Merhaba

grdn_freeman

Kayıtlı Üye
Bu forumu bu hafta kesfettim ve anladığım kadarıyla birbirinden bilgili hocalarımız var benim merak ettiğim glif ile skript aynı seymi ve glifler nasıl kullanılır arastırdım bulamadım herhalde benim gözumden kaçtı yardimcı olabilecek varsa teşekkür ederim

createtherules

Kayıtlı Üye
Bu forumu bu hafta kesfettim ve anladığım kadarıyla birbirinden bilgili hocalarımız var benim merak ettiğim glif ile skript aynı seymi ve glifler nasıl kullanılır arastırdım bulamadım herhalde benim gözumden kaçtı yardimcı olabilecek varsa teşekkür ederim
Glifi alfabe olarak düşünün. Kombinasyonlar oluşturularak kullanabileceğiniz sembolik harfler. Script, bir amaç için tasarlanarak görevlendirilmiş glifler veya semboller bütünü. Grafik büyülerin formülasyonlarına genelde script büyüler de denir.

grdn_freeman

Kayıtlı Üye
Glifi alfabe olarak düşünün. Kombinasyonlar oluşturularak kullanabileceğiniz sembolik harfler. Script, bir amaç için tasarlanarak görevlendirilmiş glifler veya semboller bütünü. Grafik büyülerin formülasyonlarına genelde script büyüler de denir.
Peki bu mesela akciger glifi vb büyumüdür

emre0654

Kayıtlı Üye
Ama kuran okuyoruz sifa için allahtan baskasindan medet beklenmez evet ama ayni seyler degil
Ben de Müslümanım, fakat büyü bozma amaçlı Kuran okuyunca direk Allahın kendisi etki etmiyor, Allahın sözleri olduğu için Kuranın sözlerinin yaydığı enerjiden negatif varlıklar rahatsız oluyorlar veya Melekler, Müslüman cinlerin de devreye girdiğini düşünüyorum.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Merak ettiğiniz uygulamalar içinize sinmiyorsa ; şifa için Yasin suresini okuyun.
Ayrıca Bakara suresi '' hastalık kalplerinde '' der. Sorun akciğerde ise temelinde derin hüzün, pişmanlıklar, utançlar yatar.
Rahman ve Rahim bilgisi kalbe iyi gelir. Kısacası hiçbir şey yapamıyorsanız Besmele ile çalışın.