Melek Enerjisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Volar

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Bugün internette bir yazı buldum meleklerle ilgili.Melek enerjisini kullanabileceğimizi ve sadece (örneğin) ''Melek Cebrail enerjisi bana aksın.Teşekkür ederim'' yeterli olacağınıyazıyordu.Ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez dedim ve sözleri içtenlikle söyledim.O saatlerde biraz sıkıntılar şeyler başıma geldiydi ve aşırı stresliydim.Sözleri dememle birlikte görüşüm sanki güneşe çkmışım gibi aydınlandı ve sol kulağımda bir ağrı başladı.İçimde bir huzur vardı.Bu satırları yazarken kulağımdaki ağrı yerini karıncalanmaya bırakıyor.Benim sorum şu bu ağrının nedeni bir enerji midir?Yoksa böyle bir durum olmayacağı sadece kendimi psikolojik olarak etkilediğimden midir?Şimdiden teşekkürler.İyi forumlar.

Keira

Moderator
Meleklerin enerjisi ya da gücü size geçmez, siz o sözleri söylediğinizde Başmelek Cebrail'in enerjisi size geçmemiştir, Başmelek Cebrail size yardım etmiştir. Melek yardımlarında ağrı olmaz, sizin durumunuz psikolojiktir muhtemelen.

Volar

Kayıtlı Üye
Belkide kendimi yanlış ifade ettim.Kusura bakmayın.Aslında ağrı değil hani yüksek bir yere çıkınca kulağınızda bir baskı gibi şey olurya onun gibi.Ama benim tahminimde psikolojik.

ahmedo

Kayıtlı Üye
Bizi Yaradan Kim Allah Sen melek Yardım isteceğine kardeşim alllahtan yardım iste enerji işleri boş işler ellerini açıcan yaradana ne sorunun varsa onları söylücen gerisi ni ALLAH bilir hayırlımı hayırsızmı herşeyi rabbimiz bilir . Ağrımı var Doktara git bulamadımı çare Dua ed Çaresi gelir allahın izniyle Saygılarr .

Keira

Moderator
Bizi Yaradan Kim Allah Sen melek Yardım isteceğine kardeşim alllahtan yardım iste enerji işleri boş işler ellerini açıcan yaradana ne sorunun varsa onları söylücen gerisi ni ALLAH bilir hayırlımı hayırsızmı herşeyi rabbimiz bilir . Ağrımı var Doktara git bulamadımı çare Dua ed Çaresi gelir allahın izniyle Saygılarr .

Sayın üye; burada herkes istediğine inanır o yüzden yorum yazarken bu tarzdan vazgeçin bu size ilk ve son uyarıdır. Lütfen site kurallarını okuyunuz.

ahmedo

Kayıtlı Üye
Hatam Varsa Affola Özür dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...