Ne yaşadığımı bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

<yasemin>

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hepinize merhabea. Bende forum un yeni üyelerinden im. Çok güzel bilgiler ve paylaşımlar var. Ayrıca bunun için teşekkür ederim.

Dün akşam yaşadığım olayı anlatıcam sizlere.

Bir kaç gündür astral seyahat le ilgili buradaki yazıları ve başka yerlerden makale ve not lar okuyorum. Kendimde böyle bir cesaret hissedemedim ve böyle bir şey yapmayacağım konusunda kendimi bi nevi telkin ettim. Telkin ettim çünkü , bir yandan da merak ım içimi kavuruyor.

Gece yatağıma yattım, uykuya daldım mı dalamadım mı çok garip arada bir his kendimi de biliyorum. Normalde sırt üstü uyuyamam yine sağ tarafıma doğru en son yattığımı hatırlıyorum. ayaklarım ın ve ellerimin uyuşmuş olduğunu hissettiğimde ise sırt üstü yatıyordum. Ve ellerimi ufak hareketlerle kımıldatıyordum. ama sanki elleri mi oynatan ben değildim tamamen bedenimden o anki düşüncemden ayrı hareket ediyorlardı. Daha sonra ilk önce hissettiğim sağ tarafımdı. Sağ kolumu yukarıya kaldırmışım ve bedenim in yarısı yukarıya doğru kalkmaya başlamış. Ama bedenimi düz bir şekilde yatarken yatakta görüyorum. Sanırım çıkmaya çalışan ruhum du bilemiyorum. O an çok büyük bir korku hissettim. Kendime; ben bunu yapmak istemiyorum demiştim sana diye bağırdım ve birden uyandım . Uyandığımda kalbim çok hızlı atıyordu. Bir süre sakinleşmeyi bekledim. Daha sonra tekrar uyumuşum.

Bu konuda tecrübe ve bilgi sahibi arkadaşlardan dün akşam yaşadığım bu olayı yorumlamalarını istiyorum.

Hepinize iyi forumlar.

4

43887

anlattıklarına göre astrala çıkma deneyimi yaşamıssın fakat korkularından dolayı tam gerçekleştiremeden tekrar fizik bedenine dönüş yapmışsın kalbinin hızlı atmasıda deneyimden kaynaklı normal..tekrar deneyimlemek istediğinde korkularından sıyrılmalısın...sevgilerle...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
anlattıklarına göre astrala çıkma deneyimi yaşamıssın fakat korkularından dolayı tam gerçekleştiremeden tekrar fizik bedenine dönüş yapmışsın kalbinin hızlı atmasıda deneyimden kaynaklı normal..tekrar deneyimlemek istediğinde korkularından sıyrılmalısın...sevgilerle...

Bence tam olarak sorunuzun cevabı budur. İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...