Muska buldum !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kral_ghost

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün ev taşırken 7 tane muska buldum bu muskaları çok önceden babaannem yaptırmış ailem bunları gidip denize atmamı söylediler ama ben açmak istiyorum acaba açarsam bir sorun olur mu ? yada açarken hangi duaları okumam gerekiyor ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar bugün ev taşırken 7 tane muska buldum bu muskaları çok önceden babaannem yaptırmış ailem bunları gidip denize atmamı söylediler ama ben açmak istiyorum acaba açarsam bir sorun olur mu ? yada açarken hangi duaları okumam gerekiyor ?

Tabi ki sorun olur.Açarsanız enerji açığa çıkar.
O yüzden tılsımları yani muskaları tuzlu,sirkeli suda 7 gün bekletin sonra alın toprağa gömün ya da denize atın. :) O zaman hiç bir sorun olmaz. :)

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Hayır Bilmediğinz Bir Ayet , Dua , Vefk vb Bimeden kullanmak çok tehlikeli içindekini bilirsen tekrar yazma şansın var

direk denize at bunları yapmak doğru deyil içindeki nedir bilmen gerekir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Hayır Bilmediğinz Bir Ayet , Dua , Vefk vb Bimeden kullanmak çok tehlikeli içindekini bilirsen tekrar yazma şansın var

Lütfen yanlış bilgilendirmeyin.
Bir tılsım(muska,vefk) direk elementlerle buluşturulmaz.İlk önce 7 gün sirkeli,tuzlu suda bekletilmesi lazım sonra denize atılması ya da toprağa gömülmesi lazım.

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Lütfen yanlış bilgilendirmeyin.
Bir tılsım(muska,vefk) direk elementlerle buluşturulmaz.İlk önce 7 gün sirkeli,tuzlu suda bekletilmesi lazım sonra denize atılması ya da toprağa gömülmesi lazım.
Element

Güzel Kardeşim Ben Arkadaşa Git Denize At veya Element İle Birleştir Demişmiyim Lütfen Düzgün Oku

Suan Elinde Bir Bomba Var Bombanın Piminimi Çekersin Yoksa Bombayı İmhami Etmeye Çalışırsın Lütfen Düzgün Oku Sen Yanlış Anladın

Ne Biliyorsun İçindeki Muska Büyü veya Daha Kötü Birşey Okumak Lazım Ben Camdan Atlasam Atlarmısın

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş

İmla kurallarına uyup ''direk denize at'' dan sonra virgül koysaydınız yanlış anlamazdım. :) Cümle de virgül olmadığından dolayı yanlış anlaşılıyor.

Element

Güzel Kardeşim Ben Arkadaşa Git Denize At veya Element İle Birleştir Demişmiyim Lütfen Düzgün Oku

Suan Elinde Bir Bomba Var Bombanın Piminimi Çekersin Yoksa Bombayı İmhami Etmeye Çalışırsın Lütfen Düzgün Oku Sen Yanlış Anladın

Ne Biliyorsun İçindeki Muska Büyü veya Daha Kötü Birşey Okumak Lazım Ben Camdan Atlasam Atlarmısın

Yukarıda da belirttiğim gibi virgül koysaydınız yanlış anlaşılmazdı. Ek olarak denize atmak,toprağa gömmek bunlar kısaca elementlerle buluşturmaktır.Yani sizin elementlerle buluş demenize gerek yok. :)
Burada sorun bende değil yani. :)

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
İmla kurallarına uyup ''direk denize at'' dan sonra virgül koysaydınız yanlış anlamazdım. :) Cümle de virgül olmadığından dolayı yanlış anlaşılıyor.

Yukarıda da belirttiğim gibi virgül koysaydınız yanlış anlaşılmazdı. Ek olarak denize atmak,toprağa gömmek bunlar kısaca elementlerle buluşturmaktır.Yani sizin elementlerle buluş demenize gerek yok. :)
Burada sorun bende değil yani. :)

Ben Zaten Element Buluştursun Demedim Konu Bana Niye Geliyor Kardeşim Sen Diyorsun Sirekli Su Filan

Bilmediğin Birşey Var Elinde Aç Oku

Ayriyetten Benim İmla Bilgim Yok Lisede Bıraktım Okulu Ayrıca Dikkatli Okunursa Denize at Demek istemediğim belli oluyor hem

bilmediğin birşeyi uygulamak doğru deyil bunuda belirteyim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Ben Zaten Element Buluştursun Demedim Konu Bana Niye Geliyor Kardeşim Sen Diyorsun Sirekli Su Filan

Bilmediğin Birşey Var Elinde Aç Oku

Ayriyetten Benim İmla Bilgim Yok Lisede Bıraktım Okulu Ayrıca Dikkatli Okunursa Denize at Demek istemediğim belli oluyor hem

bilmediğin birşeyi uygulamak doğru deyil bunuda belirteyim

Dediğimi yanlış anlıyorsunuz galiba. Ben sirkeli suyu felan siz dediniz demedim.
Ben o virgülü koymadığınızdan dolayı yazdığınız şeyi yanlış anladım çünkü siz orada sanki direk denize at diyormuş gibi yazmış gözüküyorsunuz. Okulu lise de bıraksanız bile imla kurallarını öğrenmeniz lazım bu sadece site de değil hayatınızın çoğu alanında önünüze çıkacak bir şey.

Ek olarak ben kimseye bilmediğim bir şeyi söylemem. O sirkeli suda 7 gün bekler sonra toprağa ya da denize at kısmı bildiğimden dolayı söyledim.Ve öyle yapılması gerekiyor zaten.Siz bulduğunuz tılsım'ın iyi amaçla yapılmış olup olmadığını öğrenmeye çalışırsanız zarar görebilirsiniz. Çünkü eğer tılsım kötü amaçla yapılmışsa açtığınız an enerji serbest kalır ve zarar görürsünüz. O yüzden kişinin yapması gereken şey açmadan direk o tılsımın etkisini bozmaktır. Eğer iyi amaçla yaptırılmışsa aynı tılsım yeniden yaptırılabilir. :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Benzer başlıklara bakarsanız site yetkililerinin verdiği yüzlerce aynı cevap var.O yazılardan tatmin olmazsanız gene sorarsınız.

muratsavci

Kayıtlı Üye
tai haklı muskaları sırkelı ve tuzlu suda 7 gun bekletip toprak uzerinde kırın ve orada bırakın buyunun var olan neghatıf enerjısını uzaklaştırıcaktır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Tılsımlar mühürlenmek zorundadır, mühürlenmemiş tılsım çalışmaz. açıldığında mühür bozulur ve artık tılsım işe yarmaz. tılsımı yapan dahil mühürledikten sonra açamaz.
Eğer bir tılsımdan şüpheleniliyorsa, açılmadan bozum işlemi yapılmalıdır. Merak edip açabilir elbetteki açtırabilirsiniz. Bu durumda mühür bozulması sırasında çıkan enerjiden etkilenmem için yapılması gereken ritüeller vardır. Mühürleme yapılmamış bir tılsımsa zaten tamamlanmamış demektir.

forumda da defalarca anlatıldığı gibi, kaya tuzu, ya da rafine işlem görüp inceltilmemiş iyot eklenmiş tuz ve sirkeli suda bekletip, küçük küçük kesip sonrasında toprağa gömmek varsa denize bırakmak en kolay ve etkili yöntemidir

AKARID 666

Kayıtlı Üye
Fazla merak iyi değildir, sirke içerisinde biraz beklet sonra denize at.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...