Mucize Yaratan Kelimeler

Apabbacık

Kayıtlı Üye
Acil durumlar etkinin daha hızlı olmasında faydalı mamafih diğer durumlarda Ne vakitler söylense daha etkili olur acaba?

gulerezan

Kayıtlı Üye
Acil durumlar etkinin daha hızlı olmasında faydalı mamafih diğer durumlarda Ne vakitler söylense daha etkili olur acaba?

gün icinde akliniza geldikce 5 kez sesli tekrarlayin tirinkayi.ihtiyac olsun olmasin hep yapin bunu.kisa sürede mutlaka bi sekilde gelir ufak tefek paralar emin olun.;)
baska bir yöntemini bilmiyorum arkadasim.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Sıradışı bir çalışma olmuş başarılı olan arkadaşlar görüşlerini bizlerle paylaşabilirmi?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bende işe yaradı galiba.
Konuyu okuduğum gün Lola (aşk) ve Trinka (para) sözlerini söylemiştim.
Elime iyi bir para geçti.
Ardından yeni biriyle tanışıp sevgili olduk.
Ama arada çok farklı bir bağ ve illk andan beri tuhaf bir his var.

Konuyu okuduğum gün öylesine söylemiştim hem de pek inanmadan.
Ardından unuttum gitti ama şimdi konuyu görünce hatırladım.

Kısacası denemekte fayda var.
Belki tesadüftür;belki de gerçekten bu yöntem işe yaramıştır.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Bu konuyu ilk okuduğumda inanmamıştım ama denemekten zarar gelmez diyip öylesine aklıma geldikçe ve kelimenin kendisi çok hoşuma gittiğinden söylemeyi alışkanlık haline getirmişim. Hangi kelimeyi seçtiğimi söylemeyeceğim çünkü kelimenin kendisi böyle olmayı gerektiriyor. Ama gerçekten işe yaradığını söyleyebilirim.

Teşekkürler.:)

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar işe yarıyor bende hangisinin işe yaradığını söylemiyecem. :)
Sadece şunu merak ediyorum BU aşk için söylenen giden sevgilinin dönmesi için söylenebilirmi yoksa poindu mu söylenir.

gonca76

Kayıtlı Üye
gün içinde sürekli tekrarlanabilirmi

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Urum paylaşmıştı bunu...

janet

Kayıtlı Üye
Teşekkürler :)
çok güzel bir paylaşım
elinize sağlık
deneyip sonuçlarını yazarım

kullanıcı2

Kayıtlı Üye
hinç(48) = zamanın durdurulması
zamanın durdurulması derken ?:)

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
peki bunu herkes yapabilir mi? yani bu konuyla ilgili eğitim vb. şeyler almayanlar yapsak işe yarar mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
peki bunu herkes yapabilir mi? yani bu konuyla ilgili eğitim vb. şeyler almayanlar yapsak işe yarar mı?

Mantralar, zikirler ya da sihirli kelimeler söylediğinde gerçekten etkiye sahiptir. Çok önemli bir kondur. Kısaca biz buna ses majisi ismini verelim.

Bağlı olduğunuz inanç sistemine ve dil yapınıza uygun ses majilerini seçmelisiniz. Sizin inanmadığınız bir sistemin size faydası olmaz. Aynı şekilde dil yapınıza uygun değilse telaffuz edemezsiniz ve yanlış olur.

Aklınıza gelebilecek her kültürde ve oluşturulmuş ekollerde ses majisi kullanılır.

En yaygınları Sanskritçedir.

Farkında olmadığımız mucize kelimeler başlığı altında Türkçe olanları anlatmaya çalıştım.

Bu kelimelerin o kültürde ya da inanç sisteminde karşılıkları bizim dilimizde de mevcut.

Bazı seslerin ve harflerin kendilerine özgü değerleri vardır. İllaki anlamlı olacak diye bir şey yoktur. Belli bir titreşim seviyesine sahiptir. Bu titreşim seviyesine söyleyerek sizde ulaşırsanız etki eder.

O yüzden kendi dilinizde ya da kendi dilinize yakın. Kendi inanç sisteminize uygun ses majilerini seçmeniz daha faydalı olur.

gümüş

Kayıtlı Üye
Trinka diyince tırink diye para gelirmi arkadaslar 5 yasında çocuğa desen inanmaz ya vallahi gülüncek haliniz var allah size akıl fikir versin :D

Siz gülüyorsunuz hoş kesin işe yaradı diyebilirim mi bilmiyorum ama bir şekilde pozitif oldu diyebilirim. yani tamam havadan para gelmiyor ama baska frsat cıktı ve yükü hafifletti, yani vesile oldu diyelim. Ama ben 5 ten fazla söyledim , yani içimden yeter dşyene dek :p

O yüzden benim dertler bitene dek trinka trinka trinka +)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Trinka diyince tırink diye para gelirmi arkadaslar 5 yasında çocuğa desen inanmaz ya vallahi gülüncek haliniz var allah size akıl fikir versin :D

Terbiyenizi takının. Düşünce açıklama hakınız var elbet ama bir üslubu olmalı bunun. İşe yarar yaramaz , isteyen yapar yapmaz. Size göre doğru yada yanlış olabilir. Fakat üyemize hakaret etme hakkı vermez bu size.

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Terbiyenizi takının. Düşünce açıklama hakınız var elbet ama bir üslubu olmalı bunun. İşe yarar yaramaz , isteyen yapar yapmaz. Size göre doğru yada yanlış olabilir. Fakat üyemize hakaret etme hakkı vermez bu size.

kesinlikle.herkesin inancına saygı duymak gerekir.Lütfen yorumlarımızı saygı çerçevesinde yapalım.Bu bana düşmez ama dayanamadım.

sosmivida

Kayıtlı Üye
yazıldıgı gıbımı tekrarlıyoruz ve eski sevgılının gerı dönmesi için hangilerini tekrarlamamız gerekıyor