murabba

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Zor bir yolculuk sizi bekliyor , hayat yolunuzda ki engelleri aşmak zor olmayacak sizin için.. Zorlukların farkındasınız ve size kimse destek olmadığına da , engellere fazla takılmayıp kendinize alternatif yol sunup yürümeye devam edeceksiniz. Karşılaşacağınız engeller ya da aksillikler diyelim , size ait olmayan bir para ile alakalıdır . Bu bir miras olabilir ya da banka ile problem yaşayabilirsiniz. Borç almak vermek gibi , maddi konulardan uzak durmaya çalışın (bir süre için )
Sevgiyle ve Işıkla kalın

murabba

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok ustaca bir tabir olmuş. Tebrik ve teşekkür ediyorum. 15 senedir bitmedi o zorlu yolculuk ama rüyasını gördüğüme göre sonu yakındır herhalde ( inşaallah )

Bu rüyadan 2 gün önce gördüğüm bir rüya daha var :

Savaştayım, pusuya yatmışım 6-7 kişiyi vuruyorum uzaktan. Birisi beliriyor arkamda,bu kişi güvendiğim bir kişi ve onun karşısında doğruluyorum yüz yüze geliyoruz. Bu kişi bana ateş ediyor burnumdan vuruyor ( bu kişiyi rüyamda tanıyormuşum ama gerçek hayatta tanımadığım bir yüz ),burnuğum dağıldığını hissediyorum ama ne kan ne de acı var fakat ben ölmeliyim diye yere uzanıyorum çünkü kurşun beynime saplanmış diye düşünüyorum. Bir süre bekliyorum ama hiçbirşey olmuyor ve doğruluyorum. Sonra hatırlıyorum ki daha önce de gırtlağımdan vurulmuşum aynı şekilde fakat yine birşey olmamış. Sonra o kişiye bakıp hayal kırıklığı hissederek uyanıyorum. Bu rüyam diğeriyle bağlantılıdır eminim ve tabirini rica ediyorum. Teşekkürler.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bu aralar içiniz rahat değil.. Hep birşeyler olmasını bekliyormuşsunuz gibi bir huzursuzluk var içinizde . Zamanında birkaç kişi sizi üzmüş olabilir ve "ben bunu yanına bırakmam" deyip doğru zamanı beklediniz ve ancak bu şekilde harekete geçmeye tercih ettiniz , bu da gayet akıllıca :)
Güvendiğiniz bir "dost" sizi üzecek . Aslında alacağınız haber çoktan olmuş bitmiş ama siz yeni duyacaksınız ve adeta "beyninden vurulmuş" etkisi yaratacak. Sizin yaradılışınız çok güçlü çok mücadelecidir aslında , her üzüntüyü geride bırakıp yolunuza devam ediyorsunuz , yanınıza sadece "aldığınız dersleri" alıp tecrübe olarak değerlendiriyorsunuz.
Bu hayalkırıklığı yaratacak haberi duyacağınız vakit , daha önce de buna benzer bir şey yaşadığınızı anımsayacaksınız , hatta o eski tecrübe o kadar kötüydü ki , o anda hissettiğiniz içsel acı nefesiniz kesildi , diyecek bir şey bulamadınız , ama geçti !!!
Bu rüya aslında hayatınız bir savaş alanı olduğunu hatırlatıyor, ve alacağınız haber hakkında unutmayın ki çoktan olmuş bitmiş . İnancınız biraz sarsılabilir ama siz güçlüsünüz bunu da unutmayın ;)
Sevgiyle ve Işıkla kalın

murabba

Kayıtlı Üye
Gerçekten de tabiri caizse bir kazık yedikten 2-3 gün sonra gördüğüm bir rüyaydı ve ben bu rüyayı görünce nacizane o kazıkla bağlantı kurmuştum ama siz çok güzel ve detaylı tabir etmişsiniz teşekkür ederim.

