Muhteşem güzellik gösteren cin ve Red edilmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
Bu yazdığım dua kesinlikle tesirini gösterir ve bak koyduğun ilk gece seninle konuşur varlık sana ısrar eder lütfen çıkar diye sende eğer peşimi bırakırsan çıkarırım de ve 2-3 gün sonra çıkar eğe dediğimi yapmazsan o varlığa çok azap çektirirsin ve senin ona çektirdiğinin işkencenin kaç katını olduğunu bilmeme ama sana daha kötüsünü çektirir bu dediklerim önemli 2-3 gün dursun sonra çıkar yastığın altından ve o duayı evden çıkar.Önemli diye üst üste uyarıyorum eğer çıkarmazsan daha uzun süre tutarsan ona işkence çektirmiş olursun ve o da herkezin yapacağı gibi seninle ilgili işkençe planları hazırlar kat kat fazla işkence..Sana musallat olmayı bıraktıktan sonra duayı da yastığın altından çıkar ve evden uzaklaştır ya da seninle aynı yaşayan birine ver..

Paylaştıgın bilgiyi ben denemiştim ve inan daha kötüye gitmişti durumum

bu konuda çok aşırı derecede yetkili birisine danışmıştım bana tek şunu dedi " sen kendini hz.muhammed mi sandın"
peygamberlerin mana aleminde irtibatları var mesela sohpetler vaazlar verdikleri zaman cümle varlıklar onu dinler sözlerini alırlardı
bu mektubun esası şudur cinlerin seni bulmasına yarıyan bir işarettir hz.muhammedin bunu yapmasındaki hikmette şudur
hz.muhammede 20.000 üzeri cinb talip olmuştu onun döneminde ve bu mektup olayında müslüman olan cinleri yardıma gönderme meselesidir
sonuçta peygamberin eli var o 20.000 varlıktan hepsi bu işe seferber olmuşlardır ve ilgili sahabe bu işten kurtulmuştur bu bir gerçek ama bu mektubu kullanırken cidden başka varlıklarda işe karışıyor şimdi bu mektubu ilgili arkadaşımız kullanır bir cinden kurtulmak isterken bir ordu cinle karşılaşma ihtimali var
ve doğal olarak o varlıklarda dicek bu mektubun sahibi yıllar önce gitti ve bu mektubun muhattabı olan kişide kurtarılmıştı e peki sen kimsin derlerse
ozaman bu adamın kurtulması çok zor iştir
ben bu ilimlerin uygulayıcısı değilim ama bu konuda çok detaylı bilgilere sahibim
gördüğümüz herşeyi paylaşmayalım peygamberin bu mektubunu vermesindeki hikmet kendisine tabi olan cinlerin kimi kurtarıcakları konusunda yönlendirmesidir
yani bakın adres şudur budur oraya gidin kurtarın bu sahabe mi demektir
ayrıca biz o sahabeler gibide değiliz o adamlar bir namazı kaçırırlardı bayılana kadar ağlarlardı biz namazı kaçırırız aman canım kaza yaparız ne olcak deriz
yani arada dağlar kadar fark var bence bunları ayırt edelim

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Cin Mektubunda tehlike olayı bahsediliyor 1-2 gün sonra duanın evden çıkarılması gerekiyor diyor..Bende onu uyardım ztn ..Hemde üst üste yazdım 1-2 gün sonra duayı evden çıkarsın diye..Sadece o varlığın o kişi ile uğraşması geçer 1-2 gün içinde çıkarırsa yoksa orda yazdığım gibi o dua o varlığa bir işkence ztn ve o varlık o işkencenin 2-3 katını yapmayı düşünür dedim eğer 1-2 gün içinde çıkarmazsa duayı 1 ya da 2 gün kullanması lazım diye yazdım ztn

