Marmara Depremi

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Fantastik şeylere gerek yok. Japonlar gibi Binaları sağlam yaparsınız olur biter.

Merhaba,
Japonlar ve Almanlar dünya üzerinde sağlam yapıları ile bilinir doğrudur. Ancak dünya da raylı sistem olarak bilinen bu sistemde ki rayların malzemesinde Titanyum ve Ziganyum bulunmaktadır. Ve bu elementler bile en fazla 9,4 büyüklüğünde ki bir depreme kadar dayanabiliyorlar. Raylı sistem olması hiçbir aksaklık olmayacağı ya da o binaların yıkılmayacağı anlamına gelmez. Japonların sağlam yapılarından bahsediyorsak, Japonyalı vuran depremin bu kadar büyük yıkımlar oluşturmasında ki ihmalkarlığı ya da sağlamlığı açıklayabilir misiniz?

X6K3

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Kehanet odaları, sadece büyücüler, kadim din zamanında ki bilgeler ya da İTİRAFÇILAR tarafından bilinebilir özelliktedir. Dünyada ki her varlık hakkında, ünlü kahinlerin ya da ilk düzen büyücülerinin kehanetler bulunur. Bu kehanetler arşivlenerek 7 kıta üzerine dağıtılmıştır. Bu arşivlerde böyle bir depremden bahsedilmektedir.
Mesajlarınızda dikkatimi çeken bir şey var, sürekli olarak; "İTİRAFÇILAR"ı büyük yazıyorsunuz. Özel bir sebebi var mıdır? Ayrıca internette baktım, bu konuda bir kaynak bulamadım, detaylı bilgi verebilir misiniz? Son olarak sizin kitaplarınızda veya büyüklerinizin bildiği ahtapotumsu karada hareket edebilen ve dokunaçları üzerinde durabilen (ahtapotlar kemiksizdir bildiğim kadarı ile karada yaşayanda yok) bir varlık var mıdır?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Mesajlarınızda dikkatimi çeken bir şey var, sürekli olarak; "İTİRAFÇILAR"ı büyük yazıyorsunuz. Özel bir sebebi var mıdır? Ayrıca internette baktım, bu konuda bir kaynak bulamadım, detaylı bilgi verebilir misiniz? Son olarak sizin kitaplarınızda veya büyüklerinizin bildiği ahtapotumsu karada hareket edebilen ve dokunaçları üzerinde durabilen (ahtapotlar kemiksizdir bildiğim kadarı ile karada yaşayanda yok) bir varlık var mıdır?

Merhaba,
İtirafçılar yazmamın aslında özel bir sebebi yok. Kullanmış olduğum telefonun mesaj klavyesi otomatik olarak büyütüyor.

X6K3

Kayıtlı Üye
Merhaba,
İtirafçılar yazmamın aslında özel bir sebebi yok. Kullanmış olduğum telefonun mesaj klavyesi otomatik olarak büyütüyor.
Anlıyorum, peki diğer sorulara yanıt verebilir misiniz? Bugün çok soru sordum size de kusuruma bakmayın.

X6K3

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Tam olarak hangi konuda bilgi arayışında olduğunuzu öğrenebilir miyim? Yani internetten hangi konuya bakmıştınız?
İtirafçılar'ı kast etmiştim :) Ayrıca, sizin kitaplarınızda veya büyüklerinizin bildiği ahtapotumsu karada hareket edebilen ve dokunaçları üzerinde durabilen (ahtapotlar kemiksizdir bildiğim kadarı ile karada yaşayanda yok) bir varlık var mıdır? Daha önce bu tarz bir varlığı fiziksel olarak görmüştüm yıllar önce.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
İtirafçılar M.S 740'ta Yüce Büyücü Merlin zamanında "Şur-Kaya" isimli büyü ve büyülü aletlerinin yardımı ile yaratılan varlıklardır. İtirafçılar ile ilgili bilgi bulabilmeniz pek mümkün değil, çünkü devlet eliyle birlikte hepsi kaldırıldı.

X6K3

Kayıtlı Üye
Merhaba,
İtirafçılar M.S 740'ta Yüce Büyücü Merlin zamanında "Şur-Kaya" isimli büyü ve büyülü aletlerinin yardımı ile yaratılan varlıklardır. İtirafçılar ile ilgili bilgi bulabilmeniz pek mümkün değil, çünkü devlet eliyle birlikte hepsi kaldırıldı.

Anlıyorum, son olarak sizin kitaplarınızda veya büyüklerinizin bildiği ahtapotumsu karada hareket edebilen ve dokunaçları üzerinde durabilen (ahtapotlar kemiksizdir bildiğim kadarı ile karada yaşayanda yok) bir varlık var mıdır? Daha önce bu tarz bir varlığı fiziksel olarak görmüştüm yıllar önce.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Aslında rüyanızda görmüş olduğunuz bu yaratık Atlantis ve Maldek efsanelerinde geçen yaratığa çok benziyor. Bu yaratık devasa bir büyüklükte olup, çok özel ve nadir dünyevi parçaları korumak amaçlı görevlendirilmiştir. Ancak bu varlık efsanelerde ve mitlerde geçer.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Biliyorum ama hedefi tutturamıyorum bu aralar çalıştım çeşitli yerlerde ol
Merhaba,
Kehanet odaları, sadece büyücüler, kadim din zamanında ki bilgeler ya da İTİRAFÇILAR tarafından bilinebilir özelliktedir. Dünyada ki her varlık hakkında, ünlü kahinlerin ya da ilk düzen büyücülerinin kehanetler bulunur. Bu kehanetler arşivlenerek 7 kıta üzerine dağıtılmıştır. Bu arşivlerde böyle bir depremden bahsedilmektedir.

