Ne Olmalıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lordrream

Kayıtlı Üye
Merhaba, öncelikle araştır bul diyebilirsiniz ama araştırdım ve yine bulamadım. Öncelikle size şunu söylemeliyim ki ben ne ile ilgileneceğimi bilemiyorum.

Pozitif değilim o baştan kesin. Negatif olmak için sadece kin var düşünerek öfkelenemiyorum. Yani lunarkinezi gibi negatif teknikler de öfke olmadığı için olmuyor. Pozitiflik bana hiç bir şekilde uymuyor.

Telekinezi denedim başarabiliyorum az çok lakin ilgimi çekmiyor. Kısacası büyü kullanılan veya ritüel gibi şeylerde mümkün olabilir. Fakat ibadet sorunu olur ve öncelikle inançsızım.

Eğer lazım olacaksa öncelikle ateşi çok severim, kova burcuyum, hava olarak gri hava enerji çekebilirim, daha önce basit psi-ball ve telekinezi denedim. Bir şeyleri iyi şekilde tahmin edebiliyorum yani dediğim şey ya çok yaklaşmıştır bir şeye veya tutar gibi. Hislerim kapalı gibi bu arada acıma gibi duygulardan yoksunum (kendi düşüncem değil başkalarının gözünden)

Kısacası istediğiniz her türlü soruya da cevap verebilirim.
Bu arada bir indigo çocuk testinde 20 sorunun 19'u indigoluğa uygundu.

Tek isteğim beni yönlendirecek bir rehber :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Kaç yaşındasın? Genelde bu tarz belirtiler ergenlik belirtileriyle çok karıştırılır.

Lordrream

Kayıtlı Üye
Aslında ergenlikten dolayıdır bence de :) 17 lakin bir şeye hazır ergenken atılmak istiyorum devam ettirmek istiyorum.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Aslında ergenlikten dolayıdır bence de :) 17 lakin bir şeye hazır ergenken atılmak istiyorum devam ettirmek istiyorum.

Tavsiye etmem. Bence önce hayatta kalabileceğin bir meslek kur kendine. Üniversiteye git,bir işin,geçimini sağlayabileceğin bir kazancın olsun.Sonrasında bunları yapmak için çok vaktin olacak.

Lordrream

Kayıtlı Üye
Yapmasam bile boşa şeylerle vakit harcarım. Tabii tembel öğrenci değilim okulda başarı durumum çoğundan iyi lakin boş vaktim yeterince var zaten evde boş boş oturmaktan ziyade zevk alabileceğim şeylerle uğraşmak istiyorum ve zevkten daha çok bir yetenek kazanmak istiyorum kendi emeğimle.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Yapmasam bile boşa şeylerle vakit harcarım. Tabii tembel öğrenci değilim okulda başarı durumum çoğundan iyi lakin boş vaktim yeterince var zaten evde boş boş oturmaktan ziyade zevk alabileceğim şeylerle uğraşmak istiyorum ve zevkten daha çok bir yetenek kazanmak istiyorum kendi emeğimle.

Bunlar için erken daha kitap oku,kendini geliştir,enstürman öğren,dil öğren önce bunları geliştir özgüvenin sağlamlaşsın sonra enerjisel alanları daha rahat yaparsın.

Lordrream

Kayıtlı Üye
Anladım lakin gerçeği söylemem gerekirse fazla uymam çünkü hepsini denedim ve hepsi bana yetersiz sıkıcı geldi :) hatta çoğunda yetenegim var hocalar beğenir fakat yapamıyorum zorlasamda. Kitap okuma gibi faaliyetleri sürekli yapıyorum dersime de çalısıyorum yeterince :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Yazmayı dene-yin o halde?
Yaşdaşlarınıza ve ihtiyaç duyanlarla paylaşın / blog,makale /okul gazetesi/ gençlik dizileri/ vb -öğrettikçe öğreniriz, öğrenmek ile öğretmek,rehberlikle rehber olamak çok zaman içiçedir

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Büyük yanlışlar yapın,sigara uyuşturucu gibi,birinin duygularıyla oynayın veya çok imkansız birine aşık olun,hata yapın,dersleriniz iyi yeteneklisiniz,her şey mükemmel.Birde işin diğer kısmına göz atın,dibe vurun mesala.Her gün yeni bir dip keşfedin.
Bahaneniz gençlik,yıllar sonra kazanacağınız yeteneğin adı da insanlık olsun.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba, öncelikle araştır bul diyebilirsiniz ama araştırdım ve yine bulamadım. Öncelikle size şunu söylemeliyim ki ben ne ile ilgileneceğimi bilemiyorum.

Pozitif değilim o baştan kesin. Negatif olmak için sadece kin var düşünerek öfkelenemiyorum. Yani lunarkinezi gibi negatif teknikler de öfke olmadığı için olmuyor. Pozitiflik bana hiç bir şekilde uymuyor.

