Lutfen bize yardim edin

gocebetosbaga

Kayıtlı Üye
Bu siteye nasil ulastim bilmiyorum. Umuyorumki anlatacaklarim burada bir isik bulabilir. Esim 45 yasinda ben 35 yasindayim. Mart ayinda bir eve tasindik ve esimde sorunlar basladi. Bir gece henuz ikimizde uyumamisken esimin ustunden yorgan havalandi ve odadan ikimizde kactik o gunden beri esimde cok yogun bir enerji var. Biz modern bir ciftiz bu tur konularla pek ilgimiz yoktu. Fakat onda cok buyuk degisiklikler var aylardir. Baslarda cin musallati oldugunu dusunduk. Ruhsal ve fiziksel belirtileri bu yondeydi.ben her ne kadar inanmasamda gozumun onunde surekli aci cekiyor adam. Cok caresizim. Hocalara camilere dergahlara medyumlara doktorlara acillere gidip duruyoruz hic bir sonuc yok.
İnsanlarin yuzune bakarak gecmis ve gelecegi gorebiliyor. Surekli enerji patlamasi yasiyor. Fakat bu durum onu tuketiyor. Zaman zaman kriz geciriyor ve acillik oluyor.basini kollarini sallayarak garip sesler cikariyor bazi videolarini cektim doktorlara gosterdim.enerjisinin bunyesinin onune gectigini soylediler sadece. Tum tahlil ve tetkikleri yapildi hic bir saglik problemi yok.bir suredir ben tanriyim diyor buna inaniyor ve hatta bir kitap yazmaya basladi, tanri olarak. Lutfen inanin. Ne yapacagimi bilmiyorum. Suan uyuyor. Arada uyaniyor kafasini sallayarak hiriltli sesler cikariyor ve birseyler yaziyor sonra kutsal bir kitap gibi defteri opuyor ve uyuyor
Farkli bir dilde konusuyor

hasan06

Kayıtlı Üye
Bu siteye nasil ulastim bilmiyorum. Umuyorumki anlatacaklarim burada bir isik bulabilir. Esim 45 yasinda ben 35 yasindayim. Mart ayinda bir eve tasindik ve esimde sorunlar basladi. Bir gece henuz ikimizde uyumamisken esimin ustunden yorgan havalandi ve odadan ikimizde kactik o gunden beri esimde cok yogun bir enerji var. Biz modern bir ciftiz bu tur konularla pek ilgimiz yoktu. Fakat onda cok buyuk degisiklikler var aylardir. Baslarda cin musallati oldugunu dusunduk. Ruhsal ve fiziksel belirtileri bu yondeydi.ben her ne kadar inanmasamda gozumun onunde surekli aci cekiyor adam. Cok caresizim. Hocalara camilere dergahlara medyumlara doktorlara acillere gidip duruyoruz hic bir sonuc yok.
İnsanlarin yuzune bakarak gecmis ve gelecegi gorebiliyor. Surekli enerji patlamasi yasiyor. Fakat bu durum onu tuketiyor. Zaman zaman kriz geciriyor ve acillik oluyor.basini kollarini sallayarak garip sesler cikariyor bazi videolarini cektim doktorlara gosterdim.enerjisinin bunyesinin onune gectigini soylediler sadece. Tum tahlil ve tetkikleri yapildi hic bir saglik problemi yok.bir suredir ben tanriyim diyor buna inaniyor ve hatta bir kitap yazmaya basladi, tanri olarak. Lutfen inanin. Ne yapacagimi bilmiyorum. Suan uyuyor. Arada uyaniyor kafasini sallayarak hiriltli sesler cikariyor ve birseyler yaziyor sonra kutsal bir kitap gibi defteri opuyor ve uyuyor
Farkli bir dilde konusuyor
öncelikle geçmiş olsun. k bakmayın buraya bazıları konularla dalga gecerek yazdıkları için her konuya cevap vermiyorum cevap verdiklerime de sormak istiyorum . ( affınıza sığınarak ) eger bu anlattıklarınız doğru ise ifrit musallat olmuş olabilir. ifret demek cinlerin yani bedeni olmayan ruhsal varlıkların kişiyi ele geçirerek ( genellikle büyü yapılarak olur ) kişiyi etkisi altına alır. ve o kişi artık eşiniz değildir. nasıl anlatsam acaba şöyle anlatayım eşinizin bedeni sadece kabuk ruhu da o varlık tarafından ele geçirilmiş o yüzden muhtemelen sizi tanımayacaktır. size önceden gösterdiği sevgiyi kullandığı sözcükleri size bakışları tamamen değişecicektir. musallatların da pek çok nedeni ve sebebi vardır. ( bana özelden büyü yapma yada büyü bozma gibi sorular sormayın form kurallarını okuyun )

Asag2

Kayıtlı Üye
Peki kişi musallatdan kurtulması için ne yapması gerekir ve bunu anlamıyorsa kocasının nasıl bir yol çizmesi gerekir

D

DAİMON

Bu kadar garip hallere bürünüp bedenine bile hakim olamayan bir nevi canavarlaşmış bir kişi neden hala size zarar vermez onu da ben anlamıyorum.

