Kulağıma Üflendi

Luscardd

Kayıtlı Üye
Merhabalar

İki gün önce uyumaya çalışırken tam uykuya geçiş evresinde sol kulağıma şiddetli bir şekilde birisi üfledi birden yataktan zıpladim ama etrafımda bir şey yoktu bunun anlami ne olabilir ? Rüzgari hissettim

xax2

Kayıtlı Üye
Uyumadan çnce korunarak uyuyun 7 şer kez nas felak ayetel kürsi okunup çember gibi öne arkaya ügleyerrk 3 kez ihlas okuyup üfleyerek 1 kez fatiha okuyup üfleyerek yatın en son bütün vucudunuza sürün öyle uykuya dalın

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Kulağınıza üflenmiş olması enerji yoklaması yapılmış olabilir. Enerjinizi doğru yerlerde ve alanlarda kullanmalısınız.

Bilginize Saygılarımla

Seuta

Kayıtlı Üye
Yalnis biliyor olabilirim biyerde okudum sanirim ruh uflemesi diyordu kadin veya erkek oldugunuzu bilmiyorum ama hamilelik olabilirmi

Luscardd

Kayıtlı Üye
İlginiz için teşekkür ederim, erkeğim ve 22 yaşındayım kendimde değişik bir güç olduğunu ve etrafımdaki insanlardan farklı olduğumu hissediyorum ama bu gucu nasil kullanacagimi hangi yolda ilerleyecegim konusunda fikrim henuz yok kucukken cinlerin bana gozuktugunu biliyorum bir kac kez insan suretinde geldiler ve tutulduğum sırada bi aile dostumuz tarafindan okunup uflenince bu olau son bulmustu

xax2

Kayıtlı Üye
Ve bu gibi şeyleri arastirmaya iten bir şey var beni kendimi alı koyamıyorum

Yoklanıyorsunuz ama yoklayan kafirmi müslümanmı bilinmiyor. Kabilemi tekmi bilinmiyor . Kafir ve kabile ise ölüme kadae götürür bu yöndeki araştırmalarınızı kesin . Müslüman kabilesi bu şekilde gelmez ki seni seçmiş olsalar bu şekilde belli etmezler kendilerini . Siz bilirsiniz seçim sizin ama sonu hayıra alamet olmaz belli bir yerden sonra ileri gittinmi bazı ilim sahibi hocalar bile bulaşmak istemiyor kafir kabileler arasında çok güçlü olanları var aman dikkatli olun araştırmalarınızı kesin ve güçlü olduğunuz kısmını beyninizin size bir oyunu olarak yorun . Kafanızı başka şeylerle dağıtın . Allah yardımcınız olsun doğru yoldan sapmamanız dileğiyle

xax2

Kayıtlı Üye
Yukarıda önerdiğim dualar ile Allahın en kuvvetli melekleri sizi koruyor olacaktır yaşınız daha genç ve bu yaşta oyuna ve kibrinize yenik düşebilirsiniz . Nefsinize sahip çıkamayabilirsiniz .

Luscardd

Kayıtlı Üye
Yoklanıyorsunuz ama yoklayan kafirmi müslümanmı bilinmiyor. Kabilemi tekmi bilinmiyor . Kafir ve kabile ise ölüme kadae götürür bu yöndeki araştırmalarınızı kesin . Müslüman kabilesi bu şekilde gelmez ki seni seçmiş olsalar bu şekilde belli etmezler kendilerini . Siz bilirsiniz seçim sizin ama sonu hayıra alamet olmaz belli bir yerden sonra ileri gittinmi bazı ilim sahibi hocalar bile bulaşmak istemiyor kafir kabileler arasında çok güçlü olanları var aman dikkatli olun araştırmalarınızı kesin ve güçlü olduğunuz kısmını beyninizin size bir oyunu olarak yorun . Kafanızı başka şeylerle dağıtın . Allah yardımcınız olsun doğru yoldan sapmamanız dileğiyle

Araştırma yapsam bile böyle şeyler başıma gelebilir mi ki uyguladığım hiç bir şey yok ve gece rüyalarım artmaya başladı ama rüyalarımı hatırlayamıyorum rüyadan sonra uyanıyorum ve sabah ezanini duyuyorum psişik bir yeteneğim olabilir mi bu yeteneğimi nasıl en kolay keşfederim