Lütfen bir bakın

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Bugün dolunay ve benim bir kısmım (çok az bir kısmım) kurt. İçim içime sığmıyor, bişeyleri parçalamak, koşmak, kavgaya karışmak, küfür etmek, bağırmak ve daha manyakça şeyler yapmak istiyorum ve sosyal medya yada müzikler kesmiyor ne yapmam lazım? Kanım kaynıyor resmen. Kalbim çok sert atıyor :( ne yapmam lazım bu hisleri yaşamamak için? :(

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bugün dolunay ve benim bir kısmım (çok az bir kısmım) kurt. İçim içime sığmıyor, bişeyleri parçalamak, koşmak, kavgaya karışmak, küfür etmek, bağırmak ve daha manyakça şeyler yapmak istiyorum ve sosyal medya yada müzikler kesmiyor ne yapmam lazım? Kanım kaynıyor resmen. Kalbim çok sert atıyor :( ne yapmam lazım bu hisleri yaşamamak için? :(

az kimyasal kullan yaramaz çocuk

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Güneş, yükselen, yada ay burcun koç sa daha çok etkilenirsin dolunaydan.

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Dönüşmezsin merak etme :) Sakin ol.. Ayrıca diğer konunda bahsettiğin kişiye sağlam bir saldırı yaparsın, ay akrep iyidir bu konularda :)
Biraz kurtluğun, fazlasıyla da upirliğin etkilerindenmiş. Sanırım midemdeki dönüşüm sıvısı harekete geçiyor. Bu her ırkı etkilermiş ve bende sanırım upirliğimi daha aktif kullanacağım ama içim içime sığmıyor sanki regl ağrısı çekiyorum :(
(bu arada regl ağrısını hissettim biliyorum...)

Demre

Kayıtlı Üye
Al eline temizlik malzemelerini, dip köşe evini temizle, dolap içlerine kadar, temizlenmedik, duzenlenmedik tek yer bırakma. Isin bitince guzelce bir duş al, sonra da kendine mis gibi bir kupa lavanta cayi demle, ic. Bak bakalim kurt adamdan eser kaliyo mu ? Bebekler gibi bir uyku cekersin, bana da dua edersin kardesim.