Lunarkinezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Ben lunarkinezide ustalaşmak istiyorum bana eğitimde yardım edecek varmı. Gücü kontrol etmeyi başardığımda teknikler verecek biri varmı ?
Arkadaş diyorki lunarkinezi yaptığında 3 harfliler geliyomuş onlarında haberi olup seni kötü emelleri için kullanacaklar diyo.Evde çığlıklar atcak kulağına fısıldıcaklar diyor.Tüm aileni öldürürler diyor. Şimdi bu doğrumudur.

Bide bana lunarkinezide usta biri yardım etsin usta olmak istiyorum.

biard

Kayıtlı Üye
3 harflileri bilmem de korunmanız güçlü değilse ya da haksız yere zarar verirseniz negatif enerjiler, varlıklar ve özellikle olaylar karşısında zorlanacağınız kesin.

@Y$e

Kayıtlı Üye
Bedensiz varlıkların insanlara zarar verebildikleri doğru. Ancak bu rahatsız edilme olayı tüm ailenizi öldürmeye kadar gitmez. Rahatsız edilme benim bildiğim kadarı ile psikolojik olarak gerçekleşiyor. Mesela dokunma hissi, bir takım sesler duyma, uykunuzda bedensiz varlıklarla ilgi rüya görmek gibi. Bedensiz varlıklar sizin kullandığınız negatif enerjiyi sezip bulunduğunuz ortama girebilirler; bir nevi merak ederler çünkü. Ancak bedensiz varlıkların çoğu geçer gider; ortama sinen bazı varlıkları ise bulunduğunuz alandan kovmak için güçlü bir korunmaya ihtiyacınız olacak demektir.
Bence bedensiz varlıklardan ziyade düşünmeniz gereken şey negatif enerji ile çalışmanın sizi yıpratacağıdır. Negatif enerjiyle çalışmak zor ve yorucudur. Karşınızdaki insana zarar verdiğiniz takdirde sizin enerjiniz de belli bir oranda tükenecek ve yorgunluk hali baş gösterecektir. Benim fikrimi sorarsanız; lunarkineziye başlamadan önce meditasyon yapmaya başlayın ve odaklanmayı, kendi iç sesinizi dinlemeyi öğrenin. Bu tarz negatif enerjiyle ilgili çalışmalara direkt başlamanın sizi yormaktan ve yıpratmaktan ileri gitmeyeceği kanaatindeyim.

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Eğitmen arıyorum. Hayatta çok çile çektim hayatı biliyorum.Öfkemi gücümüde kontrol edebiliyorum.Çok güzel pyrokinezi yapıyorum elimi yakma çalışmaları vebenzeri şeyler.Şuan elimden ateş çıkaramıyorum ama elim kaynar su gibi sıcak oluyor.Lunarkinezi ve nekrokinezide yapmak istiyorum.Başka forumda eğitmen istiyordum beni normal karşılamadılar kötü birşey diye vermiyorlar.Lunarkineziyi herzaman kullanmam diyorum tek tecrübem olsun diyorum yinede anlamıyorlar.

Eğitmen arıyorum.(Lunarkinezi,Nekrokinezi bilen)

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Eğitmen arıyorum. Hayatta çok çile çektim hayatı biliyorum.Öfkemi gücümüde kontrol edebiliyorum.Çok güzel pyrokinezi yapıyorum elimi yakma çalışmaları vebenzeri şeyler.Şuan elimden ateş çıkaramıyorum ama elim kaynar su gibi sıcak oluyor.Lunarkinezi ve nekrokinezide yapmak istiyorum.Başka forumda eğitmen istiyordum beni normal karşılamadılar kötü birşey diye vermiyorlar.Lunarkineziyi herzaman kullanmam diyorum tek tecrübem olsun diyorum yinede anlamıyorlar.

Eğitmen arıyorum.(Lunarkinezi,Nekrokinezi bilen)

Lunarkinezi'de eğitmen falan bulabilirsiniz fakat nekrokinezi bir şeyleri zihin gücüyle öldürmektir. Nekrokinezi'yi boşverin lunarkinezi'ye odaklanın bence.

