muhtesem sir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volvo

Banlı Kullanıcı
hakaret hic olmamali insan hayatinda lakin ben hakaret ederim ve hakaretin seviyesini ben kontrol ederim dusuncesinden nefret ederim ...hakareti cogaltan degil hakarete ilk baslayan herzaman hatalidir..tehditi cogaltan degil ilk tehdidi savuran hatalidir.....tekrar tum site uyelerinden ozur dilerim,hakkinizi helal edin.allaha emanet olun...

volvo

Banlı Kullanıcı
nasilki sevgi verildigi zaman sevginin cogalmasini beklemek normalsa.hakaret edildigi zaman hakaretin cogalmasini beklemek normaldir... anlasilmayan bizim paylasimmimis tehditle hakaretle degil allah rizasi icindi...ne demisis ayetel kursi okuyun demisiz ne demisiz dertlerinizi yazin rahatlayin pisikologun 5 seansda 1000 lira yaptigini bir seansda yapin bedavaya demisiz...yanlis nerede hayat birikimimi paylasmakmi allaha emanet olun...

volvo

Banlı Kullanıcı
unutmayinki islamda bana bir tokat atana obur yanagimi donerim yoktur osmanli tokati vardir... bu incilde vardir hz isanin ogretisinde vardir onlarda uygulamaz...bir defter dusunun bir kadin tum ozelini yazmis bunun nasil her satirini palasabilirsin sadece allah rizasi icin herkesin umarim bir gun uygular diye not dusulmus bolumler paylasilsin...o da istersen tehditle degil....haksizmiyim...ben bu sitedekilerin cogunu hakikatden cok sevdim umarim allahda onlari seviyordur insallah daha da cok sever....allaha emanet olun...

ilhamikarako

Kayıtlı Üye
unutmayinki islamda bana bir tokat atana obur yanagimi donerim yoktur osmanli tokati vardir... bu incilde vardir hz isanin ogretisinde vardir onlarda uygulamaz...bir defter dusunun bir kadin tum ozelini yazmis bunun nasil her satirini palasabilirsin sadece allah rizasi icin herkesin umarim bir gun uygular diye not dusulmus bolumler paylasilsin...o da istersen tehditle degil....haksizmiyim...ben bu sitedekilerin cogunu hakikatden cok sevdim umarim allahda onlari seviyordur insallah daha da cok sever....allaha emanet olun...

beni yanlis anliyorsun vesselam...ben sadece senden hatice hanimin nerden ogrendigi konusu...yoksa kimse sebebi olmadan neden yalan solesin...özür diliyorum eger ole bi hitam cikmissa benden ...ama kaynak belirtmediginiz icin o sekilde solemissimdir yoksa kimse yalanci olamaz..hele musluman kardesimiz asla ve katta...özür dilerim

volvo

Banlı Kullanıcı
beni yanlis anliyorsun vesselam...ben sadece senden hatice hanimin nerden ogrendigi konusu...yoksa kimse sebebi olmadan neden yalan solesin...özür diliyorum eger ole bi hitam cikmissa benden ...ama kaynak belirtmediginiz icin o sekilde solemissimdir yoksa kimse yalanci olamaz..hele musluman kardesimiz asla ve katta...özür dilerim
ozur dedinmi akan sular dururur,sende hakkini helal et..amacim siddeti rezilligi degil sevgiyi gercek sevgiyi ,allah sevgisini cogaltmak gerisi detay.allaha emanet ol.lakin dostun abin olarak birgun cayini icmek ieterim..allaha emanet ol...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu site kimsenin kendi egolarını tatmin edebileceği ve istediği gibi kurallar koyup istediği şekilde davranabileceği bir site değildir. Bizler bütün insanların onca söylemlerine rağmen herkese aynı şekilde yaklaşıyoruz ve gizlimabet ailesine katılan herkesin de öyle olduğunu varsayıyoruz. Hiç biriniz bir başkasına sizin görüşünüze katılmadı diye hakaret edemez. Buna asla izin vermem. Birçok kişi konunuzdan yararlandığı için ve ilgi gösterdiği için konunuzu kapatmadım. Ama görülüyor ki size ve konunuza hakettiğinizden fazla önem ve imtiyaz tanımışım. Bir anda bizler olmadığımız bir anda birbirinize defalarca saldırıp sonunda da özür dilemişsiniz. Bu kabullenilecek bir şey asla değil. Bizlerin dünya kadar konusu ve mesajı başka sitelerde tavan yapar bir şekilde çarşaf çarşaf yayınlanıyor. Biz bu konuları emir geldikten sonra insanlara duyurmak ve insanları belli bir farkındalığa taşımak için paylaşmaya başladık. Biz de zaman zaman başka sitelerde konumuzu paylaşanlara sadece bir alıntı yazınız bazi diye sitem ediyoruz. Ama yapmayan ve bizim bilmediğimiz birçok yerde de konularımız paylaşılmaya devam ediliyor. Bunu göze alarak bizler konu paylşaşıyoruz. Eğer bu durum zorunuza gidiyor ve bilgilerin sadece sizde olmasını istiyorsanız paylaşmayınız. Kimse size zorla konu açtırmıyor. Ne demekmiş bilgileri özel mesaj ile şundan bundan alın. Bu kabul edilemez bir durumdur. En başka ses çıkarmadım ama bu bilgileri ya burdan verirsiniz ya da vermezsiniz. Bu durumda konuyu kapatırım. Özel mesajla bu konuda yardım ettiğiniz zamanda yardı medeni yasaklarım. Artık bu konuya tolerans tanıyamayacağım. HERKES OKUSUN VE ONA GÖRE DAVRANSIN.

