Mabet'den komik kareler :D

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
Uyarı niteliğinde olan yoruma istinaden verilen yanıt beni çok güldürdü.
Bazen gerçekten hiç uyarılmayacak şeyler için mod bile olmayan kullanıcılar bir çok kişiyi ikaz ediyorlar, ya da yapılan yanlışları düzelteyim derken, insanları yanlış bilgilendirdikleri oluyor.
Sitede bir örneğine rastlamıştım, bir kullanıcı youtube'dan başka bir link paylaşımı site içinde yapılamaz demiş, sitenin modlarından biri ise, reklam içermeyen videoların belirli adreslerden gönderilebileceğini söylemişti. Ortaya çok ironik bir durum çıkmıştı tabii. :)
Bunu da paylaşmak istedim.

AJA

Elit Üye
Uyarı niteliğinde olan yoruma istinaden verilen yanıt beni çok güldürdü.
Bazen gerçekten hiç uyarılmayacak şeyler için mod bile olmayan kullanıcılar bir çok kişiyi ikaz ediyorlar, ya da yapılan yanlışları düzelteyim derken, insanları yanlış bilgilendirdikleri oluyor.
Sitede bir örneğine rastlamıştım, bir kullanıcı youtube'dan başka bir link paylaşımı site içinde yapılamaz demiş, sitenin modlarından biri ise, reklam içermeyen videoların belirli adreslerden gönderilebileceğini söylemişti. Ortaya çok ironik bir durum çıkmıştı tabii. :)
Bunu da paylaşmak istedim.

Çok komik bir kare olmuş :D

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Hepsi güzeldi. Fiber internetten başka. O şaka yapmıştı sadece :) 4 Cü Mehmet harikaydı, hamile mi??? :biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester:

guneş4

Kayıtlı Üye
Adminler şu anda ne yaptığımızı biliyor mu? sorusuna bittim arkadaş belki ciddiydi ama komik olmuş özellikle cevap harika :)

Ori

Kayıtlı Üye
YOK ARTIK :D

1044081_10200899118377014_306304217_n.jpg

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
hahaha karnım ağrıdı be gülmekten:cheers2:

Isla

Kayıtlı Üye
Hepsi eğlencelydi teşekkürler hazırlayan arkadaşa:)

Ori

Kayıtlı Üye
Ne zamandır birşey göremiyorum. Yok mu sizde birşeyler arkadaşlar. :)