Kurtulamadim gitti bana yardim edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anonim01

Kayıtlı Üye
mrb arkdaslar bir kac yildir ara sira durp dururken cok korkuyorum bu bazen günde 1 kez bazen da daha fazla olyuor en cok aksamlari oluyo sabahlara kadar terler icinde kaliyorum bi sürü kilo kaybi yasadim 60 tan 50 oldum bi sürü doktora gittim hic bi hastalik bulamadilar her aksam kalbime korku veren bu mahluktan nasil korunurum ne yaparsam bir daha gelmez bazen okadar cok korkuyorum ki kanim donuyo aklima kötü seyler yapmak geliyo ama ben bunlari düsünmiyorum istemsiz bir sekilde aklima geliyo bu hayvan oglu hayvan beni brakmiyor bana yardim edin ey Adem ogullari ;)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bence size gelen bir mahluk yok " mahluk kelimesini varlıksal saldırı olarak nitelediyseniz "
bu biraz panik atak belirtisine benziyor,bu şikayetle doktora gittiğinizde genelde sizi
psikiyatri bölümüne sevkederlerdi ama sizde öyle yapmamışlar.

Panik atak iki şekilde değerlendiriliyor

1- Sebepsiz korku

Bu sebepsiz korkuda ortada hiçbirşey yokken herşey normal herşey yolundayken gelen korku hissidir

2- sebepli fakat korkulmaması gereken durumlarda gelen korku

Bu da karşılaştığınız şeylerde korkmamanız gerekirken korktuğunuz durumlardır
bu kısım herkezde farklı farklı ortaya çıkar
bazıları bir çivi çakma sesinden bile korkar
bende panik atağım bende olan şey dışarı çıkma korkusu
çıkmaya çalışınca başım dönüyor bayılma hissi geliyor
size bir örnek olması sebebiyle kendi durumumdan bahsettim
Panik atak kısaca ankisiyenizin kontrolsüz olarak yükselmesi demek oluyor ankisiye yükselince korku hissi oluşmasına sebep olur.
kullandığınız bir madde var ise sigara-alkol vb. buda ankisiyenizi yükseltebilir

Bu sizdeki çok hafif dereceli bir panik atak bunun için size bir dizi öneride bulunabilirim bir soraki mesajımda inş size biraz öneride bulunucam.
ama içinizin rahat etmesi için dilerseniz doktora gidebilirsiniz

anonim01

Kayıtlı Üye
aynisi bende de oluyo yemin ederim disari cikmak istemiyorum basim da dönüyor sürekli sigara da iciyorum panik atak buysa tedavisi vardir elbet

sizin dediginiz gibi sebebsiz korku bende de oluyor

castiel23

Kayıtlı Üye
Aynı olay bendede var ne yesem fayda etmiyor aynı kiloda sayılırız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...