Mühürlerden ve sembollerden anlayanları bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nacadralug

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 5535
Mühür bir kaynakta yer almıyor , bir dostumun rüyalarında barınıyor uzun süredir , herhangi bir ilme ait olup olmadığını bilmiyorum.Bana anlattığı kadarıyla çizdim kendisi de onayladı.Mühür hakkında bilgilendirebilecek ya da yorum yapabilecek biri olursa sevinirim.

kofii

Kayıtlı Üye
mühürün ne olduğunu bilmiyorum ama bence ondan güzel avatar olur :D

byrosa

Kayıtlı Üye
Arkadaşınızın umarım, bir demon veya varlıkla anlaşması yoktur. Bu tür anlaşmalar genellikle rüya yolu ile gerçekleşir ve rüyalarda sürekli demon sembolleri görülür. Benim bildiğim kadarıyla, bir varlık veya demondan gelen bir mesaj; ' anlaşma bağlılığı devam ediyor, sadık kal, anlaşmayı bozma. ' gibi mesajlar içeriyor.

Ortada bulunan kılıç sen anlaşma bağlılığını temsil eder. Etrafında ki çember sadece onun ve varlık arasında olacağını simgeler. Yanda bulunan çizgiler ise ' 666, 666 ' yani şeytanı benimser.

nacadralug

Kayıtlı Üye
Öyle bir durum olmadığını sanıyorum , rüyalar çok uzun süredir var , kendini bildi bileli , rüyalardan sonra bir yanma hissi oluyormuş o bölgede , bir süre önce de dövme şeklinde işlettirmiş.

Sasdad

Kayıtlı Üye
72 Demon dan her birinin kendine tarz bu şekilde mühürleri vardır onlardan birine benziyor.

nacadralug

Kayıtlı Üye
Onların herhangi birine ait değil , neredeyse eminim , daha çok çakralarla bağlantılı olma ihtimali üzerinde duruyorum.

factorx

Kayıtlı Üye
Bazı uzaylı kaçırılma vakalarında da bu tür vücutta mühürler izler,yanmalar ve semboller olduğu raporları vardı. Teoriler ise uzaylıların yaptıkları deneylerde,aynı insanların hayvan denekleri mühürledikleri gibi mühürlemeleri doğrultusundaydı. Doğruluğu tartışılır yine de...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
En basit ifade ile açıklarsak.
Kılıç, sorunlar ile mücadele etmek ve savaşmak demektir (demonlarla değil meleklerle ilişkilendirilir).
Elips: doğurganlık ifa eder ve kozmik döngüyü anlatır,
Dalga (frekans): yayılmayı anlatır.

Verdiğini sembol herhangi bir sisteme ait değil, bilinen bir mühür değil, demon sembollerine hele hiç benzemiyor.

Bu tür rüya kanalı ile alınan hiç bir bilgi bir başkasına verilmez, verdiği an artık evrenden enerjisi silinir. eğer bilgi rüya ile alınmış ise yeniden rüya yolu ile sorulur, bu nedir, ne yapacağım, ne için kullanacğım diye.

nacadralug

Kayıtlı Üye
Ölüm çakrasını mühürlemekle ilgili bağlantılı olduğunu düşünüyordum aslında.

bluecat

Kayıtlı Üye
Ben de sembolü görünce, dişi, beyaz tarafta, güneş gibi ışıldıyor ve adaletten ayrılmıyor, gerektiğinde karanlıkla mücadele ediyor şeklinde algıladım. Not: Kitabi bilgiler değil, sembolü görünce içimden geçenleri yazdım:)

greatangel

Kayıtlı Üye
internetten baktım işaretin çok benzeri 'istavroz işareti' olarak geçiyor bakmanızı öneririm

Mithra

Kayıtlı Üye
En basit ifade ile açıklarsak.
Kılıç, sorunlar ile mücadele etmek ve savaşmak demektir (demonlarla değil meleklerle ilişkilendirilir).
Elips: doğurganlık ifa eder ve kozmik döngüyü anlatır,
Dalga (frekans): yayılmayı anlatır.

Verdiğini sembol herhangi bir sisteme ait değil, bilinen bir mühür değil, demon sembollerine hele hiç benzemiyor.

Bu tür rüya kanalı ile alınan hiç bir bilgi bir başkasına verilmez, verdiği an artık evrenden enerjisi silinir. eğer bilgi rüya ile alınmış ise yeniden rüya yolu ile sorulur, bu nedir, ne yapacağım, ne için kullanacğım diye.
Genelikle bu rüyaları kontrol edemiyorum şöyle günlük rüyalar yani sıradan bilinçaltı kontrol sağlayabiliyorum ama bazıları rüya olduğuna bile inanamıyorum bunun rüya olduğu kuşkusu yok.Bu soruları rüyadaki bilinçaltınamı, yoksa sembolü veren kişiyemi sorulacak kafam çok karışık.

Omorfodora

Kayıtlı Üye
İş
İstanbul Üniversitesi'nde Felsefe Öğrencisi....
Sembol bir şeyin doğuşunu temsil ediyor olabilir... Ama bu sorun ya da kavga gibi bir şey. Arkadaşın için bu bir tehlike uyarısı niteliğinde olabilir. Arkafaşına sorar mısın, bu rüyaların akabininde etrafında büyük bir kavga oluyor muymuş?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...