Manevi hekimlik için okunacak dua

ruban

Kayıtlı Üye
Aşağıdaki esma’yı çokça zikretmeye devam eden kimseler,ellerini bir hastanın üzerine koyduklarında Allah’ın izniyle şifa bulurlar.

Okunacak esma: “Ya mübdiel beraya ve müiydiha ba’de fenaiha bi kudratih.”

asterix

Kayıtlı Üye
Okuyan kişde hayrı olurmu acaba,çünkü herkesde azda olsa hastalık vardır yada her an oluşabilir.

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
YA MÜBDİE'L BERAYA VE MUİDE MA BA'DE FENAIHA BİKUDRETİHİ.

Doğru yazılışı yukarıda yazdığım gibi olacak.
YAYÂ MÜBDÎE'L BERAYA VE MUİDE MA BA'DE FENAIHA BİKUDRETİHİ

34,isim «YÂ MÜBDÎE'L BERAYA VE MUİDE MA BA'DE FENAIHA BİKUDRETİHİ» • İlâhî isimlerden bîr ism-i şerif de«El Karib» dir. Yani Hak Teâlâ ilmi ve kudreti üe mukadderata cümle mevcudatdan karibdir. Bu ism-i şerif laf zan Esmai Hüsna sayısından ha-riçdir. Ama mânâ bakımından dahildir. Bundan başka çok esmaullah vardır ki; ifade ettiği mânâ Esmâül Hüsna'ya dalüldir. Gerçi bu ism-i şerifin ismullahdan olduğu sünnetde sarîhdir. Kur'an'da da vâkidir. Manâsı: Ey kudreti celâliye ve cemâliyenin, ilim ve iradeti kemaliyenin tam ihatasıyla bütün mukadderata karib olan, dualara icabet eden Allahım!

ruban

Kayıtlı Üye
olur tabi milete şifa verirken kendin marumu kalcan denedim bunu ben şifa vercegin kişinin vucut ısıcı aniden ısınıyor sora rahatlıyor arızı sızısı kesiliyor mikren hastasında tecübe etim arsı kalmadını söyledi