Lütfen yardım edin sevdiğim kişiyi nasıl kendime çekerim.

Bunny3tears

Kayıtlı Üye
Merhaba en yakın arkadaşımdan A, sevdiğim kişiden ise B şeklinde bahsedeceğim. A ile çok yakın arkadaştık, onun da bir arkadaşı vardı ve o kişi de B'ydi. A insanları yönetmekten hoşlanan birisiydi ve B'ye kölesi olarak hitap edip ayak işlerini yaptırıyordu. A kişisi 2 ay önce beni sevdiğini söyledi fakat ben kendisine karşı o şekilde hissetmiyordum. B'ye ise ne hissettiğim hakkında bir fikrim yoktu. A'ya üzülmesini istemediğim için yakın davrandım, elimden geldiğince de ona onu o şekilde görmediğimi anlatmaya çalıştım fakat hep ağlıyordu veya sinirleniyordu. Ben B ile arkadaş olmak istediğimi söylediğimden beri bana B'yi kötüleyip durdu, dünyadaki herkesle arkadaş olabileceğimi fakat onunla olmama izin vermeyeceğini söyledi. Fakat ileriki zamanlarda ben B ile arkadaş oldum. B benim gibi insanlarla iletişimde kötü birisi ve bizim sınıfımıza gelemiyordu çekindiği için. Ben de onunkine gidemezdim aynı şekilde. Bu yüzden hep okul günü bitsin de servisinden ona el sallayayım diye beklerdim. Bir zaman sonra WhatsApp üzerinden konuşmaya başladık. Her akşam nasılsın yazardım ona ve böylece konu uzar giderdi. O üzgün olduğunda ben de üzülürdüm sevinirse ben de sevinirdim. Benden kısaydı ve onunla konuşması beni çık mutlu ediyordu, ne zaman görsem koşup sarılasım koruyasım geliyordu. Daha sonra A ile ben B'ye yakın davranıyorum diye uzunca süre kavga ettik. B, A'yı çok seviyordu ve o ne derse yapıyordu. Bir arkadaşım da ısrar edince B'yi sevdiğime ikna oldum ve bunu A'ya söyledim. İlk başta aramıza artık gitmeyeceğini söyledi fakat B'yi normalde sınıfımıza almaz iken 1 saat içinde can ciğer oldu ve gözüme soka soka beraber dolaşmaya başladılar, B'nin yanına başka kızlar da getirdi. Bir gün sonra A beni artık bir yabancı olarak göreceğini ve benim B ile olan iletişimimi kesmemi istedi. B'ye söylerse zaten B'nin direk keseceğini söyledi. Eve döndüğümde B bana engel atmıştı. Ben ise günlerdir amaçsız bir biçimde ağlıyorum. B'nin de beni sevmesini, A ile arasını bozup tekrat benim arkadaşım olmasını istiyorum. Elimde B'nin bir tutam saçı var. Şu ana kadar başkaları için yaptığım aşk büyüleri de oldu fakat daha önce hiç kendim için yapmadım. Sizce ne yapmalıyım? B'yi gerçekten çok seviyorum ve A'yı da en yakın arkadaşım olarak sevdim. Keşke aramız hiç bozulmasaydı ama geçmişe geri dönemiyorum. B'nin bana olan engeli açmasını istiyorum, bu anlattıklarım için bir büyü bileniniz var mı?