kudretli asa yapımı buldum

Ramazan345

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu uygulama birçok kitaptan kaldırılmış yasaklanmıştır. Önemli ve etkilidir. Cinlere karşı silah, büyü ve muskalara karşı temizlik, halk dilinde ki karabasana karşı koruyucu, birçok işinizi halledebilecek güçtedir. Onunla su kuyusu, define, balık avı, birebir insan kavgasında savunma gibi sayılamayacak güçlere tesiri vardır.. Lakin zahmeti zamanına gizlidir. Bizzat kendinizin yada babanızın vaya baba tarafından erkek akrabalarınızın (amca dede vs.) dikmiş yetiştirmiş oldugu bir nar agacının dalı ile yapılır.
Öncelikle Nar agacının yeri tespit edilir, bu agacın topragına 101 defa ayet-el kürsi okunmuş bi su dökülür, ertesi gün gecesinde (dolunay olan bir gece) 80 cm boylarında bir dal ayet-el kürsi okunarak kesilir ve şöyle denilir, Sülayman A.S, Davut A.S, ve TALUT'A nasib ettigin kudreti banada ihsan ey ey Cebbar olan Allah'ım denir. Sonra o dalın bir yönüne üzerine Bakara suresi 249. ayet yazılır diger yönüne ayet-e kürsi yazılır. Yazım işlemi tamamlandıktan sonra, dal 3 gece kimsenin görmedigi karanlık bir yere bırakılır siz dahil olmak üzere kesinlikle 3 gün süreyle bakılmaz. 4.gün dal bırakıldıgı yerden alınarak Fetih suresi okunur ve dal artık sizindir.. Onunla inanılmaz şeylere tanıklık edersiniz biiznillah.. Evinizde bulundugu müddetce zararlı görünmeyenler gelemez, evinize ne kadar büyüde bırakılsa yapılsa etki etmez, define yerine gittiginizde havaya atılır düştügü yer kazılır, balık için suya daldırılır balıklar onun çekim gücüne gelirler avlanır,v.b şeyler olur..

arkadaşlar bunu bir yerden buldum ve sizinle paylaşmak istedim sizce bu olurmu deneyen var mı şimdiden teşekkürler

Alıntı

phusey

Kayıtlı Üye
babamın ektiği nar var bi ara ordaki eve gidip yapmam gerek de dala yazılan dualar kazıma yoluyla mı yoksa mürekkepli bişiyle mi yazılacak?

codzombi

Kayıtlı Üye
Eksiktir muhtemelen , tam formül olduğunu sanmıyorum , daha detaylı araştırmanı öneririm .