matahari

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Burada çok önemli bir uyarı var ki, yapmaya niyet edeceğiniz bir isteğinizin sonucu çok tehlikeli ve sizi felakete sürükleyebilir, vazgeçin!

Sevgiler...

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
teşekkürler sevgili duman lekesi...

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
sevgili duman lekesi rüyamda hep ağladım dün gece şuan görüşmediğim sevgilimin kaza haberini almışım sözde ve buna üzülüyorum rüyamda.ilginç olan kısmı 34 plaka ve 21 plaka kazası diye duyuyorum.rakamların bir anlamı varmıdır.ben şu sıralar çok üzgünüm .ondan haber alamadığım için bundan dolayı görmüş olabilirmiyim bu rüyayı.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Beklediğiniz haberi alacak sevineceksiniz. Fakat arkadan başka, yüzüne başka konuşan iki yüzlü biri hakkında da bilgi edineceksiniz. Bir süre çevrenizdeki insanlar ve olaylara şüpheyle yaklaşabilirsiniz.

Duanız kabul olacak, toplu bir mal edinebilir veya evlenme hususunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bir olayın iç yüzünü öğrenmek adına iki farklı kişiden görüşlerini alabilir, nasihat dinleyebilirsiniz.

Sevgiler…

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
çok teşekkürler sevgili duman lekesi

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
peki bu sayıların bir anlamı varmıdır

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
34:Otuz da zaferle yorumlanır.Dört; Kabul olacak duaya, toplu mala, bir rivayete göre evliliğe,

21; Bir; tevhid ve imana, iki; ebeveyne, yahut doğru sözlü iki şahide, işaret eder.Yirmi; kuvvet, zafer ve murattır.

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
bilgilendirdiğiniz için de çok teşekkür ederim

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
sevgili duman lekesi tek hatırladığım kapımızın önündeki birsürü ayakkabı sanki içerde bir sürü misafir varmış gibi.ama ben sadece kapıdaki ayakkabıları hatırlıyorum rüyamla ilgili.yorumlarsan çok sevinirim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çok ani ve çabuk gerçekleşecek büyük bir kazanım; kar artışı, rütbe artışı veya sınıf geçme ya da atlama işaret ediliyor.

Sevgiler…

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
teşekkürler sevgili duman lekesi

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
tekrar merhaba sevgili duman lekesi...dün gece önce tuhaf bir yerde yattığımı görüyorum ve yatağıma gelen bir solucanı öldürüyorum rüyamda.sonrasında bir arkadaşım geliyor ve biriken bulaşıkları yıkıyoruz beraber.ordan da anlamsız bir şekilde yanımda babam sandığım (aslında kendi babam değil rüyamdaki) bir adamla asansörle eski sevgilimin yanına çıkıyoruz.orda o adam al işte diploması diyor bana bir diploma veriyor ve artık birlikte olabilirsiniz diyor...bunu bana yorumlarmısınız lütfen

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yeni bir gönül macerası yaşayacağınız görülüyor.

Ayrıca elinize bir miktar mal veya para geçecek. İş hayatında ise olumlu gelişmeler ve aheng görülecek. Bazı kederli olaylardan kurtulacak, feraha ereceksiniz. Ayrıca bir yükselme veya sınıf geçme söz konusu.

Bulunduğunuz çevrede büyükleriniz tarafından sevilecek ve takdir göreceksiniz.
[FONT=&quot]

Sevgiler…[/FONT]

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
teşekkür ederim sevgili duman lekesi

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
sevgili duman lekesi dün gece rüyamda çok yakın bir arkadaşımın saçlarının beyazladığını ve boyadığımı gördüm ardındanda birisi ile birlikte olduğumu gördüm yorumlarsanız sevinirim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Dikkat! Arkadaşınızın; eş veya sevgili ile yaşayacağı basit sorun, üstelerse büyüyebilir. Ilımlı ve sağduyulu yaklaşarak önlem alıp, problem büyümeden önüne geçsin. Bu durumda arkadaşınıza destek olabilirsiniz.

Siz ise, hükümet kanalıyla gelecek, bir menfaat elde edeceksiniz.

Sevgiler