merhaba

karnawal

Kayıtlı Üye
Şu aralar bir karar aşamasındayken bu rüyayı gördüm ....yardımcı olursanız sevinirim...

rüyamda tertemiz bir denizin içindeydim ve açık mavi bir parmak boyunda balıklar gördüm...ve elimle avlamaya başladım ....1 tane yakaladıktan sonra balıklar kendiliğinden yüzüme yapıştılar ama korkutucu bir şekilde değil ve ben çok mutlu oldum ve yanımdaki insanlara çoşkuyla balıkları gösterdim....daha sonra bir yüzümde balıklar büyük bir avluya girdim orta boy siyah karıncalar bana doğru geliyorlardı yine herhangi bir korku hissetmedim...yanımdan sıyrılıp geçiyorlardı..... ve sabah sevinçle uyandım.....

yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim....

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kararınız neydi? Ayrıca bunu kararınıza yönelik mi gördünüz belli değil. Şunu söyleyebilirim ki hayırlı bir rüya. Karara uygun bir rüya gibi de değil ayrıca başka bir şey anlatmış gibi görünmekte. Olumludur, hayırlıdır rüyanız.

karnawal

Kayıtlı Üye
balık ve karıncanın hayırlı olduğunu okudum ama yüzümle ne alakası olur onu anlayamadım söz konusu kararı düşünerek yatmadım ama ben ona yardımcı olunması için gördüğümü düşünmüştüm...

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bir müjde alırsınız demek, ve buna bir çok insan tanık olacaktır
Sevgiyle ve Işıkla kalın

[XTR] Similar Threads