Paylaştıgın bilgiyi ben denemiştim ve inan daha kötüye gitmişti durumum

bu konuda çok aşırı derecede yetkili birisine danışmıştım bana tek şunu dedi " sen kendini hz.muhammed mi sandın"
peygamberlerin mana aleminde irtibatları var mesela sohpetler vaazlar verdikleri zaman cümle varlıklar onu dinler sözlerini alırlardı
bu mektubun esası şudur cinlerin seni bulmasına yarıyan bir işarettir hz.muhammedin bunu yapmasındaki hikmette şudur
hz.muhammede 20.000 üzeri cinb talip olmuştu onun döneminde ve bu mektup olayında müslüman olan cinleri yardıma gönderme meselesidir
sonuçta peygamberin eli var o 20.000 varlıktan hepsi bu işe seferber olmuşlardır ve ilgili sahabe bu işten kurtulmuştur bu bir gerçek ama bu mektubu kullanırken cidden başka varlıklarda işe karışıyor şimdi bu mektubu ilgili arkadaşımız kullanır bir cinden kurtulmak isterken bir ordu cinle karşılaşma ihtimali var
ve doğal olarak o varlıklarda dicek bu mektubun sahibi yıllar önce gitti ve bu mektubun muhattabı olan kişide kurtarılmıştı e peki sen kimsin derlerse
ozaman bu adamın kurtulması çok zor iştir
ben bu ilimlerin uygulayıcısı değilim ama bu konuda çok detaylı bilgilere sahibim
gördüğümüz herşeyi paylaşmayalım peygamberin bu mektubunu vermesindeki hikmet kendisine tabi olan cinlerin kimi kurtarıcakları konusunda yönlendirmesidir
yani bakın adres şudur budur oraya gidin kurtarın bu sahabe mi demektir
ayrıca biz o sahabeler gibide değiliz o adamlar bir namazı kaçırırlardı bayılana kadar ağlarlardı biz namazı kaçırırız aman canım kaza yaparız ne olcak deriz
yani arada dağlar kadar fark var bence bunları ayırt edelim

Çok iyi anlattın Dildarı-suda kardeşim bende iyice anlamış oldum çok sağol kötüye gidiceğini bilmiyordum çünkü kitap da öyle yazmıyordu..Çok sağolun ben bu ilimlerin uygulayıcısıyım ama o duayı çok araştırmıştım ama benim bildiğim yanlışmış çok sağolun :)

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
Çok iyi anlattın Dildarı-suda kardeşim bende iyice anlamış oldum çok sağol kötüye gidiceğini bilmiyordum çünkü kitap da öyle yazmıyordu..Çok sağolun ben bu ilimlerin uygulayıcısıyım ama o duayı çok araştırmıştım ama benim bildiğim yanlışmış çok sağolun :)

Benim başıma ne geldiyse kitapta yazılanları birebir doğru saydıgım için olmuştu :D
birde zaten kitaplar bu işin detaylarını anlatmaz o kitabı yazanların çoğuda denemiş değildir deneselerde tutmaz ben canlı şahidim daha beter druma girmiştim
akıl sağlığım ve uzuvlarım hala sağlam diye şükrediyorum Allaha sanırım iyi niyetlilere denk gelmişim bu konuda bana sen kendini hz.muhammed mi sandın diyen kişi birde şunu demişti
bu işten tehlikesiz kurtulma payı çok düşük sen heralde peygamber ahlakıyla ahlaklanmış varlıklara denk gelmişin ki zarar görmemişin
hem zaten sitede mabed sahibleri bu konularda detaylıca açıklama yapmışlardı konuları karıştıra karıştıra karşıma çıkmıştı her uygulama kişiye özeldir gibi birşeyler okumuştum bu konuda

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Evet her uygulama kişiye özeldir onu biliyorum ...Bu dua ile ilgili öyle yazmamışlardı ama Cin Mektubu konusuyla ilgili göremedim ben burda yazı göremedim ama olsun..Sayenizde bende bir adım daha ilerledim o bilgi sayesinde..Bana çoğu gece rüya değil onu biliyorum çok gerçek çünkü yatağımın etrafında kaplan şeklinde bir şey dolaşıyordu bana zarar vermiyor yatağımın etrafında dolaşıyordu eğer bilmeseydim az kalsın bende bu duayı yazacaktım..Bir de şunu belirteyim Dua'lar kişiye özel değil ama sizin dediğiniz gibi İrade lazım..Hz.Muhammed (s.a.v) de peygamber iradesi vardı doğru..Not:Olarak şunu da bel
rteyim yanlış yapmamın amacı daha Acemi Havass'cı sayılırım biraz.Sizin yaşadığınız gibi bende o kitapları birebir doğru saydım..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
şaka mı yapıyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz oyun mu oynuyorsun ben anlamıyorum ki. Musallata karşı sunulan çözümlere bak. Hoş ortada musallat durumu da yok ya oda ayrı bir konu. Birde Çok değerli ve sevgili Muhammed tarafından kullanılan bir dua diye açıklama yapılıyor. O Muhammed. onun düşünmesi yeterde. siz kendinizi onunla aynı kefeye mi koyuyorsunuz da bu kadar basit bir şekilde çözeceğinize inanıyorsunuz. Bir harf hatası yapsa kaç tane yeni parazitin ekleneceğini biliyor musunuz. Ben şu mağazadan bu kıyafeti aldım çok güzeldi der gibi birbirinize ilim öğretmeye çalışıyorsunuz ya yazık vallahi.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Çok özür dilerim o dua ile ilgili her şeyi tam bilmeden paylaştım.. Ve Musallat yok ama o varlıktan kurtulmak istiyor diye paylamıştım..Ama tam bilmeden paylaşmışım ben özür dilerim..Çok özür dilerim acemiliğime bağışlayın hiç bir şeyi tam bilmeden çözüm niyetine paylaşmam kendimi geliştirip iyice öğrendikten sonra paylaşırım..Daha havass konusunda acemi sayılırım biraz..Çok özür dilerim.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Forumda yazan tüm kişiler için bir hatırlatmada bulunmak istiyorum.Peygamberlerden bahsederken" Hz."i fadesini kullanmaya özen göstermliyiz.Forum hernekadar tüm dinlere hitap ediyor olsa da ben bir müslüman olarak nasıl tüm dinlere ve inançlara saygı gösteriyorsam benim dinimin peygamberine de aynı hassasiyetin gösterilmesini isterim.Lütfen Hz. Muhammed olarak bahsedelim.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Herkes öyle Bahsetti ztn URUMHAMATAHAYİL bey(abi,abi) bize anlatmak için orda Muhammed dedi ve Sayfanın sahibi o ztn o dikkat etmesinde kim etsin orda bize anlatırken öyle dedi sorun yok yani..

