Meleklerden dilediğim şeyden sonra...?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guys

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar az evvel meleklerden yardım üstedim çünkü belimin alt tarafı ağırıyordu ve ..... ............ gibisinden diledim birkaç saniye sonra ağrım gitti ve teşekkür ettikten sonra sağ kolumdaki tüyler ürperdi neden olabilir? Bu onların bana bir işareti mi?

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu site facebook yada twitter degil, sosyal paylasim siteside de degil.

Su acmis oldugunuz konuda amacinizi anlamis isem arap olayim :)
Sorun varmis inanarak bir sey uygulanmis, sorun hal olmus ! Simdi bize ne soruyorsunuz neyi ögrenmek istiyorsunuz anlamadim.

Yazik bu modlara bu site sahiblerinede, bu tip paylasimlarla ugrasmakdan ( silmek ve kapatmaktan) illallah dediler.

syg..

guys

Kayıtlı Üye
Sorumu siz anlamamışsınız demek ki.Diyorum ki ben yardım istedim ve yardım edildikten sonra teşekkür ettim ve sağ kolumdaki tüyler ürperdi bu bana yolladıkları işaret mi?

Ayrıca sosyal paylaşım sitesi sadece facebook ve twitter değil.Buradaki herkes kendi bildiği bilgileri,yaşadıkları şeyleri sunuyor ve sosyal olarak paylaşıyorlar tek facebook ve twiter sosyal paylaşım sitesi değil yani.Sorunumu anlamamanız garip oysa ki açıklayıcı olarak yazmıştım.

Şu da var benim açtığım konu hakkında site sahiplerinin kapatma sorunu ne? Ben bu sorum hakkında bilgi almak için açtım gelip burada ayı oynatmıyorum.Bazı konularda yazılarda küfür içeriyor bana yaptığınız yorumu o konunun altınada yazsanız daha iyi olurdu buradaki sorum garip değil anlamayan sizsiniz.

Teşekkürler...

bluecat

Kayıtlı Üye
Bence ürpermen, beklediğin yardım geldiği için duyduğun şaşkınlık ve mutluluktandır. Mucizelerin gerçekleştiğini, ihtiyacımız varken yardım aldığımızı gördüğümüzde çoğumuz duygusallaşır, farklı farklı tepkiler veririz. Ama La-edrinin de dediği gibi bu soru başlık açmak, yorumlar almak için biraz dar bir konu, öncesinde arkadaşlarınla paylaşabilir ya da internetten araştırabilirsin.

guys

Kayıtlı Üye
Bence ürpermen, beklediğin yardım geldiği için duyduğun şaşkınlık ve mutluluktandır. Mucizelerin gerçekleştiğini, ihtiyacımız varken yardım aldığımızı gördüğümüzde çoğumuz duygusallaşır, farklı farklı tepkiler veririz. Ama La-edrinin de dediği gibi bu soru başlık açmak, yorumlar almak için biraz dar bir konu, öncesinde arkadaşlarınla paylaşabilir ya da internetten araştırabilirsin.
Ama tam olarak ürpermedim sadece sağ kolum ürperdi.Bunun bir işaret olucağını düşündüm ve bu yüzden sizden yardım istedim.

bluecat

Kayıtlı Üye
Guys, bence meleklerden gelen işaret senin iyileşmen, ürperme ise senin tepkin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...