Majisyen Olmak İçin

sara06

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Konu hakkında forumdan bilgi aldım ve bu aşamadan sonra da forumdan bilgi alarak bu konuda ilerlemeye devam edeceğim fakat değişen ara yüze tam anlamıyla uyum sağlayamadığım ve zaten sitede de yeni olduğum için sitenin içerisinde bulamadığım birkaç maddeyi buradan sormak istiyorum:

1-Majisyen olmak isteyen kişinin usta bir majisyen tarafından eğitilmesine gerek var mıdır yoksa internet üzerinden bulunan bilgiler ışığında kişi majisyen olabilir mi?

2-Eğer kişi kendi kendine İnternet ve kitaplar vasıtası ile majisyen olabiliyor ise usta biri tarafından eğitilmiş bir majisyenle arasında farklar olur mu?

3-Majiye giriş hakkında detaylı bir araştırma yaptım araştırmama devam da edeceğim fakat tam anlamı ile hiçbir şekilde şu sorumun cevabını alamadım "maji de kişinin kendini geliştirmesi için yıllar gerekiyor, nefes egzersizleri ve giriş basamağı bile yılları alıyor. O halde büyü yapmak için tüm bu ritüellerin bitmesini mi beklemek gerekir yoksa kişi majiye giriş basamaklarında büyü gibi uygulamaları yapmalı mıdır?"

4-Kendimi bu konuda geliştirebileceğim, tüm bilgilerin toplu biçimde verildiği ve mutlaka okuyup uygulamam gereken kitaplar var mı? (Pdf de olabilir)

5-Gerçekten azimle ilerlemek istiyorum, tüm aşamalardan geçmek ve bu aşamaları parça parça yapmamak konusunda kararlıyım ama yapılması gerekenleri aralıksız uyguladığım ve kendimi geliştirdiğim takdirde daha kısa zamanlar içerisinde ilerlemiş olmam mümkün mü yoksa belirli bir süresi var mı?

6-Maji üzerine çalışan bir kişi aynı zamanda cadılık üzerine de uğraşabilir mi?

7-Henüz yeniyim ve yolun başındayım bana verebileceğiniz güzel tavsiyeler ve ilerlemem için söylemek istedikleriniz varsa hepsini dinleyebilirim.

Not: Majisyen olan ya da çalışmalarını yapan kişiler buradan ya da mesaj vasıtası ile bana bilgi ve deneyimlerini aktarıp yönlendirirse çok sevinirim.

İyi forumlar.

K_kop

Kayıtlı Üye
Bence kavanozdan okyonusa cikmak için var.Usta denilen kiși zaten üst seviye bir yolcu oluyor.Bana bazı șeyler öğreten birisi vardı daha yüzümu gormeden hayatımı saymisti bana harika biriyfi ama yollarimiz ayrildi.

Son düzenleme:

sara06

Kayıtlı Üye
Bence kavanozdan okyonusa cikmak için var.Usta denilen kiși zaten üst seviye bir yolu oluyor.Bana bazı șeyler öğreten birisi vardı daha yüzümu gormeden hayatımı saymisti bana harika biriyfi ama yollarimiz ayrildi.
Peki bu tür kişileri nerden bulabilirim

sara06

Kayıtlı Üye
Bunu soran bir kișinin temel bir bilgi birikimi yoktur zaten.Arastir oku öğren.

Çok haklısınız dört yanım majisyen ile çevrili, bu konuda bana yardımcı olacak sınırsız forum var, hatta majisyenler çıkıp ben usta majisyenim majiye merakı olan varsa eğiteyim diyor fakat ben kabul etmiyorum. Bilgi birikimimi sorgulayacak kadar konunun uzmanı olduğunuzu sanmıyorum soruya cevap verecekseniz verin aksi halde boş yorum yaparak azim kırmaya kalkışmayın. Sorduğum soruyla verdiğiniz son cevap alakasız, boşuna tek bir yorum daha yapmazsanız iyi olur.

İyi forumlar.

K_kop

Kayıtlı Üye
Çok haklısınız dört yanım majisyen ile çevrili, bu konuda bana yardımcı olacak sınırsız forum var, hatta majisyenler çıkıp ben usta majisyenim majiye merakı olan varsa eğiteyim diyor fakat ben kabul etmiyorum. Bilgi birikimimi sorgulayacak kadar konunun uzmanı olduğunuzu sanmıyorum soruya cevap verecekseniz verin aksi halde boş yorum yaparak azim kırmaya kalkışmayın. Sorduğum soruyla verdiğiniz son cevap alakasız, boşuna tek bir yorum daha yapmazsanız iyi olur.

İyi forumlar.
4 yaniniz usta majisyenle dolu ve sizi eğitmek istiyor.Zaten usta bir majisyen gel seni egiteyim demez ve usta majisyenligini açıklamaz enerjisinden siz anlarsınız.Sayısız forum :) Sevgi ve isikla kalin.

sara06

Kayıtlı Üye
Diğer maddeler hakkında bilgi sahibi olan biri var mı

eses4155

Kayıtlı Üye
kimdi o bana bilgilerini verirmisin ulaşmak istiyorum :( zor bi durumdaym lütfen

sara06

Kayıtlı Üye
Diğer maddeler hakkında bilgi sahibi olan kimse yok mu?

metalhead426

Kayıtlı Üye
Ben kesinlikle usta bir majisyenden yardım alınması gerektiğini düşünüyorum. Uğraşacağınız şey sıradan bir ilim değil, bir müzik aleti öğrenmiyorsunuz İnternet, kitap yeterli olsun. Tabiki okumak, kafanızda bir şeyleri oturtmak çok önemli. Ayrıca evrensel enerji kanallarından(reiki gibi) birine inisiye olmanızı öneririm tabi niyetiniz ne şifa mı bilmiyorum. Çok sevdiğim bir kitap var - o'na dair sistem ve enerji- bu kitabı okuyun derim

sara06

Kayıtlı Üye
Ben kesinlikle usta bir majisyenden yardım alınması gerektiğini düşünüyorum. Uğraşacağınız şey sıradan bir ilim değil, bir müzik aleti öğrenmiyorsunuz İnternet, kitap yeterli olsun. Tabiki okumak, kafanızda bir şeyleri oturtmak çok önemli. Ayrıca evrensel enerji kanallarından(reiki gibi) birine inisiye olmanızı öneririm tabi niyetiniz ne şifa mı bilmiyorum. Çok sevdiğim bir kitap var - o'na dair sistem ve enerji- bu kitabı okuyun derim

Güzel tavsiyeler, çok teşekkür ederim. Başka tavsiyeleriniz var ise (gerek kitap gerek çalışma prensibi) bu konularda da fikrinizi almak isterim.

metalhead426

Kayıtlı Üye
Maji demişsiniz ama iki türlü majisyen vardır. 1-nar yolunda olan 2-nur yolunda olan. Yani kötü ve iyi gibi. Eğer niyetiniz şifaysa nur yolunu seçiyorsanız Barbara Ann Brennan kitaplarını tavsiye edebilirim.

metalhead426

Kayıtlı Üye
Tabi
Maji demişsiniz ama iki türlü majisyen vardır. 1-nar yolunda olan 2-nur yolunda olan. Yani kötü ve iyi gibi. Eğer niyetiniz şifaysa nur yolunu seçiyorsanız Barbara Ann Brennan kitaplarını tavsiye edebilirim.
Tabi niyetiniz ne olursa olsun okuyacağınız her şey sistemi anlamanız için faydalı olur bu kitapları okumanızı tavsiye ederim kesinlikle