nasıl bir rüya

lavi_nia

Kayıtlı Üye
rüyamda şuanda sorunlar yaşadığım arkadaşım yanıma gelıyor ve elınde bır paket paketı bana verıp gıdeceğını söyluyor nerden buldun dıye sorduğumda evınde bulduğunu ama ne yapacağını bılmedığı ıçın bana getırdığını söyluyor paketı açıp baktığımda ıçınde seccade olduğunu göruyorum 3 tane seccadelerı açıyorum kı kenarlarında muska şeklınde ufak sarılı kağıtlar göruyorum ıçlerını açıp baktığımda arapça yazılar var ve büyü yapıldığını göruyorum hemen telaşlanıp dığerlerını açıyorum onlarda aynı şekılde bırı gelıyor sonra yanıma bunların ne olduğunu soruyorum bana dıyorkı getıren kışının yıldızını çalmışlar dıyor seccadeler elımden duşuyor... ve getıren arkadaşımın annesını göruyorum kötu bı yuz ıfadesıyle bırlıkte

sizce bu ne demek arkadaşlar yorumlarsanız sevınırım

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Moderatörümüz müsait oldugu zaman ve rüyayı uygun gördügü takdirde yorumlayacaktır...

armes2

Kayıtlı Üye
Sayın [SIZE=2,5]Chillout[/SIZE] burdaki konumunuzun yada yaşınızın yada görevinizin ne olduğu önemli değil davranış şekliniz çok önemli. Buraya girenler bilgisini yada yaşadığı birşeyi anlatan biri sizin kadar site yada görevlilerin çalışma şekli hakkında bilgisi olmayabilir ama dikkat ettim hep insanları elşeştiriyorsunuz ve çok gergin görünüyorsunuz. ne olursa olsun bu kanalda kimseye devlet hastanesine gelmiş ssklı hasta muamelesi yapmaya hakkınız yok. bu yorumumu sileceğinizden benide sileceğinizi biliyorum ama sizin okumanız yeterli. sanırım burda herkes birbirine konum ne olursa olsun kırıcı davranmamak gerekli. NOt: yukardaki kullanıcıyı tanımam kanal birçok yerde sizin uyarı şeklinizle karşılaştığım için bunu yazdım.
saygılar.