Bu kadar sanaatkar olunca biraz yorulacaksınız sanırım çünkü son zamanlarda rüya görmeye başladım daha doğrusu gördüklerimi hatırlıyorum son zamanlarda.
Bu gece birkaç rüya gördüm onların da tabirini rica ediyorum.

Deniz üzerindeyim ve sanki orada eğitiliyorum. Bir beni eğiten kişi varmış bir de başka birisi ( bir öğrenci sanırım ) varmış ama ben onları görmüyorum. Suyun üzerinde yürüyebiliyorum hatta ayaklarım sudan kesilip havalanabiliyorum. Daha sonra bu ortam birden bir cami nin içine dönüşüyor. Orada yine aynı şeyleri yapabiliyorum. Bu rüyamın sonlarında bana bir isim söyleniyor ama normal isimlerden değil sanki bazı havas uygulamalarında geçen isimler gibi sonu -nuş ile bitiyordu ama ismin tümünü hatırlayamıyorum.

Yine bu rüyayla alakalı gibi anımsadığım bir rüyam da şu ;
Abim ve yengemi görüyorum , abim bana bir sır anlatıyor ben 3. yaşlarımdayken olmuş. Bu sır bana olan doğaüstü birşeyle ilgiliymiş ve o da ancak şimdi farkına varmış gibiydi ve o şekilde anlatıyordu bana ( kendisi de biraz ilgilidir gizli ilimlere ). Fakat onlar ben 6 yaşımdayken evlenmişlerdi hatta rüyamda düğünlerinde çekilmiş ve benim de içinde olduğum bir resmi görüyorum ( bu resim gerçekte de var ).

Bir de bu rüyaların akabinde gördüğüm fakat önceleri de sürekli gördüğüm bir rüya var. Bir kadınla birlikte oluyorum, gerçekte gusül gerektirici bir durum olmuyor sadece rüyamda gerçekleşiyor bu durum. Her defasında farklı birini görüyorum ama rüyalar hep aynı şekilde oluyor.

Uzun oldu kusura bakmayın ama tabirdeki ustalığınızdan faydalanmak için ne hatırlıyorsam yazdım. Kolay gelsin :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Siz kend,n,ze göre bir yol seçmeye karar verdiniz, sanırım bu yol daha çok mistisizme doğru giden yollardan biridir , bilgili kişilerden bir çok şey öğrenmek isteyeceksiniz , öğreneceğiniz her neyise doğrudur fakat i sizin frekansanıza uymayabilir , o zaman bazı zihin bulanıklığı yaşayabilirsiniz. Örneğin : ( rüyadan esinlenerek örnek vereceğim) Biri size güçlü ve çok etkili bir dua verip , bunu birkaç kere zikretmeniz gerek önerisinde bulunacak , o duanın sahibi ile karşılaşabilirsiniz ama buna hazır olmayabilirsiniz . Benim tavsiyem , zamana bırakın , kendinize biraz zaman tanıyın , bilgileri başkalarından sınırlı ölçüde alın , çalışarak , araştırarak bilgi edinin..bırakın ki bilgiler size gelsin . Zaten farkındalığınız artacak , bu belli :)
Sevgiyle ve Işıkla kalın
Amethyst

murabba

Kayıtlı Üye
Evet ben kendime zaman tanımasamda zoraki bir süreç giriyor araya. Bazen bir bakıyorum , meşgalemden ayrı 4-5 gün geçip gitmiş.
Verdiğiniz örnekte ; duanın sahibiyle karşılaşabilirsiniz fakat hazır olmayabilirsiniz derken acaba bana öğretilecek şeye mi hazır değilim yoksa öğretecek kişiyle karşılaşmaya mı ? Bunu soruyorum çünkü çevremde birşey sorduğum faydalandığım hiçkimse yok,tamamen kendi naçiz çabalarımla öğrenmeye çalışıyorum. Gerçi şimdiye kadar hiç görmedim ama bu bahsedilen ruhani bir varlık olabilir mi ?

