Lucid Hakkında ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byaktif

Kayıtlı Üye
lucid olmak geliştirmekten daha zordur.ben de ancak 10 günde 1 olabiliyorum.benim uyguladığım taktiği syleyeyim çünki oldukça etkili.benim rüyalarımın %40 ı eski oturduğumuz evde gerçekleşir.ben o eve gerçek hayatta asla gidemem ve gittiğimde bunun bir rüya olduğunu anlarım.sende gerçek hayatta yapamayacğın veya gidemeyeceğin yerlerde gitmişsen bunun rüya olduğunu anlarsın.en çok gördüğün rüyayı birdaha gördüğünde bunun bir rüya olduğunu anlayabilirsin.bir diğer taktikte sevdiğin kişi öldüğünde rüyanda gördüğünde(çünkü bu olay istemsiz bir şekilde bilinç altına yerleşir) veya (buluşmanızın imkansız olduğu)eski bir arkadaşını gördüğünde bunun rüya olduğunu anlayabilirsin.bu taktikler en kolaylarıdır.şimdiden başarılar.

Yorumlariniz ve Cevaplariniz İçn Tşkürler. Ama Uyku Sirasinda Şuurumuz gittiği İçin Siz Altinin Nasil Bişiy Olduğunu "Sariyi Gördünmü Altindir" Demek Gibi Anlattınız. Taktik Olarak Pek Yorumlanamaz. Mesela Bizim Evden Başka Biyerdeyim Bunu Görüyorum Ama "Aa" Bizim Ev Değil Diyip Duramiyorum Sonuçta O Anda Rüyadayım. Başka bir Yolu Varmı ?

lucidçi1

Kayıtlı Üye
Yorumlariniz ve Cevaplariniz İçn Tşkürler. Ama Uyku Sirasinda Şuurumuz gittiği İçin Siz Altinin Nasil Bişiy Olduğunu "Sariyi Gördünmü Altindir" Demek Gibi Anlattınız. Taktik Olarak Pek Yorumlanamaz. Mesela Bizim Evden Başka Biyerdeyim Bunu Görüyorum Ama "Aa" Bizim Ev Değil Diyip Duramiyorum Sonuçta O Anda Rüyadayım. Başka bir Yolu Varmı ?
başka bir yerde olmanızdan bahsetmedim gerçekte yapamayacağınız bir şey yaptığınızda(uçmak gibi) veya asla gidemeyeceğiniz bir yere gittiğinizde kendinizi sorgulayıp anlayabilirsiniz dedim.siz evden başka bir yerde gördüğünüzde bunun rüya olduğunu anlamanız zordur çünkü gerçek hayatta da orada olabilirsiniz.ama siz rüyanızda mesela ayda olduğunuzu görürseniz bunu ister istemez sorgularsınız şuurunuz da aynı anda açılır.zaten rüyalarımızda şuur yoktur demek bence yanlış çünkü rüyalarıımzda yaptığımız her eylemi isteyerek, düşünerek yapıyoruz öyle değil mi.

lucidçi1

Kayıtlı Üye
bu taktiğim işine yaramazsa en bilindik taktik renktir.(forumu tekrarlıyo gibi olucam)kendine bir renk belirle(sarı mesela :) ) o rengi gerçek hayatta ne zaman grürsen kendine ben rüyadamıyım diye sor ve gerçeklik testi yap(parmağını avuç içinden geçirmeye çalış).sectiğin rengi rüyada gördüğün de kendine o soruyu sorarsan rüyada olduğunu anlayabilirsin.bu sefer parmağın avucunun içinden geçecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
581
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
133
Üye silindi 77822