X6K3

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Aslında rüyanızda görmüş olduğunuz bu yaratık Atlantis ve Maldek efsanelerinde geçen yaratığa çok benziyor. Bu yaratık devasa bir büyüklükte olup, çok özel ve nadir dünyevi parçaları korumak amaçlı görevlendirilmiştir. Ancak bu varlık efsanelerde ve mitlerde geçer.

Rüya olarak gördüğüm gibi fiziksel formunuda gördüm, rüyada onu görürken birden uyardım üzerimdeydi, 3-4. Saniye sonra bilincim kapandı. 4 Dokunacının üzerinde duruyordu, rüyalarımın ilkinde siyah bir gölge beni takip ediyordu ben onu 2 kez görünce rüyam bitti ve ahtapotu gördüm. Farklı rüyalarımda oldu, bu yaratığın adı, bir çizimi vs. var mıdır? Yaratığın kökeni nedir, gezegen dışılar mı?

Diamons

Kayıtlı Üye
2020 den önce İstanbul'un terkedilmesi konusunda uyarılar geçen sene geldi.Sizin dediğiniz gibi 21/22 ve en fazla 25 yılı tehlike arz ediyor
İstanbul'un terkedilmesi gerektiği ile ilgili aldığınız uyarılar sadece deprem sebebiyle miydi sizce? Daha önce savaşla ilgili de kehanetler duymuştum.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
İstanbul'un terkedilmesi gerektiği ile ilgili aldığınız uyarılar sadece deprem sebebiyle miydi sizce? Daha önce savaşla ilgili de kehanetler duymuştum.
Genelde Türkiye deki büyük şehirler için, özellikle İstanbul. Doğal felaketler,salgın hastalık tehlikesi var.Ve iç savaş.

ölümsüz96

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar büyük istanbul depremi olacak bu kesin fakat bunu durdurabilirmiyiz diye düşünyorum ben depremler yapabiliyorum çok denedim hepsinde oluyor şimdi bunu bu depremin enerjisini boşaltmak için kullanmayı düşünüyorum yarın deneyeceğim umarım bu ufak depremlerle önüne geçmiş olurum.Sizce yapmalımıyım?
Gerçekten deprem yapabiliyomusunuz????

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Depremi durdurmanın mumkun oldugunu sanmiyorum. Ancak mümkün yollar var denenerek ise acikta yani kirilmanin acik denizde olmasi saglanarak belki etkisi azaltilabilir. Istanbuldan kendimiz kacsak sevdiklerimiz ailelelwrimiz arkadaslarimiz var 20 milyon olmus neredeyse nüfus nereye gitsin bu insanlar.. tabii bir de devlet eliyle alinmasi gereken zorunlu onlemler acilen yapilmali

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Göstermelik önlemler alınacak, çünkü maksat nüfusu azaltmak. Kuru kalabalıkların onlar için bir önemi yok.Elitler kendi kanlarından olanları ayırıyor,devlet liderleri piyon, onların halkı düşünmek gibi derdi yok. Ağızlarına çalınan bir parmak bal ile onlarda kendilerini kurtarabileceklerini sanıyorlar.
Dogal felaketler, hastalık ,psikolojik sorunlar, ekonomik kriz insanların günden güne sayısını azaltacak kalanlarda nükleer saldırı ile bitirilecek. Dünya nüfusu 500 bin olacak bunun 144 bini elitler,geri kalanlar onlara hizmet için kurtulan fakat bir şekilde onların kanından olan kişiler olacak.Ne yazık ki bu kaçınılmaz,reset atılmadan önce imkanı olan kendini ve en yakınlarını kurtarsın ya da acı çekmeden,kısa vadede ölmek için dua etsin. Çünkü o dehşet günlere erisenler o görüntüler karşısında aklını kacırabilir.Düsünsenize Anubis elinde kamçı, sizi önüne katmış ya da piramitlerdeki diğer varlıklar bir bir karşınıza dikiliyor.Umarım elli yıldan önce bunlar olmaz da bizlerde tek tek doğal yollardan ölürüz.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Evet yapabiliyorum fakat ben enerjiyi verdikten 2 gün sonra felan oluyor hemen olmuyor ama 2 gün sonra mutlaka oluyor o yüzden korkuyorum ve yapmıyorum.
Titreşim yaratıyor olmalısınız? Bunu isteyerek frekansını enerjisini nasıl ayarlıyorsunuz? evde cam mam kalmaz :I