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Evet , bir ruhani varlıktan bahsediyoruz burda , ve öğretilecek şeye hazır olmayacaksınız demek istedim. İlk başta size iyi gelebilir , fakat zaman içinde rahatsızlık duyarsınız , bu da enerji frekans uyumsuzluğundan kaynaklanacak... Adım adım ilerlemenize tavsiyem

murabba

Kayıtlı Üye
Uyarılarınız ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. Zaten yapım gereği hiçbirşeye hazırlanıp giremem , içinde rengini alırım :) Sıkıntılı da olsa ilk amacıma ulaşayım bu söyledikleriniz de bunun müjdesi olsun :) Bana söylenen ismi bir hatırlayabilsem. Sanırım kendi ismini söyledi bana. Tekrar tekrar teşekkürler.

murabba

Kayıtlı Üye
O ismi hatırlamaya çalışırken bir başka rüyamı hatırladım :)

Bir eve giriyorum, bu ev benim değilmiş ama aynen şu anda oturduğum ev. Evde bir erkek bir kadın var ve yatak odasındalar.Adam dizüstü oturmuş sırtı dönük sanki birşey okuyor veya zikir çekiyor gibi. Kadın da yatağın yanında dizüstü oturmuş bana bakıp gülümsüyor. Kadının oturduğu tarafta yorgan açılmış vaziyette benim yatmam için. Yatağın yastığı çarşafı yorganı komple mor renkte. Yatağın diğer yanında yaşlıca tanımadığım bir adam ve vefat etmiş olan halam sandalyede oturuyorlar. Güya ben onlarla beraber gelmişim ama onları sadece orada otururlarken görüyorum.

Son zamanlarda görür oldum bu rüyaları , daha önceleri ya anımsayamadığım ya da tek objeli rüyalar görürdüm. Sanırım bunlar haberci rüyalar son zamanlarda tuttuğum yolla ilgili ve siz de çok güzel tabir ediyorsunuz. Ben amacıma ulaşana kadar başınızı epeyce ağrıtacağım galiba :) Şimdiden teşekkürler.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
O ismi hatırlamaya çalışırken bir başka rüyamı hatırladım :)

Bir eve giriyorum, bu ev benim değilmiş ama aynen şu anda oturduğum ev. Evde bir erkek bir kadın var ve yatak odasındalar.Adam dizüstü oturmuş sırtı dönük sanki birşey okuyor veya zikir çekiyor gibi. Kadın da yatağın yanında dizüstü oturmuş bana bakıp gülümsüyor. Kadının oturduğu tarafta yorgan açılmış vaziyette benim yatmam için. Yatağın yastığı çarşafı yorganı komple mor renkte. Yatağın diğer yanında yaşlıca tanımadığım bir adam ve vefat etmiş olan halam sandalyede oturuyorlar. Güya ben onlarla beraber gelmişim ama onları sadece orada otururlarken görüyorum.

Son zamanlarda görür oldum bu rüyaları , daha önceleri ya anımsayamadığım ya da tek objeli rüyalar görürdüm. Sanırım bunlar haberci rüyalar son zamanlarda tuttuğum yolla ilgili ve siz de çok güzel tabir ediyorsunuz. Ben amacıma ulaşana kadar başınızı epeyce ağrıtacağım galiba :) Şimdiden teşekkürler.

Bir yol yapacaksınız , bu da bir vefat haberi aldıktan sonra gerçekleşecek

murabba

Kayıtlı Üye
O vefat haberini aldığım yere yani cenazeye doğru mu yolculuk var yoksa bir vefat haberi aldıktan sonra ben bulunduğum yerden bir başka yeremi gideceğim ?

Amethyst

Banlı Kullanıcı
O vefat haberini aldığım yere yani cenazeye doğru mu yolculuk var yoksa bir vefat haberi aldıktan sonra ben bulunduğum yerden bir başka yeremi gideceğim ?