Saprohil

Kayıtlı Üye
Cin Mektubunda tehlike olayı bahsediliyor 1-2 gün sonra duanın evden çıkarılması gerekiyor diyor..Bende onu uyardım ztn ..Hemde üst üste yazdım 1-2 gün sonra duayı evden çıkarsın diye..Sadece o varlığın o kişi ile uğraşması geçer 1-2 gün içinde çıkarırsa yoksa orda yazdığım gibi o dua o varlığa bir işkence ztn ve o varlık o işkencenin 2-3 katını yapmayı düşünür dedim eğer 1-2 gün içinde çıkarmazsa duayı 1 ya da 2 gün kullanması lazım diye yazdım ztn

Eğer bu uygulama işe yarıyorsa ki yaradığını pek sanmam.Sonuç alamayan çok kişi gördüm.Eğer işe yararsa,varlığı kişiden uzaklaştırmaya yarar.2 gün tuttun evde farz et,rahat ettin.Sonra da evden çıkardın.O varlık tekrar eve gelir.Sana dadanır.Çünkü artık koruman gitti.Bu sefer çok daha öfkelenir.Çok kindar varlıklardır.En zayıf cin dahi bu uygulamayla kesinlikle ve kesinlikle tamamen bir uzaklaştırmaya maruz kalamaz.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Eğer bu uygulama işe yarıyorsa ki yaradığını pek sanmam.Sonuç alamayan çok kişi gördüm.Eğer işe yararsa,varlığı kişiden uzaklaştırmaya yarar.2 gün tuttun evde farz et,rahat ettin.Sonra da evden çıkardın.O varlık tekrar eve gelir.Sana dadanır.Çünkü artık koruman gitti.Bu sefer çok daha öfkelenir.Çok kindar varlıklardır.En zayıf cin dahi bu uygulamayla kesinlikle ve kesinlikle tamamen bir uzaklaştırmaya maruz kalamaz.

O konu kapandı ..URUMHAMATAHAYİL son noktayı koydu.. :)

berkoguz272

Kayıtlı Üye
iyiki foruma girdim yazılanları gördüm.uygulayacaktım.tüylerim diken diken oldu dua evde yazmıştım.yakayım mı onları.?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Yakın ve küllerini camdan ya da eve uzak bir yere atın bu arada sizden de özür dilerim acemiliğime verin...Cidden çok özür dilerim..Ben de kitapları birebir doğru sandım..Ama Urumhamayahayil bey(abi) söyledi musallat söz konusu değil sadece 7 kere Ayetel Kürsi okuyun koruma amaçlı..

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
iyiki foruma girdim yazılanları gördüm.uygulayacaktım.tüylerim diken diken oldu dua evde yazmıştım.yakayım mı onları.?

