Nasıl Musallat Edebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cinler06

Banlı Kullanıcı
Merhaba Sayın ; Moderatörler, Adminler ve Üyeler. Ben Enes aslında 15 yaşındayım ama 6-7 aydır cinlere merakım aşırı olmaya başladı bakın gerçekten hissediyorum sanki yanımdalar gibi gece yatarken boğuluyorum , siyah gölgeler görüyorum. Ama asıl sorun bana musallat olmalarını çok istiyorum bunun için her şeyi yaptım ne varsa ama olmuyorlar. Lütfen psikolojin bozulmuş falan demeyin psikolojim yerinde ama bana yardım etmenizi istiyorum Bana Nasıl Musallat olurlar bunu bilen varsa söylesin lütfen :( Astral seyahate çıkıp onlara zarar verecektim ama çıkamıyorum :(

ikbal1505

Guest
Merhaba, daha önce üye olduğunuzu ve normal olmayan isteğinizle bunu belli ediyorsunuz. Daha önce size sayın Urumhamatahayil açıklama yapmıştı. Ben ve forum üyeleri de isteklerinizin mantıklı olmadığını ve bu tür şeylerin paylaşılmayacağını söyledik. Sorununuz her ne ise bir uzmandan yardım almalısınız. 15 yaşındasınız ve aileniz ile iletişime geçin, sorunlarınızı paylaşın. Sitede aynı soruyu kaç kez sordunuz ve her seferinde size sabırla böyle bir şeyin olmayacağını, paylaşmayacağımızı söyledim. Lütfen tekrar konular açmayın. Lütfen biraz anlayış gösterin. Ayrıca multi üyelik yasaktır. Multi üyelikler süresiz yasaklanır. Bilginize. Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...