Siz yer değiştirmiyeceksiniz , yola çıkacaksınız ...cenazeye olabilir ama yer değiştirme soz konusu değil

murabba

Kayıtlı Üye
Hayırdır inşaallah. Mor renk iyidir diye biliyordum ama hayırlısı. Çok teşekkür ederim.

murabba

Kayıtlı Üye
Peki rüyada zaman yolculuğu nedir ? Geçmiş tarihe gidip birşeyleri değiştirebilmek nasıl yorumlanır ?

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Demek ki aynı olayı bir daha yaşayacaksınız ama bu defa adım atarken doğru adım atmış olursunuz...Zaten bu herkezde olan bir şey , siz rüyanızda görebildiniz , o başka :) ama hepimiz " hayat sınavında" yanlış hareket ediyorsak , o sınavı başarıya geçene kadar olay aynı olmasa da benzeri yaşanır

murabba

Kayıtlı Üye
Merhaba yeniden

Garip rüyalar gördüm üst üste yine.

Bir rüyamda bir caddedeyim etraftaki binalara bakıyorum. O sırada bir araba yanaşıyor arka koltukta bir kadın camı açıyor bana bakıp gülümsüyor. Yalnız gözleri o kadar büyükki normalde büyük olan bir gözün bile 3 misli büyüklüğünde çok parlak ve masmavi renkteler.

Diğer bir rüyamda evime 5 kişi geliyor hepside erkek. Bunların 3 tanesi bir grup 2 tanesi başka grup birbirleriyle tartışıyorlar. 3 kişi olanların hepside genç diğer iki kişinin birisi ihtiyar diğeri de deliymiş. Ben bunlardan çekiniyorum ailemi bir odaya kapatıyorum sonra onların arasına dönüyorum. Bunlar tartışıyorlar sonra 3 lü grup deli olanı öldürüyor çırılçıplak soyup dizlerinin ve ayak bileklerinin etini sıyırıyorlar ve ayaklarından bir sopaya asıp onu ve ihtiyarı alıp götürüyorlar. Bütün bunlar olurken hiçbiri bana birşey demiyor.

Üstteki rüyanın hemen arkasından da şunu görüyorum.
Kendi doğduğum köyümde dolaşırken birden garip 3 yaratığa rastlıyorum. Elimde bir sopa var ve korkudan onlara doğru fırlatıp kaçıyorum , onlar beni takip etmiyorlar. Ot bitmiş bir yere gelince bana birşey yaptıklarını hissediyorum ve birden küçülüp emekleyen bir bebek haline geliyorum. Beni bulamasınlar diye otların arasına giriyorum. Sonra birden kendimi bir evde görüyorum yine bebek halimdeyim ve kanepede uyuyan genç bir kadın görüyorum bu kadın annemmiş. Kadın uyanıyor ve beni yanına alıyor beraber uyuyoruz.

Müsait bir zamanınızda yorumlamanızı rica ediyorum. Karışık rüyalar zaten karışık olan beni daha çok karıştırdı doğrusu. Saygılar , kolay gelsin.

murabba

Kayıtlı Üye
Merhabalar
Rüya yorumları yeniden başlamış sanırım, güncellemek istedim. Saygılar.

KENT

Kayıtlı Üye
Sayın murabba rica etsem son yazddığınız 3 adet rüyayı daha ayrıntılı ve ayrı ayrı yazabilir misiniz? Bunu yaptıktan sonra rüyalarınızı en kısa süre içinde yorumlamaya çalışacağım. Sağlıkla kalın...

murabba

Kayıtlı Üye
Ayrı ayrı yazmak kolay da,daha fazla ayrıntı hatırlayamıyorum. İki ay olmuş bunları göreli,zaten uyandığımda zor hatırlıyorum rüyalarımı :) Bu kadar bir detaydan yorum yapabiliyorsanız ne âlâ yoksa canınız sağolsun yeni rüyaları detaylandırırız inşaallah :) Teşekkürler.

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
18
Görüntüleme
1K