Maddelerle Translar Görmek ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Arkadaşlar bazı maddeler kullandım ara sıra kullanmaya devamda ediyorum. Sormak istediğim şu ki maddeyi çekiyorum çekiyorum ardından ortam değişiyo biz buna kendi aramızda trans diyoruz. Belki yanlış yorumluyoruz. Örnek vereceğim bi anda ortamın rengi mekan falan değişiyo mesela oturduğum yer viraneyken parise dönüveriyo ve dokunduğumda bile aynını hissediyorum. Ya da arkadaşımla aynı şeyleri yaşamak istiyoruz aynı olayın içine giriyoruz beraber bişeyler görüp beraber kafasını yaşıyoruz. Bu gördüklerimiz neler ? Gözümüzden parmak uçlarındaki sinirlerimize kadar o ortamda oluyoruz 10-15 saniye sürüyo bize baya uzun geliyor. Bana bunu açıklayacak bu konuda bilgili kişiler var mı ?

Admin notu: Uyuşturucu maddeler beyin kimyasını değiştirir. Bu nedenle sanrı görürsünüz. Bir trans haline neden olmaz. Trans kendini kaybetme değil tam ve bütün farkındalık halidir. Madde kullanıldığında her hangi bir majikal çalışma yapamazsınız her hangi bir varlık ile iletişime giremezsiniz. Çünkü tüm bu işlemler için farkındalık gerekir.

Yaşı küçük arkadaşlar yazdıklarınızdan etkilenebilir ve madde kullanmayı deneyebilir. Madde kullanımın hiç bir konu hiç faydası yoktur. Beyin deki nöronların ölmesine neden olur ve beyin hücreleri öldüğünde asla yenilenmez, sosyal psikolojik zararları ile birlikte fiziksel zararlara neden olur. Her geçen gün bu zararlar artar.

Erken yaşta zihinsel ve fiziksel sakatlanmalara ve ölümlere neden olabilir. Masum, ya da zarar vermeyen uyuşturucu madde yoktur. Hele ki kimsayal içeren maddeler dahada zararlıdır.

Gerçeklerden kaçma, cesaretli olma, kendini iyi hissetme, farklı şeyler görme, eylenceli bulma size hoş gelen kısımları olabilir Bununla birlikte bu türlü size hoş gelen şeyler için zararsız pek çok yöntem vardır. Spor yapmak gibi.

Bu türlü maddi konu ne olursa olsun asla kullanmayınız, ailenizden, arkadaşlarınızdan, öğretmenlerinizden size destek olmasını isteyerek vakit kaybetmeden bir uzmandan yardım olarak, madde bağımlılığından kurtulunuz.

Konu yanlış bilgi içererek özendirmeye yol açarak kişilerin maddi fiziki, ruhsal ve manevi zarar görmemesi için daha kapatılmıştır.

mysen13

Kayıtlı Üye
Çektiğin madde bir tür yapıştırıcı sanırım :) Genelde gördükleriniz beyninizin oyunudur yani halüsinasyon diyebiliriz , Fakat size şunu söyleyebilirim ki adım kadarda eminim ; o uçucu maddelerin bazıları varlıklara açılan kapı olabiliyor (denenmiştir ) Eğer o yapıştırıcı maddeyse ilkde kulaklarınız çınlar sonra farklı şeyler görürsünüz o an bunun gerçek olduğunu düşünebilirsiniz ..
Not : İnsanın kafası güzel olunca bazı varlıklarında dalga geçmesi kolaylaşıyor :) Sevgiyle

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Çektiğin madde bir tür yapıştırıcı sanırım :) Genelde gördükleriniz beyninizin oyunudur yani halüsinasyon diyebiliriz , Fakat size şunu söyleyebilirim ki adım kadarda eminim ; o uçucu maddelerin bazıları varlıklara açılan kapı olabiliyor (denenmiştir ) Eğer o yapıştırıcı maddeyse ilkde kulaklarınız çınlar sonra farklı şeyler görürsünüz o an bunun gerçek olduğunu düşünebilirsiniz ..
Not : İnsanın kafası güzel olunca bazı varlıklarında dalga geçmesi kolaylaşıyor :) Sevgiyle

Evet madde uçucu madde. Kesinlikle şunu söyleyebilirim ki okadar şey kullandım ve bu uçucu madde kadar iyisini görmedim. Bu uçucu maddeyle gördüğüm varlıklarda var. Bir demona davet yapmaya çalıştım tabi doğal olarak getiremedim. Sonra transımda o demonu tarif edildiği şekilde gördüm. Geldi, hadi şimdi geri git dedim :) Trans acıtıydı sağ tarafım yanmıştı resmen :) Korkmadım diyebilirim kafamızı yaşıyoruz gördüklerimizi hatırlayıp gülüyoruz :)

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci

Ayrıca dediğin gibi bir öksürük oluyo kulaklarım çınlıyo ses kulaklarımda yankılanıyo. Aha girdim diyorum sonra başlıyorum kovalamacaya :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Uyuşturucu maddeler beyin kimyasını değiştirir. Bu nedenle sanrı görürsünüz. Bir trans haline neden olmaz. Trans kendini kaybetme değil tam ve bütün farkındalık halidir. Madde kullanıldığında her hangi bir majikal çalışma yapamazsınız her hangi bir varlık ile iletişime giremezsiniz. Çünkü tüm bu işlemler için farkındalık gerekir.

Yaşı küçük arkadaşlar yazdıklarınızdan etkilenebilir ve madde kullanmayı deneyebilir. Madde kullanımın hiç bir konu hiç faydası yoktur. Beyin deki nöronların ölmesine neden olur ve beyin hücreleri öldüğünde asla yenilenmez, sosyal psikolojik zararları ile birlikte fiziksel zararlara neden olur. Her geçen gün bu zararlar artar.

Erken yaşta zihinsel ve fiziksel sakatlanmalara ve ölümlere neden olabilir. Masum, ya da zarar vermeyen uyuşturucu madde yoktur. Hele ki kimsayal içeren maddeler dahada zararlıdır.

Gerçeklerden kaçma, cesaretli olma, kendini iyi hissetme, farklı şeyler görme, eylenceli bulma size hoş gelen kısımları olabilir Bununla birlikte bu türlü size hoş gelen şeyler için zararsız pek çok yöntem vardır. Spor yapmak gibi.

Bu türlü maddi konu ne olursa olsun asla kullanmayınız, ailenizden, arkadaşlarınızdan, öğretmenlerinizden size destek olmasını isteyerek vakit kaybetmeden bir uzmandan yardım olarak, madde bağımlılığından kurtulunuz.

Konu yanlış bilgi içererek özendirmeye yol açarak kişilerin maddi fiziki, ruhsal ve manevi zarar görmemesi için daha kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...