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Lunarkinezi'de eğitmen falan bulabilirsiniz fakat nekrokinezi bir şeyleri zihin gücüyle öldürmektir. Nekrokinezi'yi boşverin lunarkinezi'ye odaklanın bence.

Öneriniz için teşekkür ederim.Ben bilgeliği çok severim herşeyi öğrenmek isterim.Kimse Allahın izni olmadan can alamaz biliyorum.Bunu bir silah olarak değil bilgi olarak kullanmak istiyorum.Nekrokinezi en üst seviyede biliyorum.Beyin hücrelerini de öldürebiliyor ama ben öyle şeyler yapmam tek tecrübem olsun diyorum.Lunarkinezide ustalaşıp nekrokineziye geçmek istiyorum.Yani siz lunarkinezi yapın diyosunuz ozaman tamam hiç birşey yapmamaktan iyidir.Lunarkinezi de yaparım.Teknik ve usta arıyorum.

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Öneriniz için teşekkür ederim.Ben bilgeliği çok severim herşeyi öğrenmek isterim.Kimse Allahın izni olmadan can alamaz biliyorum.Bunu bir silah olarak değil bilgi olarak kullanmak istiyorum.Nekrokinezi en üst seviyede biliyorum.Beyin hücrelerini de öldürebiliyor ama ben öyle şeyler yapmam tek tecrübem olsun diyorum.Lunarkinezide ustalaşıp nekrokineziye geçmek istiyorum.Yani siz lunarkinezi yapın diyosunuz ozaman tamam hiç birşey yapmamaktan iyidir.Lunarkinezi de yaparım.Teknik ve usta arıyorum.

Tabii ki bu sizin seçiminiz nekrokinezinin de nasıl bişi olduğunu ve nasıl yapıldığını bilmek istiyorsunuz ama bu çok profesyonelce bir iş bana göre onun için daha bilgili birilerine sorun bence çünkü bir yazı okumuştum lunarkinezi nekrokinezinin yanında çocuk oyuncağı gibi kalırmış. Yani nekrokineziyi öğrenecekseniz bire bir profesyonel biriyle konuşun bence

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Haklısınız Ben ilk lunarkineziyle başlıycam.Nekrokinezinin nekadar güç istediğini biliyorum.

mutekomen

Kayıtlı Üye
Hayal gücü iyidir ama bazen gerçekçi olmak lazım gelir, sayın arkadaşım sana tavsiyem karanlık sanatları başlamadan bırakmandır.

Vinctus

Kayıtlı Üye
İmajinasyona Çalış
Bol Meditasyon Yap
Odaklanmanı Geliştir
tamamen inan şüphe etme Olucakmı Gercekten Varmı Böyle bişey filan Bunları Yok etmelisin
Artık Hazırsın Gereksiz Yere Kullanma
Herşey Çok Kolay Düzenli Geldikce Çalışınca Ve Kolay Olduguna İnanınca.
Teşşekürler

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
İmajinasyona Çalış
Bol Meditasyon Yap
Odaklanmanı Geliştir
tamamen inan şüphe etme Olucakmı Gercekten Varmı Böyle bişey filan Bunları Yok etmelisin
Artık Hazırsın Gereksiz Yere Kullanma
Herşey Çok Kolay Düzenli Geldikce Çalışınca Ve Kolay Olduguna İnanınca.
Teşşekürler

Teşekkür ederim Bunları yapınca 3 harfliler gelmez demi ? Lunarkinezide 3 harfliler geliyo diyolar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Teşekkür ederim Bunları yapınca 3 harfliler gelmez demi ? Lunarkinezide 3 harfliler geliyo diyolar.

Hayır varlıklar gelmez.
Ek olarak Lunarkinezi yapınca da varlıklar gelmez.Lunarkinezi negatif enerjii kontrol etmektir.Varlıklarla alakası yoktur. :)

Ü

Üye silindi 38107

Ayrıca lunarkinezi zor bir iş diye biliyorum.Yani insanlar küçük birşey için yıllarını veriyorlar.Demek istediğim eğitmen yani usta birini bulman zor olmalı hem ustaysada eğitmez diye düşünüyorum.Tabi bu benim görüşüm.Hevesinizide kırmak istemem sadece demek istediğim kendi kendini eğitmek bir olasılık bir eğitmen bulamassan kendi kendini eğit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...