vorden

Kayıtlı Üye
son söz söylenmiş bunun üstüne diyecek yok.paylaşımın için teşekkürler herşeye rağmen sen iyilik yaptın eğer insanlar fayda görürese buraya yazamasalar bile sana dua etmeleri yada bunu tanıdıklarına sıkıntı içinde olanlara söyleyeceklerdir ve sana dua edenler çoğalacaktır fayda görürlerse ne mutlu sana bundan güzel bişey olabilirmi ? iyiki payşaşmışşsın zaten burdan alıntı yapmasa insanlar başka sitelere yakınlarına diyecek gene yayılacakta 2 kişinin bildiği sır değildir.seninkide sır olmakan çıktı ama çok güzel bişey yaptın bende okumaya başladım ve çok faydasını görmeye başladım tam bitmedi ama bişeyler söylemeden duramdım bu konuyu daha fazla dallandırmak istemem ama emeğin için teşekkür ederim kendi adıma allah razı olsun.

Nursade

Kayıtlı Üye
Bu site kimsenin kendi egolarını tatmin edebileceği ve istediği gibi kurallar koyup istediği şekilde davranabileceği bir site değildir. Bizler bütün insanların onca söylemlerine rağmen herkese aynı şekilde yaklaşıyoruz ve gizlimabet ailesine katılan herkesin de öyle olduğunu varsayıyoruz. Hiç biriniz bir başkasına sizin görüşünüze katılmadı diye hakaret edemez. Buna asla izin vermem. Birçok kişi konunuzdan yararlandığı için ve ilgi gösterdiği için konunuzu kapatmadım. Ama görülüyor ki size ve konunuza hakettiğinizden fazla önem ve imtiyaz tanımışım. Bir anda bizler olmadığımız bir anda birbirinize defalarca saldırıp sonunda da özür dilemişsiniz. Bu kabullenilecek bir şey asla değil. Bizlerin dünya kadar konusu ve mesajı başka sitelerde tavan yapar bir şekilde çarşaf çarşaf yayınlanıyor. Biz bu konuları emir geldikten sonra insanlara duyurmak ve insanları belli bir farkındalığa taşımak için paylaşmaya başladık. Biz de zaman zaman başka sitelerde konumuzu paylaşanlara sadece bir alıntı yazınız bazi diye sitem ediyoruz. Ama yapmayan ve bizim bilmediğimiz birçok yerde de konularımız paylaşılmaya devam ediliyor. Bunu göze alarak bizler konu paylşaşıyoruz. Eğer bu durum zorunuza gidiyor ve bilgilerin sadece sizde olmasını istiyorsanız paylaşmayınız. Kimse size zorla konu açtırmıyor. Ne demekmiş bilgileri özel mesaj ile şundan bundan alın. Bu kabul edilemez bir durumdur. En başka ses çıkarmadım ama bu bilgileri ya burdan verirsiniz ya da vermezsiniz. Bu durumda konuyu kapatırım. Özel mesajla bu konuda yardım ettiğiniz zamanda yardı medeni yasaklarım. Artık bu konuya tolerans tanıyamayacağım. HERKES OKUSUN VE ONA GÖRE DAVRANSIN.

Inanamiyorum :)
Bunca yildan sonra galiba ben dogru forum´u buldum!!!
Tek kelimeyle tebrik ediyorum ve gercekten cok mutlu oldum. Bu yazinizdan sonra seve seve cani gönülden burada olacagim.
sevgilerle

pisipisi

Kayıtlı Üye
sayın moderatörler lütfen volvoya uygulanan yasağı kaldırın

medcez

Kayıtlı Üye
Bence kaynağı paylaşmak istememesini kınamak, fesatlıktan başka birşey değil. Adam iyilik yapmış paylaşmış, ısrar etmenin manası neden? Tartışmalar elbette hoş değil ama volvo nun yasaklanmasıni hiç etik bulmadım. Konuyu kapatmayıp, konuyu açanı banlamak asıl ego tatminidir.
Egolarından arınmış insan, kimseye kin duymaz ve uzlaşmacı olmaya özen gösterir. Konunun son sayfalarının bu tür bir tartışmayla dolmasına üzüldüm

şanslıyım1

Kayıtlı Üye
sayın moderatörler lütfen yasağı kaldırın Allah rızası için insanların iyiliği için bir paylaşımda bulunmuş yasaklanması hiç hoş değil..çok üzüldüm :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Uygunsuz mesajlar silindiği için siz görmüyorsunuz. Sitemizde hakaret etmek yasaktır. Hakaret eden kişi uzaklaştırılır. Bu kadar basit. Konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...