Ve daha önce böyle şeylerle alakanız yoksa nasıl aynı evde korkmadan durabiliyorsunuz?

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Bu dünyada bizden başka varlıklar da var. Bir çoğu ademoğluna düşman, şeytan tarafından saptırılmış.

Rukye ayetlerini dinletip, tepkilerini modern bir şekilde ölçerseniz herhangi bir musallat durumunu tanılayabilirsiniz.

Creative34

Kayıtlı Üye
Yüksek benliğiyle iletişime geçmiş olabilir herşeyi cin ruha bağlamayın içsel rehberlerimiz var bazılarımız onu harekete geçiremeyiz eğer söZünü dinliyorsa eşiniz söylediğim şu sözü söylesin yüksek benliğim bedensiz varlıkların enerji alanıma girmesine izin vermiyorum hepimizin içsel rehberi farklı reaksiyon başka olur

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Şunu kabul etmek lazım öncelikle ortalıkta hoca medyum diye dolaşan çok kişi var ancak onlar gerçekten işinin ehli kişiler değil sağdan soldan duyuklarıyla insanları sömürüyorlar sadece.Herşeyden önce yaşadığınız ev ile bağlantılı bir durum olabilir.Kişinin durumuna göre arınma korunma işlemleri yapılabilinir.Birde site adminlerimizden yardım isteyin.Başvuracağınız kişiler herzaman birilerine yardımı dokunabilmiş kişiler olmalıdır bu tür kişilerde ancak tecrübeyle bulunabilinir mesela ahmet mehmet musallat durumu yaşamış filanca hocaya gidip şifa bulmuş gibi tavsiyeler ile gerçekten ehil kişileri bulabilmeniz mümkündür.Buda derin bir araştırma konusudur

gocebetosbaga

Kayıtlı Üye
Suan sizlere icinde bulundugum psikolojik durumu anlatmam imkansiz elimden geldigince guclu ve yaninda durmaya calisiyorum. Konuyla ilgili cevaplariniz icin trsekkurler. Fakat tek tek yanit verebilcek durumda degilim.mazur gorun lutfen.
Surekli manevi hislerden enerjiden ve kendinin tanri oldugundan bahsediyor

Maksimilyanuss

Kayıtlı Üye
Gerçekten üzücü bir durum.Öncelikle geçmiş olsun.Anlattığınıza göre eşinizde ifrit musallatı görünüyor.Bedenini ve ruhunu iyice ele geçirmiş ağır bir vaka durumunda.Eşinizin başka dilde konuştuğunu ve kitap yazdığını söylemişsiniz.O başka dilde konuşan ve kitap yazan eşiniz değildir.Acil tedavi olması gerekiyor.İlerde size veya kendine zarar verebilir.Daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir.İşin ehli birine gitmeniz gerekebilir.O da bu zamanda çok zor doğru bir hoca bulmak.Ama iyi bir araştırma ile bulunabilir.Kuranı Kerim okumasını biliyorsanız eşinize okuyun yada Kuran Kerim dinletin.Şunu unutmayın ki eşinizin iyi olması için Kuranı Kerim ile tedavi yöntemini seçin.Harici başka yöntemler yada şeytani yönden yapılan tedavilerin faydası olmaz iyi olamaz Bazı sahte hocaların sözüne inanmayın mesala benim hadimlerim var cinlerim var iyi ederim diyenlere itibar etmeyin.+eşiniz nasıl bir hata yaptıki bu duruma düştü veya düşürüldü ise olayın kaynağını nedenini bulup telafi etmeniz gerekir. ALLAH şifa versin.
ALLAH'ın Has Kullarına Selam Olsun...

gocebetosbaga

Kayıtlı Üye
Allah sizden razi olsun cevabiniz icin. Suan kriz geciriyordu. Uyuyorduk yarin ise gidicez yataktan firladi, surekli adimi bagira bagira evin icinde cirpinmaya basladi. Afedersiniz altina isemis.cok kotu bir karaktere burundu surekli adimi bagirdi.sonra gitti dus aldi abdest almis.ben o sirada bildigim tum dualari okumaya basladim. Ben okumaya baslayinca cok sinirlendi. İlk bas beni evden disari atmakla tehdit etti. Sonralarinda ben okudukca yere kapaklandi

Creative34

Kayıtlı Üye
Allah sizden razi olsun cevabiniz icin. Suan kriz geciriyordu. Uyuyorduk yarin ise gidicez yataktan firladi, surekli adimi bagira bagira evin icinde cirpinmaya basladi. Afedersiniz altina isemis.cok kotu bir karaktere burundu surekli adimi bagirdi.sonra gitti dus aldi abdest almis.ben o sirada bildigim tum dualari okumaya basladim. Ben okumaya baslayinca cok sinirlendi. İlk bas beni evden disari atmakla tehdit etti. Sonralarinda ben okudukca yere kapaklandi
Kendinizi nasıl güvende hisssediyorsunuz o evde metafizik bir. Olay olsa bile iyi bir doktora götürüp psikatri klinik böyle bir durumda nereye kadar idare edeceksiniz