayboldu rahattım unutmuştum bile,6 ay önce yenden başladı,bir sabah korkutularak kalktım ve korkunç bir ses duydum,ondan sonra işlerim hep aksi gitti borçtan kurutlamaz oldum,hiç borcum kalmamışken bir sürü borcum oldu,bir gece sabah ezan okunurken kalkayım dedim üşendim kalkmadım,sonra içim rahat etmedi kalkayım dedim,üstümde 100 kiloluk bir ağırlık üstümde oturuyor kaldırmadı öyle bir yatağa yapıştımki 10 saniye sonra herşey normale döndü namazımı kıldım yattım,çok uzun zamandan beri yaklaşık 6 seneden beri kimse olmadı hayatımda,geceleri her zaman cinsel içerikli rüya görüyorum,birgün eski sevgilimin kılığında gördüm,sen o olamazsın deyince birden boğulma başladı dualarla atlattım,bir gün rüyamda odadayım kapıda ışık olarak görmeye başladım ama televizyonda bir takım kodlar gördüm,onları yazarsan beni görebilirsin diye fısıldadı bende seni görmek istemiyorum deyip yazmadım,ama bir yandan korkutuluyorum,bir yandanda cinsel içerikli rüyayla sabah mutlu olarak uyanıyorum :) mutlu derken,aşk ve sevgi bulmuş gibi :) kafam çok karışık,yatmadan önce 3 ayetel kürsü 3 felak ve nas okumama rağmen faydası olmuyor

mysen13

Kayıtlı Üye
Duaların bazıları cinleri kaçırmaz .
Bakım yaptırarak üzerinizde negatif varlık var mı öğrenmelisiniz .
Nas ,Felak ,Ayetel kürsi dualarını cevşen şeklinde üzerinizde taşımanızı öneririm .
Sevgiyle ..

ekcs

Banlı Kullanıcı
Forumda yazan birşey okumuştum sure gibi galiba havasçılar kullanıyordu onu söyleyince cinlerin içini yakıyormuşsun galiba yani böyle fiziki acı çekiyolarmış bulabilirsem size onu mesaj atarım.

-Sevgi ve Işıkla...

ekcs

Banlı Kullanıcı
Forumda yazan birşey okumuştum sure gibi galiba havasçılar kullanıyordu onu söyleyince cinlerin içini yakıyormuşsun galiba yani böyle fiziki acı çekiyolarmış bulabilirsem size onu mesaj atarım.

-Sevgi ve Işıkla...

uzmanahmet

Banlı Kullanıcı

-Sevgi ve Işıkla...

memnun olurum teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...