Bu konunun ehli kişilere danışın bence
(kendi adıma söylüyorum ) forumda sadece yazılar okuyan bilgisi tam olmayan kişilerden bir uygulama alırsanız sonucu hüsranla biter
bu mektup olayını ben yaptım zor kurtuldum en iyisi o mektubu yok edin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Forumda yazan tüm kişiler için bir hatırlatmada bulunmak istiyorum.Peygamberlerden bahsederken" Hz."i fadesini kullanmaya özen göstermliyiz.Forum hernekadar tüm dinlere hitap ediyor olsa da ben bir müslüman olarak nasıl tüm dinlere ve inançlara saygı gösteriyorsam benim dinimin peygamberine de aynı hassasiyetin gösterilmesini isterim.Lütfen Hz. Muhammed olarak bahsedelim.

vah vah kine vah. sen hangi dinden bahsediyorsun efendi. Hazreti kelimesi Ki çok değer verilen kelime uzun uzadıya bile yazılmaz Hz. denir. Saygı ifadesinden başka bir şey değildir. İsmin önüne gelir. Bey hanım efendi demekten hiç bir farkı yoktur. dinen bir emir değildir. Kullanılmasın da da bir sakınca yoktur. Biricik Peygamber Efendime nasıl sesleneceğimi emin ol senden daha iyi bilirim. dinle alakası olmayan şeyleri din sanmayın.

Yakın ve küllerini camdan ya da eve uzak bir yere atın bu arada sizden de özür dilerim acemiliğime verin...Cidden çok özür dilerim..Ben de kitapları birebir doğru sandım..Ama Urumhamayahayil bey(abi) söyledi musallat söz konusu değil sadece 7 kere Ayetel Kürsi okuyun koruma amaçlı..

Sen hiç tarif verme aman sadece oku. Eğer iptal edilecek bir şe var ise. bu küçük küçük parçalara ayrılır. sonra sirke ve tuzlu suya konur. Tuz sofralık tuz değildir. kaya tuzu gibi ira taneli olmalıdır. Bu karışım cam bir kap içinde olmalıdır. 7 gün bu suda bekler sonra toprağa dökülür.

eğer yakarsak elementle buluşturmuş oluruz. külleride camdan atarsak hava element ile buluşturmuş oluruz yani tılsımı işleme koymuş oluruz . amman dikkat

Astralll

Banlı Kullanıcı
vah vah kine vah. sen hangi dinden bahsediyorsun efendi. Hazreti kelimesi Ki çok değer verilen kelime uzun uzadıya bile yazılmaz Hz. denir. Saygı ifadesinden başka bir şey değildir. İsmin önüne gelir. Bey hanım efendi demekten hiç bir farkı yoktur. dinen bir emir değildir. Kullanılmasın da da bir sakınca yoktur. Biricik Peygamber Efendime nasıl sesleneceğimi emin ol senden daha iyi bilirim. dinle alakası olmayan şeyleri din sanmayın.
Dinle alakası olmasa bile sizin hitabınız o şekilde mi olmalı? Hem saygı ifadesidir diyorsunuz hem de peşinden Muhammed deyip geçiyorsunuz, sanki kendi arkadaşınızdan bahsediyorsunuz... Nasıl bir mantık sizin ki anlamadım? Yanlış anlamayın müslüman oldugunuzu bildigim için soruyorum.

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
Dinle alakası olmasa bile sizin hitabınız o şekilde mi olmalı? Hem saygı ifadesidir diyorsunuz hem de peşinden Muhammed deyip geçiyorsunuz, sanki kendi arkadaşınızdan bahsediyorsunuz... Nasıl bir mantık sizin ki anlamadım? Yanlış anlamayın müslüman oldugunuzu bildigim için soruyorum.

Sayın URUMHAMATAHAYİL peygaberden bahsederken edebe aykırı bir laf etmedi hazret kelimesi saygı ifade eder bu yüzden hazret kelimesi seçilmiştir genel olarak oysa böyle bir emir yoktur yani illede hazret deyin ifadesi geçmez kuranda saygıyla anmamız gereken bir emir vardır buda kurandaki şu emre dayalıdır "Allah'ın Resulünü çağırmayı, birbirinizi çağırmanız gibi yapmayın.."(En-Nur Suresi: 63) bu ayetin hükmüne göre peygambere seslenirken veya onu anarken normal bir insanı anıyormuşuz gibi anamayız burada şu 2 noktaya dikkat et hazret kelimesi kesin bir emir değildir sadece saygı ifade ettiği içindir ve eğer yanlışım yoksa çağdaş türkçede bey efendi anlamına gelir bunun bir ıspatıda osmanlı zamanına bakarsanız devlette makamı mevkisi olanlara hazret diye hitap ederlerdi şimdi kimse çıkıpta devlet makamındaki herkezin evliya vs. olduğunu söylemesin bu delildende anlaşılıyor ki hazret kelimesi bey efendi ile aynı manayı taşımaktadır sayın URUMHAMATAHAYİL'de "Çok değerli ve sevgili Muhammed" kelimesini kullanıp nur suresindeki emre uymuştur ve peygambere saygısızlık etmiş değildir

