Melekler Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar.Meleklerle Yaşamak adlı kitapta meleklerle iletişim kurma teknikleri var mı?Varsa teknikler sadece meleklerle sohbet,meleklerle mektup vs.şeklinde mi oluyor kitapta yoksa meleklerle enerji çalışmaları yaparak mı bir iletişim söz konusu?Bir de;onları çağırma falan var mı?Teşekkür ederim.

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Sizin bahsettiğiniz kitabı almıştım içinde bir CD bulunmakta.Orada bir tür meditasyon var ama içinde yazanları şahsen hiç inandırıcı bulmadım,tabi meleklerle iletişime geçen bazı kişilerin yorumları var.Tam hatırmlamıyorum ama yinede 1-2 tane var çeşitlli uygulamalar ve tekniklere gelince teknikler genelde tesadüf rüya yada trans sonucu oluşuyor..

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Sizin bahsettiğiniz kitabı almıştım içinde bir CD bulunmakta.Orada bir tür meditasyon var ama içinde yazanları şahsen hiç inandırıcı bulmadım,tabi meleklerle iletişime geçen bazı kişilerin yorumları var.Tam hatırmlamıyorum ama yinede 1-2 tane var çeşitlli uygulamalar ve tekniklere gelince teknikler genelde tesadüf rüya yada trans sonucu oluşuyor..

Trans derken?Yani iletişim teknikleri trans çalışmalarıyla mı oluyor?Enerji çalışmalarıyla yani?Enerji çalışmaları yaparak mı iletişim kuruyoruz?

Sadece sözle çağırmak dışında enerjisel bir ritüel var mı,onu soruyorum?

sfcccenk

Banlı Kullanıcı
Dininizi bilmeden cevaplıyacağım kusura bakmayın. Şayet Müslüman iseniz Havass bölümünde Hüddam daveti konuları var.

Keira

Moderator
Hüddam daveti ile meleklerden yardım istemenin benzer bir tarafı yok. Hüddam daveti daha farklı olmakla beraber herkesin yapamayacağı, kaldıramayacağı bir şeydir.

memnun

Kayıtlı Üye
Müslümansan zaten meleklerden bir şey isteyemezsin onların melek dedikleri şeylerde alaycı cinlerdir.

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Müslümansan zaten meleklerden bir şey isteyemezsin onların melek dedikleri şeylerde alaycı cinlerdir.

Harbi mi? :) O kadar bastı bu konu hakkında yazılan kitaplar,bilmem kaçıncı baskısını yaptı;birsürü insan teknikleri uyguladı,eğitimlere katıldı etti ama iletişim kurdukları varlıklar hep cin oldu ha?Hem de hiç musallata uğramadan?Zekanızın hayranıyım efenim :) :) Bunu öğrendim ya,bu işi bırakıyorum artık...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.Beni büyük bir hatadan kurtardın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...