nazar ve büyü bozmak için

özi07

Kayıtlı Üye
66 defa 3 adet iri tuza "mezcalin-bezcalin" esmasını oku. Suyu ile banyo yap.Büyü veya nazarın bozulmayacağı hususunda bir şüphen olmasın.
berhamel bozulur.
kaynağı;tam sırlı dualar
inşallah şifa bulursunuz ardaşlar:)

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Çok tecrübeli sayılmam ama her büyünün tek yöntemle çözülmesi biraz saçma geliyor. Nasıl kanaat getiriyorsunuz kesin çözüm sunacağına ? Kaynağı açabilir misiniz biraz daha ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bir usta'nın yapabileceği birşeydir bu,büyü bozayım derken başka bişeyler yapma tehlikesi de varmış duyduğuma göre ve bu ihtimal'den kurtulmanın tek yolu bu işi ehil birisinin yapması.

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Arkadaşın büyü ve nazar bozmak için önerdiği kelimeleri farklı bir konuda başka bir arkadaş varlık çağırmak için kullanmış. Sanırım bu paylaşımı sırf konu açmış olayım diye paylaştınız.

---------

özi07

Kayıtlı Üye
kaynağını belirtmiştim bir daha söyliyim tam sırlı dualar feyzullah koç bu kitap şifa kitabı ben orda ne yazıyorsa onu yazdım ve bende uyguladım allaha şükür hiç tehlikeli bir şey olmadı.

özi07

Kayıtlı Üye
sırf konu açmak için yapmış olsaydım bunu daha önceden yapardım sizin o diğer arkadaşın paylaştığı konu ile benim paylaştığım konu ve kelimeler farklı bakarsanız eğer dikkatli bir biçimde ve tuza yapılan bir şey bu ben bu durumdan müzdarip olan arkadaşlara yardımcı olmak istedim çünkü bende bunu denedim.Tereddütü olan yapmayabilir.