Marbas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
ee benim bugün onunla görüşebilmem mümkünmüdür

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
ona şunu söyle ifritleri yakan bir meleğin olayına şahit olduğunu söyleyen bir adam var bu olaydan sağ cıkmak mümkün olabilirmi ve böyle birşey olabilirmi

evet kardeşim marbas hakkında bilgi sahibi oldum ve sealini defterime yazdım ancak bu seal doğru olabilimi

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
İstersen özel mesaj aracılıgı ile bi sekilde yardımcı olmaya calısırım.

Yardımınızı forumdan yapmanız daha iyi olacaktır, böylece diğer üyelerimiz de faydalanmış olurlar. Yardım etmek istiyorsunuz çok güzel, ancak sizin üyemizi doğru yönlendireceğinize kefil olamayız. Buradan bilgi verirseniz, konuda bilgi sahibi kişiler de fikirlerini söyleyebilirler.

Bakın Site kurallarında Urumhamatahayil'in yazmış olduğu kuralın linki ve içeriği.

http://www.gizlimabet.com/threads/11428-Üyelerin-Mail-Ve-Telefon-Alışverişi

"Sevgili arkadaşlar, sitede özellikle büyü yaptırmak istiyorum. Sevgilimden ayrıldım ne olur bana yardım edin diye mesaj yazan üyelerimize bazı üyeler, özel mesajda ben yardımcı olurum diye telefon ve mail adreslerini veriyorlar. Bu kesinlikle yasaktır. Bunu yapan, yasaklı listesine alınır.
Eğer aranızda yeteneklerine güvenen kişi varsa bana söylesin, kişiyi değerlendireyim. Sonra ihtiyaç sahiplerine yönlendireyim ama güvenliği konusunda emin olmadığım bir kişinin sitem üstünden rant elde etmesine izin veremem."

aşk1

Banlı Kullanıcı
şimdi bence en önemli sorumuz melek ifrit yakar mı? yoksa beynin o an ki insana oynadığı bir rol müdür?

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Olabilir bazı kaynaklarda meleklerden bilgi çalarken yakalanan cinleri melekler bir enerji topuna dönüştürerek yakarlar sanırım forumda böyle bir konuda vardı bu olaydan sonra araştırmıştım

aşk1

Banlı Kullanıcı
Olabilir bazı kaynaklarda meleklerden bilgi çalarken yakalanan cinleri melekler bir enerji topuna dönüştürerek yakarlar sanırım forumda böyle bir konuda vardı bu olaydan sonra araştırmıştım

evet öyle bir şeyi şundan dolayı biliyorum. Dininiz ne bilmiyorum ama paylaşmak istedim.

CİNN 8. Doğrusu biz (cinler), göğü yokladık, fakat onu sert bekçilerle, alev huzmeleriyle doldurulmuş bulduk.
CİNN 9. Halbuki, (daha önce) biz onun bazı kısımlarında (haber) dinlemek için oturacak yerler (bulup) oturuyorduk; fakat şimdi kim dinlemek isterse, kendisini gözetleyen bir alev huzmesi buluyor.
CİNN 10. Bilmiyoruz, yeryüzündekilere kötülük mü murat edildi, yoksa Rableri onlara bir hayır mı diledi?

ama sizin olayınız çok farklı siz gayb değilsiniz siz bir insansınız neden melekler sizi korumak için böyle bir yapmış olabilir ki?
yapmışsa bile bunu nasıl başardınız çünkü bu birçok kişi için süper bir buluş olur.
bunla birçok kişi kurtulabilir sizin gibi.
benim anlamadığım çok şey var önceki konunuzda şey diyordunuz bir kadın aracılığıyla bu konudaki başlıktaki varlık aracılığıyla bir şey öğrendiğinizi öğrenmenizin karşılığında varlığın sizden enerjinizi istediğinden söz etmişsiniz. neden enerjinizi vermek zorunda kaldınız acaba diğer insanlarda o kadının çağırdığı varlıktan bilgi alınca karşılığında bir şeyler mi istiyor varlık. karışık anlamadığım yerler sizin konunuzda. özelliklede her şeyi öğrenme gereksinimiz neden yapıyorsunuz bunu. bitmiş gitmiş diyip bırakmak yerine onlardan yardım almak mı istiyorsun amaç ne yani sadece merak gibi gözükmedi bana sizin durumunuz.

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
:D evet cin suresinin o ayetleri bugün okudum daha ve o varlığın söylediyi şey senin fazla şanslı olduğundu sonradan bana büyücü böyle bir açıklama yaptı melekler gökyüzünden bazı günler belirli işler için inerler sizin çağırdığınız vakit inerkenki vakit olabilir (yani melekler inerken biz ifriti çağırmışız salavatlar getirip içimzden Allahım bize yardım et demişiz melekler bunu duyunca gelmişler )bu şekilde olduğunu söyledi ve büyücü çağırmadan önce bana çağıracağım varlık senin sorunu cevaplar ancak soruna göre bedeller ister dedi bunu bir anlaşma gibi görmelisin işini bitirip gider dedi ben tamam dedim sonra çağırdık zaten benden enerjimi istedğinde enerjimi verdim varlık resmen beni kandırmış yani enerjini vermessen seni öldürürüm hesapları yokmuş ortdada bunu sonradan öğrendim seni öldüremeyeceği kadar bir enerjin var dedi bunu göze alamaz dedi büyücü

sadece merak gibi derken tam anlamadımda açarmısınız biraz

aşk1

Banlı Kullanıcı
sizde yani baya baya tehlikeye atmışsınız kendinizi kadına sen çağır varlığı önemsiz karşılık marşılık istemesi gibi bir şey yapmışsınız :D aferim.
bi yorumunuzda merak ediyorum öğrenmek istiyorum diyordunuz ben bunun sadece merakla bitmeyeceğini düşünüyorum sizin için.
umarım zarar görmezsiniz :)

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
evet inşallah zarar göremeyiz ben bu enerjimi bir kullanabilsem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...