Telekinezi denedim başarabiliyorum az çok lakin ilgimi çekmiyor. Kısacası büyü kullanılan veya ritüel gibi şeylerde mümkün olabilir. Fakat ibadet sorunu olur ve öncelikle inançsızım.

Eğer lazım olacaksa öncelikle ateşi çok severim, kova burcuyum, hava olarak gri hava enerji çekebilirim, daha önce basit psi-ball ve telekinezi denedim. Bir şeyleri iyi şekilde tahmin edebiliyorum yani dediğim şey ya çok yaklaşmıştır bir şeye veya tutar gibi. Hislerim kapalı gibi bu arada acıma gibi duygulardan yoksunum (kendi düşüncem değil başkalarının gözünden)

Kısacası istediğiniz her türlü soruya da cevap verebilirim.
Bu arada bir indigo çocuk testinde 20 sorunun 19'u indigoluğa uygundu.

Tek isteğim beni yönlendirecek bir rehber :)
- İndigo, kristal vs. vs. meselesini gözünüzde fazla büyütmeyin bence. (herkese bu tavsiyem)
- Pozitif değilim ama negatif de değilim derken siz de aslında durumun net olmadığının farkındasınız.Siz kendi içinizde duygusal dengeyi kurmalısınız, bu da zaten zamanla olur daha gençsiniz.
- İlginizi bir şeyin çekip çekmemesi paranormal konularda başarıyla paralel değildir.
- İbadet değil sizin için sorun olan, basitçe disiplin. Zaten dini ibadetlerin çoğu da bu yüzden yapılmıyor, rahatımıza düşkün milletiz. Disiplin olmadan da hiçbir ekol hiçbir teknik, doğuştan bariz bir yeteneğiniz yoksa işinize yaramaz, bir yere vardırmaz.

Genel tavsiyeler:
Ülkemizde bildiğim kadarıyla yok ancak 2-3 aylık genç askeri kampları var buna benzer bir şey bulursanız kendinizi yazdırın. Girerken de ne olursa olsun beni burada tutun diye imza atın, yaşınız tutmuyorsa aileniz atsın. Böyle bir şey bulamazsanız, bir şekilde bir tanıdığın köyüne gidin sizi çok sağlam bir çobanın yanına versinler, 2 ay hayvanlarla dağlarda kırlarda yalnız kalın ve köylülerin besinleriyle beslenin.
Bir şeye inanmaya başlayın. Hiçbir din olmasa da kendinize inanmaya başlayın. Kendi içinize dönmeye bakın. Bunu da internet, telefon vs. uzaklaşarak , doğala yakınlaşarak yapmaya özen gösterin.

Bunları yaptıktan sonra bir daha konuşalım. Bir şeyler değişmişse daha önce ücretli verdiğim bir programım vardı, sizi o programa ücretsiz alacağım ve sizinle 21 günlük bir sürece gireceğiz. Bu programa katılanların %90'ı çok ciddi geri dönüşler aldı ve şuan kendi eğittiğim insanlara bazı konuda ben de danışıyorum.
Artık bu programı uygulamıyorum, hayat tarzım uygun değil. Buna rağmen tek tük ışık gördüğüm ve ısındığım bazı insanlara, karşılıksız yardımcı olacağım diye kendime söz verdim.

Rehberiniz olurum ancak önce sizin kendinizi sevmeniz, disipline olmanız, önce kendinize inanıp güvenmeniz ve biraz da öz enerjiniz gerekiyor.

Şuan sizin için, kendi adıma konuşuyorum hiçbir şey yapamam.. Sizde gördüğüm bir özellik var asi genç arkadaşım, bunu inanç enerjisiyle birleştirebilirseniz, öz enerjiniz de uygunsa neden olmasın.

gümüş

Kayıtlı Üye
Hava Kuvvetleri'nin 1 aylık kursları olması lazım sevgili Chillout- bir arkadaşım katılmıştı diye kalmış aklımda. Fiyüüüw canlandırıcı ve uyandırıcı etkisi varmıştı anlattığına göre +

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hava Kuvvetleri'nin 1 aylık kursları olması lazım sevgili Chillout- bir arkadaşım katılmıştı diye kalmış aklımda. Fiyüüüw canlandırıcı ve uyandırıcı etkisi varmıştı anlattığına göre +
Bu güzel bir haber. :) Eminim etkileri uyandırıcı olacaktır.. :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Hayata atılın, meşgaleler bulun, tüm enerjinizi bitirin, spor, müzik, dil eğitimi, okul vs. Hayatın içinden enerjiniz bitene kadar çııkmayın.
Hala enerjiniz bitmiyor, beyniniz durmuyorsa bi daha konu açın, bakalım

Lordrream

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla çoğu kişi gençlik,enerji fazlalıği ve disiplinden uzaklik diye söylüyor :) haklı olabilirsiniz dedikleriniz belki de doğrudur. Öncelikle 1 aylik programı sorun olmazsa yapmak isterim sonuçta olumlu olacaksa her şeye açığım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...