Muskaya bakarmisiniz?

teddy

Kayıtlı Üye
Merhaba
Yıllardır sebepsizce yolunda gitmeyen işlerim ve ilişkilerde dikiş tuturamayisim gibi nedenlerden sürekli falcilarin ve hocaların kapısını asindiriyordum. Bigun isyan ettim arkadaşlarıma ve bu durumdan sıkılmıdığımı artık başka şeylerle ilgilenmek istediğimi söyledim. Yogaya, seramik kursuna vs gidelim dedim. Bizimkilerde hacamat çok trend oldu sagliklida hadi oraya gidelim diye beni hacamat yapan bı kadına götürdüler. keçinin sevmediği ot burnunda bitermis misali Hacamatda başıma gelmeyen kalmadi:))) önce vücudumun yan tarafları ter içinde kaldı enterasan biçimde yüzümde boynumda göğsümde ter yok ama kollarım, parmak ustlerim dahi damla damla ter.. abla sende çok nazar dedi. Sonrada 3 kere bilincimi kaybetmişim sonuncusun da abla bana selam vermiş bende selamını alıp öyle kendime gelmişim. Sonra ben krize girdim deli gibi ağlıyorum abla kurtar beni dayanamıyorum diye bu arada karnım ağrıyor karnımı tutuyorum.beni yatırdı elini kasıklarıma koyup okudu bı 10 dk sonra sakinlestim ama iki büklüm perperisan bı şekilde çıktım ordan. Arkadaşıma benim için üstümde musallat olduğunu ve yumurtaliklarimi bağladığını ve hocaya gitmem gerektiğini söylemiş. Ben falcilardan Hocalardan kaçarken yine başıma enteresan bişey geldi işte :/
Daha önce hacamata giden birine onun hiç bayılıp bayilmadigini sordum öyle bişey yaşamadığını ama bunu yaşayan kişinin hocaya gitmesi gerektiğini söyledi. Oysa ben olayları doğru düzgün anlatmamistim bile. Bana bı hoca tavsiye ettiler, ilk gittiğinde eğer onluk bı durumun varsa 500tl alıyor sonra iyi olana kadar gidiyorsun ben şimdiye kadar 6-7 kere gittim başkada para vermedim.(herşeyi bilin öyle yorum yapın diye bu kadar detay yazıyorum) ilk gittiğimde arkadaşımla gittim. Orda gördüklerimiz en iyi Türk korku filmini bile sollar geçerdi. Hatta hemen hesap yaptık dolandırıcı olsa bu paraya bu kadar cast olurmu niye korku filmi yapıp milyon kazanmiyorlar dedik. Neyse Sevgili Hoca 40 yaslarinin başında belki yok, trasli gayet düzgün giyimli bı adam. Bana aslında aileme yapılmış bı uygulamadan en çok benim etkilendigimi söyledi. Hatta 3-4cu gidislerimde taciz edip etmediklerini sordu. Tabiki ben bunun nasıl bişey olduğunu bilmediğim için adama boş boş baktım gorevlilerinden cevap aldı :) gittiğimde bazen kendisi bazen yardimcisi hanımlar ellerini karnima koyup dua okuyorlar o zamanlarda sanki içimde bişey fokurduyor. Bazı kişiler hatta yeşil yeşil ögürüyorlar. Bazen yardımcıları ellerini karnima koyuyor hocada onların sırtına elini koyup okuyor... Hoca yardımcılarıyla ya da hastaların icindekilerle konuşuyor başka bı dil konustuklarinda anlamıyorum ama artık asla korkmuyorum. Minicik bı kadını 6 kişi üstüne oturmak suretiyle bile zapt edemeyisinide orda gördüm :/
Neyse bu Hoca bana evdeki bütün muskalari sirkeli suya koyup silinince ayak basilmayan bı yere dokmemi söyledi. Temizlenmedigim için koruma muskasi olsa bile şu an bana sıkıntı yapicagini soyledi.Kendisi hiç bı şekilde yapan kişiyi soylemedigi için muskalarin içinde ne yazdiginida soylemicektir diye düşünüyorum bu arada yurt dışında olduğum için bı muska okutmak için Türkiye'ye gidemem, gidene kadarda sabredemem. Evde çekmeceye koyduguma çok emin olduğum muskalari bulamıyorum. Sadece cuzdanimdakini acabildim rica etsem ne olduğuna bakarmisiniz.

teddy

Kayıtlı Üye
Sunucu hatası oldu diyor yükleyemiyorum, başka nasıl yapabilirim ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
ewt arkadaslar yontem cok basit :

1- resmi once imgyukle.com` a yukleyin ve linkini kopyalayin
2- koplayadiginiz linki de, resim ekle sekmesinden by URL kutucuguna yapistirin
3- boylece link acilmis koca bir resim olarak mesajinizda goruntuleniyor

super.
eski yontem :D
bunu deneyin isterseniz.

star53

Kayıtlı Üye
Sunucu hatası oldu diyor yükleyemiyorum, başka nasıl yapabilirim ?
Google'da resim yükle diyip herhangi birinden yükleyin. Ardından forum kodunu kopyalayıp burada ctrl+k yaparak ya da üstten link ekleye basarak kodu bölmeye yapıştırın. Önizleme yaparak nasıl yüklendiğini görürsünüz.

