Murdera aşk majisi

beyza56

Kayıtlı Üye
iyi aksamlar bir zahmet hangi dualar okunuyor mesaj atarmisiniz tesekkürler

beyza56

Kayıtlı Üye
iyi günler munderanin dualarini yazarmisiniz tesekkürler

güneşinkızı

Kayıtlı Üye
sanırım siz yanlış biliyorsunuz çünkü ben bu mundera aşk büyüsünden sonuç aldım. Ama vaad edildiği gibi aşık olmuyor. sadece musallat oluyor. Sürekli yanında kalmak istiyor vs ama biraz ruh sağlığı bozuk gibi. Ben bu büyüyü paylaşan kişiyle çok konuştum. Büyünün ismini arapca çeviriden çıkarmışlar ama anlamı yokmuş. sonradan bir hocası düzeltmiş. gerçekte ( mudera) olması gerekiyormuş. anlamı bağlılıkmış arapcada.
saygılarımla bezcalin
bana bu buyudekı esmaları paylasırmısın bıde nasıl bı etkısını gordun noldu bıraz daha detaylı anlatırmısın sıradan bu buyuye ıhtıyacı olan bırı degılım mesele buyuk lutfen

güneşinkızı

Kayıtlı Üye
sanırım siz yanlış biliyorsunuz çünkü ben bu mundera aşk büyüsünden sonuç aldım. Ama vaad edildiği gibi aşık olmuyor. sadece musallat oluyor. Sürekli yanında kalmak istiyor vs ama biraz ruh sağlığı bozuk gibi. Ben bu büyüyü paylaşan kişiyle çok konuştum. Büyünün ismini arapca çeviriden çıkarmışlar ama anlamı yokmuş. sonradan bir hocası düzeltmiş. gerçekte ( mudera) olması gerekiyormuş. anlamı bağlılıkmış arapcada.
saygılarımla bezcalin
lutfen bana bu buyunun esmaların yazarmısın bos olan yerlerde okunacak duaları yanı benm bu buyuye dıgerlerınden cok ıhtıyacım var

teltel_b07

Kayıtlı Üye
Mrb arkadsım Mundera ile ilgili esmaları aramadıgım yer kalmadı...senden ricam esmaları benımlede paylasabilirmısın.....Lutfen gercekten cok zor durumdayım.....Yardımcı olabılırsen cok sevinirim......Tesekkurler

teltel_b07

Kayıtlı Üye
Bu büyüyü bilen varsa yazabilirmi lütfen, aramadaığım yer kalmadı.

Mrb arkadaşlar benim bir ricam olucak Mundera aşk büyüsü esmaları konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz?.....Lütfen yardımcı olabilirseniz çok sevirim....çünkü çok zor ve kötü durumdayım.....çaresizim.....yardımlarınızı esirgemezsiniz umarım.....ilgilenmeniz ümidiylee..!!! Teşekkürler..!!!

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
böyle bir büyü yok bir roman yazarının kitabında ölüm büyüsü olarak geçer. sonra bazı arkadaşlar kendi çaplarında internette bunu yaymışlar.

121 kere okunması gereken ebced değeri olan bir esma yok. sayı uydurulmuş.

isimlerle birleştirilmiş bir esna yok. filan kızı bilmem ne ile filan oğlu muhabetleri için. ayşe kızı zehra iel fatma kızı murtazanın muhabetti için. basit bir niyettir. türkçede yapılabilir. ortada dua yok. kasem yok. havvas değil.

anadolu büyüsünün islami bir yorumu desem. hataya uygun olabilir. pamuk ve zeytin ile ilgili olarak. mum da cadılığa kayılmış. havas ya da anadolu uygulamalarında mum sadece aydınlatma aracıdır. kandilde olur. odun ateşide olur. mum cadı büyülerinin temel maddesidir.

isim ise ingilizce den uyarlama gibi.

anlayacağınız çok saçma sapan bir uydurma. hiç bir mantık. ve hesap yok.

kitapta gecen uygulamanınn sadece ismi alınmış. kitapta bu kadar başarısız bir tarif yoktu.

Mrb arkadsım Mundera ile ilgili esmaları aramadıgım yer kalmadı...senden ricam esmaları benımlede paylasabilirmısın.....Lutfen gercekten cok zor durumdayım.....Yardımcı olabılırsen cok sevinirim......Tesekkurler

Sorunuzun cevabı zaten dördüncü mesajda verilmiş. Niçin önceki mesajlar okunmaz hayret verici!