şimdi belki bana dersin kardeşim sana ne oluyor avukatmısın
tek amacım şu bu gibi meseleleri uzatıp ta illa konuyu kilitlenme aşamasına götürmeyin burada insanın başına felaket getirebilecek bir yanlış ortaya çıkmış olurda bu mektup işini yapıcak başkalarıda vardır da burdaki yazıları görüp vazgeçerler o yüzden konuyu kilitlenmesine kadar götürmeyelim ve böylece başkalarıda bu konuda bilgi sahibi olsun burada son anda ortaya çıkan bir yanlış söz konusu birileri burdaki yazıları görmezde kendi aklına göre alır o mektubu kullanır iş iyi yerlere varmaz bu konuyu uzatmamak en iyisi bence konuyu amacından çıkartmayalım
ayrıca tam bilgi sahibi olmadanda birisine peygambere saygısızlık ettin ithamında bulunmayalım siz şu anda büyük bir kul hakkına girdiniz üzerinize düşen helallik almaktır madem okadar dine bağlısınız.
Selametle kalın...

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
Kardeşim öncelikle Allah sana yardım etsin diyorum ve nacizane bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum..Sana gelen cin anladığım kadarı ile kafir cin çünkü müslüman cin kadın kılığında erkek vede çıplak gelmez..Bizim istemediğimiz bu varlıklara karşı en büyük silahımız kuran ayetleri NAS,FELAK,AYETEL KÜRSÜ,BARAKARANIN SON AYETLERİ,CİN SURESİ VE MUHAMMET SURESİ..Öncelikle o cini içinde çeverende görmek istemediğini kendikendine telkin et geldiğinde görmezden gel onu kaale alma o geldiğinde korkar yada önemsersen üstüne gelir hiç gitmez..onu görmezden gel önemseme ve onu istemediğini içinden her defasında tekrar et ve bu saydığım sureleri oku hepsinden etkilenmese bile mutlaka biri ona kurşun sıkır gibi gelecek korkup uzaklaşacaktır sen yeni yazı ile arabcasını yada tam arabcasını okumaya çalış mutlaka birinden biri kurşun gibi vuracaktır onu korkup gelmeyecektir..Unutmaki ama sakın unutma ASIL GÜÇLÜ OLAN İNSANDIR ONLAR DEĞİL....Öncelikle başındaki bu nusubeti yok et daha sonra sevgili edersin sakın bunu yok etmeden sevgili edinme kızın başını yakarsın..

fthbl

Kayıtlı Üye
Herkesin vicdanına kalmış olay tabiki de ama bir insanın Allah resulunden kankasından bahseder gibi bahsetmesi insanın kulağını tırmalıyor.
Benim şahsi fikrim, bir müslümanın ağzına pek yakışmıyor böyle bir hitap tarzı.

Astralll

Banlı Kullanıcı
Yanlış anlaşılmasın benim derdim tartışma çıkartmak degil. Bugün birine ben şu konuda hatalı diyorsam başkasıda yarın bana der... Hem benim bir konuda birisinin kusrunu görmem o kişiden bilgili oldugum anlamına da gelmez...
Benim anlamadıgım, bir vali veya emniyet müdürüne bile adıyla arkadaşmış gibi hitap edilemezken, (bu şahsaiyetler de öyle çok üst düzey kişiler degildir) peygamberlerin en üstünü bir insana karşı arkadaşı gibi hitap etmek kabul edilebilir bir şey olamaz... Hatta onun ismi duyuldugunda salavat getirmek gibi zaruretler vardır, artı kendisiyle iligli hilye, sakalı şerif gibi parçalara hurmetsizlik eden, edebsiz davrananların Allah bütün sevaplarını siler diye bir hadisi şerif hatırlıyorum... Neyse benim diyeceklerim bu kadar, iyi niyetli olduguma umarım inanmıştırsınız. Saygılar.

@dildarı-suda
Neyi savunuyorsun ki? Bu kadar açık ve net bir yanlış için iki paragraf açıklama yapmışsın... Sadece laf kalabalıgı, site sahibi senin kendisi için ne kadar gayretli olduguna inanmıştır tebrikler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...