lütfen yardımmm!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.Almila03 kardeşim,yaptığın bütün uygulamaları tamamen bırak.:smash:Sonra üç gün sabah akşam 21 Ayetel kürsi okuyarak kendine nefes et ve önce çektiğin sıkıntılardan bir kurtul.Sonra dileğin için hergün sabah akşam 5 kere elemneşrah leke sadrak suresini oku veya dilediğin şeye doğru okuyup üflersen daha tesirli olur.

almila03

Kayıtlı Üye
Sn.Almila03 kardeşim,yaptığın bütün uygulamaları tamamen bırak.:smash:Sonra üç gün sabah akşam 21 Ayetel kürsi okuyarak kendine nefes et ve önce çektiğin sıkıntılardan bir kurtul.Sonra dileğin için hergün sabah akşam 5 kere elemneşrah leke sadrak suresini oku veya dilediğin şeye doğru okuyup üflersen daha tesirli olur.

Çok teşekkür ederim Semiyail kardeşim.ilk defa niye böyle yaptın yada bunları yaptıysan bu olur şuna niyet etmeliydin demek yerine bunları yapmalısın deyip akıl verdiniz.Dediklerinizi yaptım ben okumayı da bıraktım hemen zaten ve okumayı bıraktığım günden bu güne kadar Ayetel kürsi Yasin inşirah suresi ve yanında bir çok süre okudum tövbe edip dua ettim.Çok şükür düzeldi aramız.Buda bana güzel bir ders oldu tabi :) yanlız içimdeki huzursuzluk ve korku geçmedi tam olarak ben Ayetel Kürsi yi okumaya devam ediyorum ve geçinceye kadar da okuyacagım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...