Ü

Üye silindi 58480

bunu deneyin isterseniz.

Acaba bu yontemi soylemeseydim de, ben resim koyarken siz bir turlu koyamayip bana nasil koydugumu sorsaydiniz, ben de size 123 kere Ya-Gayret diye bir zikir verseydim, ceker miydiniz ?

Cekmezdiniz :D

Muska verseydim ? Sanirim tasimazdiniz da.
Ilac yazsaydim ? Sacmalama derdiniz.

Iste bazi konularda nasil hissettigimin ozeti :p

Ceydacan

Kayıtlı Üye
Ben bu bilgiden anlamıyorum o yüzden öyle yazdım

teddy

Kayıtlı Üye
Ohhh miss kimse ugramamis buralara bi akil fikir versin

star53

Kayıtlı Üye
Bunlardan ben de bulmuştum bir keresinde. Pek büyü olduğunu zannetmiyorum ama bilen biri henüz uğramadı galiba foruma :D

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Resimdeki tılsım yani bir tür vefk.
İslâm dini bunların bir kısmını itikadî, bir kısmını ahlâkî gerekçelerle yasaklamıştır.

Bu rakamların ne niyetle yazılıp çizildiğini bakıp anlamak mümkün değil.
Ne yazıyor derseniz. Ben sadece arapça bilirim. Rakamlardan oluşan 4lü, 4lü, 3lü kutucuklar mevcut. 3 çizelge nin hepsine, بسم الله الرحرمن الرحيم, ile yani "Rahman ve Rahim olan Allah ın adıyla" başlanıyor.
Rt5UZx.jpg

Eğer sabırsız bir kişilik sergiliyorsanız aynı zamanda da gizemli ve tehlikeli olabilecek şeylere karşı tedbirli bir yaklaşımınız yoksa, başınıza gelenler az bile.
Ve 1 TL uğruna hırsızlık yapıp adam öldürenleri düşünecek olursak, 500 TL karşılığında 6-7 defa gidebildiğiniz kişinin güvenilirliğini ölçmek için para dogru bir ölçüt değil.
Tamda bu noktada devreye bilinç girer. İslami bilinç, akaid, fıkıh,...

Kader33

Banlı Kullanıcı
bu 999 diye sayiyi bn bi kac defa duvarda gördüm bi isik gibi önüme cikio ve yok oluo anlami nedir..korkmuom artik alistim duvarda beliren seylere sadece kimseye bahsetmiom deli dicekler diye korkuorum...

Broad

Banlı Kullanıcı
Ohhh miss kimse ugramamis buralara bi akil fikir versin
Akil ve fikire ihtiyacin oldugunu kabul ediyorsun. Eksikliklerinin farkinda oldugun icin guzel guzel anlatayim. Islerin yolunda gitmiyorsa bu senin dedigin gibi sebepsiz degil senin ya da cevren yuzunden yani bir sebebi var ve sen goremiyorsun. En basta yanlis yapmissin surekli falcilarla hocalarin kapisini asindirmakla. Akil ve fikir onlarda degil haberin olsun. Kendini bos bos islerle yormadan once parani ve vaktini dusun. Kendi kendini sikintiya sokmaktan vazgectigin zaman belki birseyler yolunda gitmeye baslar.

teddy

Kayıtlı Üye
Akil ve fikire ihtiyacin oldugunu kabul ediyorsun. Eksikliklerinin farkinda oldugun icin guzel guzel anlatayim. Islerin yolunda gitmiyorsa bu senin dedigin gibi sebepsiz degil senin ya da cevren yuzunden yani bir sebebi var ve sen goremiyorsun. En basta yanlis yapmissin surekli falcilarla hocalarin kapisini asindirmakla. Akil ve fikir onlarda degil haberin olsun. Kendini bos bos islerle yormadan once parani ve vaktini dusun. Kendi kendini sikintiya sokmaktan vazgectigin zaman belki birseyler yolunda gitmeye baslar.
Tabiki farkindaliklarim var. Buradaki insanların çoğunun yanında başımı yerden kaldiramam. Zaten tövbe ettim benim gittiğim son kişidir para verdiğim son kisidir bu hoca diye. Bundan sonra ne fal ne başka bisey... Enteresan bir şekilde bu hocaya güveniyorum kendimi orada huzurlu hissediyorum. Ve üzerimdeki bu ağırlık rahatsiz edilmeler korkutulmalar bitince herşey daha iyi olucak. Size bunları bu kadar detaylı anlatıp foto gondermemim sebebi gözden kacirdigim, bilmediğim şeyleri bana söylemeniz. Amacim sadece kendimi koruyabilmek...

bolçi41

Kayıtlı Üye
bu vefk rakamlarla yapılmış ama bu rakamlar neye karşılık geliyor yapandan başkasının bilmesi imkansız