lütfen yardımcı olabilirmisiniz??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Belladona

Banlı Kullanıcı
Sevgili oneblood, sizi anlıyorum ve bir an önce "daha iyi bir duruma" dönmenizi yürekten diliyorum.

kikirik

Kayıtlı Üye
şu sitenin içine içeriğine baktığımızda yarım istemeler sevilen birine ulaşma ya da güç elde etme ile ilgili kısaca bu iki ana başlığa ayırabiliriz sanırım. Başımdan geçen bir şeyi anlatmak istiyorum sadece yargısız okuyun lütfen . Birinden hoşlanıyodum onun da benden hoşlandığını seziyodum. Geleceği her zaman merak eden biri olmuştum. Ve olayları kontrol etmeyi seven bir yapım var derken fal baktırmaya tarot kahve yıldızname durugörü vs...hepsinde de kişiyle iyi şeyler olacağını hatta nişanlılıl evlilik vb söylediler. Bu bana artı bir güven verdi ve doğal akışında olan bir şeyi kendi ellerimle mahvettim. Farlı şeyler de denedim ne yaptıysam olmadı. Hala bu fal bakma ve baktırma merakımı yenenmemiş durumdayım. Ama görüyorumki bana çok şey kaybettirdi. Bence baktırılmalı ama etkisinde kalınmamalı. işte ben bunu yapamıyorum. Sözü edilen arkadaşımız da türlü şeyler yapmıştır kavuşmak için. Neden bişeyleri kabullenemiyoruz bence asıl sorun bu? Kabullneseydik o 6 yılını ben de neredeyse 1 yılımı harcamazdım ve kendimi üzmezdim...Kabullenmeye nasıl çalışabiliriz mantığıyla anlatabilecek olan arkadaşımız varsa sevinirim...hepinize saygı ve selamlarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...